VerčaVerča

V kolika letech začít se sexem? Kdy jste měli první sex?

Ahoj, je mi 15 let. Vím, že se tohle teď moc netýká masturbace, ale chtěla jsem se zeptat - v kolika letech je asi nejlepší začít se sexem? Strašně by mě to zajímalo, abych věděla, kdy bych měla mít první sex. A kdy jste měli vy první sex a kdy jste začali? Předem děkuji za odpověď. :)

Kája M.
Kája M.

Já jsem přišla o panenství už před asi 8 lety, v 15 letech. Ale myslím, že to pro každou holku je trochu jiné. Některá se na to cítí třeba ve 14, jiné může být 20 roků a ještě na to nemusí být připravená. Tak asi záleží na tom, jak se cítíš ty.

Žaneta
Žaneta

Mně bylo 16 roků.

Betty
Betty

Ahoj Verčo, na internetu nenajdeš žádné číslo, ve kterém by jsi měla přijít o panenství. Neexistuje žádný věk, kdy by jsi na to měla skočit. Jak už řekla Kája, tak každá mladá slečna na to je dost zralá v jiném věku. Některé holky si ve 14 letech ještě stále hrají s plyšáky, jiné už zajímají kluci a chodí na párty. Potom je taky důležité tvoje okolí. Máš přítele? Pokud nemáš nikoho, koho by jsi milovala, tak je nesmyslné se tlačit do sexu jenom protože ti někdo řekl, že v těchto letech musíš už mít sex. Byla by blbost skočit do postele s prvním opilým klukem, na kterého narazíš. Jenom protože si myslíš, že v 16 letech už musíš mít sex.

Být tebou, tak bych počkala do té doby, než se budu cítit, že sama sex chci a že to potřebuji (ne že ti jenom časopisy říkají, že by jsi to měla chtít). A taky bych počkala na to, až narazíš na přítele, kterého budeš opravdu milovat.

Já vím, že to mají chlapi trochu jinak. Ti jsou schopni mít sex s kýmkoliv. Ale podle mě to u nás holek je trošku složitější. Potřebujeme mít někoho, koho milujeme, komu důvěřujeme a s kým máme vztah. Sex je totiž něco daleko víc než jen "zasouvání penisu sem a tam". Ale i o mazlení, dotecích, líbání, důvěře a lásce.

Kdy je tedy ten správný čas? Jakmile ty sama poznáš, že jsi připravená. A jakmile narazíš na někoho, s kým by jsi opravdu sex chtěla mít. Ono to potom klapne samo a o panenství přijdeš ani nebudeš vědět jak.

Petr K.
Petr K.

15 roků je strašně málo. Já bych počkal třeba do 17 nebo 18 let. Jinak já jsem měl první sex v 19 letech s přítelkyní, se kterou jsme dodnes.

Pavča
Pavča

Ty se ptáš, jako by v určitém věku byla povinnost mít sex. To mi připadá, jako by jsi ten sex ani ještě nechtěla, ale okolí (kamarádky apod.) tě tlačí do toho, aby jsi už o panenství přišla. A jak píše Betty, tak to nefunguje. Počkej do té doby, než ty sama budeš něco takové chtít. Může to být v 16 nebo v 17 letech...to je individuální. Rozhodně na to ale nespěchej. :) A hlavně o to přijdi s klukem, kterému na tobě skutečně záleží.

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Já jsem měla první sex v šestnácti a mému příteli bylo devatenáct. O pro něj to bylo taky poprvé. Ale třeba moje sestra začala se sexem ve 14.

Iva B.
Iva B.

Ahoj, je mi 13 a myslím si, že dobrý věk na začátek se sexem je 16 roků.

Sedmička
Sedmička

Ahoj, je mi 15 roků a cítím se pořád nadržená. Už dva roku masturbuji, ale už mě to vůbec neuspokojuje, není to pro mě dost. Poradíte mi jak se toho pocitu zbavit nebo jak lépe masturbovat? Sex ale ještě mít nechci, protože z toho mám trochu strach. A navíc ještě ani nemám kluka.

Janka
Janka

Ve škole nám říkali, že nemáme mít sex předtím než ti je 15. Jinak je to trestné. Ale tobě už je 15, tak ty asi už můžeš.

Anonymní
Anonymní

Sedmička: Pokud nemáš kluka a cítíš se často vzrušená, tak se můžeš udělat jen sama rukou. Nebo nějakým vibrátorem. A počkat něž si najdeš nějakého stálého přítele. Pokud ti obyčejné uspokojování o samotě už nestačí, tak se podívej například na toto https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-klitoris-funky-orange/. Je to vibrátor jen na poštěváček, takže se nezasouvá dovnitř a nemůžeš si ani tak protrhnout panenskou blánu a nemůžeš tak přijít o panenství. Používá se jen venku na poštěváčku. Ale musí ti být víc než 15 roků (musíš mít občanku), aby jsi si ho mohla objednat. Bez občanky ti nepředají balíček na poště.

Taky můžeš vyzkoušet nějaké jiné metody masturbování, třeba to jen děláš špatně a proto tě to neuspokojuje. A se sexem počkej než si najdeš přítele.

Honza K.
Honza K.

15 roků je už dost, už můžeš mít sex. Ale pokud nechceš, tak klidně ještě počkej. Já vím, že všude na internetu i mezi kamarádkami se říká, jak všichni mají sex už od 14 let. Ale to jenom lžou a vymýšlejí si. Nebo to jsou lehké holky, které dají každému. Já si myslím, že normální holky mají první sex mezi 16 až 18 lety.

Urban
Urban

Verča: Počkej až budeš mít kluka, se kterým ten sex budeš opravdu chtít. Hlavně se do toho nenuť a nepromarni tuto krásnou chvíli s někým, ke komu nic necítíš. Pokud během sexu nebudeš do toho druhého zamilovaná, tak to bude úplně o ničem. A naopak se ti pak může sex úplně znechutit a můžeš ho začít nesnášet. A to by byla veliká škoda.

Anonym
Anonym

Můj nejlepší kamarád přišel o panictví ve 17 s holkou, které bylo 16. A můj druhý kamarád v 18 s holkou, které bylo 16. Mě je 18 roků a ještě jsem můj první sex neměl. A vůbec mě to netrápí, já čekám na tu pravou. Jestli si o tom některá holka chce promluvit, tak mi tady nechejte Facebook nebo email.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

2009 - 2020