ŽárliváŽárlivá

Strap On oboustranný Vibrátor (Připínací Penis) - Zkušenosti?

S přítelkyní se snažíme najít ideálně oboustranný připínací penis (vibrátor). Který by jsme mohli používat zároveň já i ona (já bych měla strap on připnutý na těle a měla sex s přítelkyní). Ale nedaří se nám nic takové najít. Jediné co jsme našli je oboustranné dildo, to ale není přesně to co hledáme. Chtěli by jsme mít spolu sex a přitom obě dvě cítit uspokojení. Neznáte podobnou erotickou pomůcku? Případně si necháme doporučit i něco jiné, co by nám oběma mohlo přinést současně uspokojení. Děkujeme.

Patrik F.
Patrik F.

Viděl jsem oboustranný strap on, který měl dva penisy. Jeden byl vnitřní, který byl pro tu holčinu, která jej měla na sobě připnutý. Tento penis byl menší. A druhý penis byl venkovní, který byl mnohem větší a delší. Oba dva byly z měkkého gelu a pásky na připnutí byly z kůže. Ani drahé to nebylo, pár stovek korun. Možná přesně toto hledáš?

Betty
Betty

Vyrábějí se připínací Strap on penisy, které mají jak penis venku, tak i vevnitř. Jsou určené jen pro holky a mohou je používat s jinou holkou nebo s mužem. Najde mnoho druhů oboustranných Strap on.

Viděla jsem například latexové kalhotky, které měli venkovní penis a oddělený vnitřní penis. Taky jsem viděla připínací penis s popruhy, který měl taky dva konce - jeden pro toho, kdo měl Strap on na sobě a druhý pro toho, kdo se nechával sexovat. Myslím, že všechny tyto druhy připínacích penisů najdeš na následujících stránkách.

https://www.ruzovyslon.cz/strapon-pripinaci-penisy/

Jsou tam nejen jejich fotografie, ale i videa. Tak si můžeš prohlédnout, který ti bude nejvíce vyhovovat. Pokud sroluješ stránku úplně dolů, tak je tam sekce s komentáři, kde jsou lidé, kteří si to již dříve koupili. Ti ti poradí ze všech nejlépe, protože mají s konkrétními typy konkrétní zkušenosti.

Jinak tady ti ještě posílám odkaz na připínací Strap On vibrátory, které jsou seřazené podle ceny od nejlevnějšího. Tak můžeš ušetřit i nějakou tu korunu.

https://www.ruzovyslon.cz/strapon-pripinaci-penisy/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Jinak co jsem se dívala, tak úplně nejvíc sexy mi připadá tento růžový připínací vibrátor. I když je pravda, že není oboustranný. Ale vypadá naprosto bombasticky. Přímo k sežrání!

https://www.ruzovyslon.cz/strap-on-pink-silicone/

Pavel G.
Pavel G.

Vy jste lesbičky?

Danka Králová
Danka Králová

Ahoj, nedávno jsem viděla připínací penis, který měl popruhy a v těch popruzích byl umístěný i druhý penis. Takže jsi mohla nejen uspokojovat svojí přítelkyni, ale i sama sebe. Už jenom nevím kde přesně jsem to viděla...zkus hledat. Ale určitě takový připínací penis existuje.

Anonymní
Anonymní

Čau, my s přítulkou používáme dildo, které má konce na obou stranách. Vždycky si sedneme s roztaženýma nohama čelem k sobě a děláme se tímto dildem zároveň. Není nad to se udělat společně a dívat se přitom sobě do očí! Nic jiného mě víc nerajcuje.

Honza K.
Honza K.

Ahoj holky. Co by jste si mysleli o svém příteli, kdyby vám řekl, že by chtěl vyzkoušet sex se strap on připínacím penisem? chtěl bych, aby mě s ním přítelkyně ošukala. Ale nevím, jak se na to bude tvářit? Co vy by jste si mysleli o chlapovi, kdyby to po vás chtěl? A jak bych jí to měl říct?

Žárlivá
Žárlivá

Pavel G.: Ano, s přítelkyní jsme lesbičky! :) A užíváme si plno skvělého sexu. Tak nezáviď. ;)

Honza K.
Honza K.

Může mi někdo poradit, jak mám říct přítelkyni, že bych chtěl vyzkoušet sex se strap-on připínacím penisem? Zkoušel jsem masáž prostaty během masturbování a dělá mi to moc dobře. A proto bych chtěl toto zapojit i do našeho sexu. Ale nevím, jestli se na mě nebude dívat jako na nějakého zvrhlíka?

Klidně bych jí pořídil oboustranný připínací penis, aby si mohla takový sex užívat i ona. Jak jí to mám říct?

Betty
Betty

Honza K.: Normálně si s přítelkyní sedni a promluv si s ní o tom, jaké má ona fantazie. Každý máme něco, co nás láká a co jsme zatím s partnerem nevyzkoušeli. Možná tě ona sama překvapí s čím přijde. Potom jí můžeš vysvětlit, že ti dělá dobře masáž prostaty a že by jsi chtěl vyzkoušet sex se strap-on. Pokud jí vysvětlíš jak funguje masáž prostaty a jak ti to dělá dobře (tomu já nerozumím), tak to určitě pochopí... .

Kdyby s tím přišel můj přítel, tak bych to brala naprosto normálně. Nepřijde mi na tom nic divné a ani mi to nepřipadá gay.

Anonymní
Anonymní

Oboustranný penis ti můžu doporučit. Vyber si ale takový, který má u poštěváčku vibrační vajíčko. To teprve pak zažiješ tu pravou jízdu!

Karlička
Karlička

A nevíš, kde mám takový Strap On koupit? Hledala jsem všude na internetu a nedaří se mi nic najít... . Díky za odpověď.

Anonymní
Anonymní

Vyzkoušej některý z odkazů, který tady přede mnou posílali ostatní. Dívala jsem se na to včera a myslím, že jsem na některém z těch webů viděla oboustranný připínací penis. Pokud by se ti nepodařilo nic najít, tak mi napiš a já se na to podívám znovu. Zatím pá, musím teď běžet.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

2009 - 2020