CarrieCarrie

Strach z prvního sexu - Jsem tam dole malá (úzká)

Ahoj, bojím se prvního sexu, protože jsem si dávala normální velikost tamponu. A nešlo to tam. Protože můj otvor je moc malý. Tak jsem si musela koupit malé. A když si tam chci strčit prst, tak to taky nejde. Bojím se, že to bude hrozně bolet, až do mě bude někdo pronikat. Co s tím? Taky jste to tak měli ještě před prvním sexem? Děkuji za odpověď. :)

HannaAnna
HannaAnna

A kolik ti je roků? Pokud jsi ještě v pubertě a tvé tělo ještě stále roste a vyvíjí se, tak nemusíš být v tuto chvíli připravená na sex. A v tom případě ti doporučím spíš ještě nějaký ten měsíc/rok s tímto počkat.

Betty
Betty

HannaAnna má dobrou připomínku. Pokud jsi moc mladá na sex, tak by jsi měla počkat, než bude tvoje tělo připravené.

Já si ale myslím, že problém bude někde jinde. Ty si tam zkoušíš ten prst strčit nejspíš jen tak nasucho. Nejsi přitom vzrušená a proto nejsi ani vlhká. V takovém případě bude mít problém si tam strčit prst i žena, která porodila 2 děti. Pokud se ale vzrušíš (video, myšlenky...), tak by jsi měla zvlhnout. A pak už by to mělo jít OK.

Jinak je naprosto běžné, že dospělí lidé během sexu používají lubrikační gely https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap. Díky nim to pak mnohem líp klouže a dostaneš do sebe i tak veliké "věci", které tě až překvapí.

Pokud se chystáš mít se svým přítelem sex, tak ti doporučuji s sebou mít lubrikační gel. Pokud si tam dáš pár kapek, tak to bude výborně klouzat a ucítíš jen příjemné pocity. Já používám tento https://www.ruzovyslon.cz/gel-superglide-30-ml/, protože je nejlepší. Ale klidně si kup i nějaký levný za 50 Kč, ony fungují všechny velmi dobře.

Pokud ale nebudeš během prvního sexu vzrušená a nepoužiješ lubrikační gel, tak to bude hodně drhnout a asi i trochu bolet. A protože během prvního sexu budeš asi dost vystresovaná, tak nejspíš nebudeš mít čas na to být vzrušená. Proto doporučuji použít pro jistotu lubrikant. :)

Danka Králová
Danka Králová

První sex není nikdy moc příjemný. Budeš asi ve stresu, protože nevíš co tě čeká. Taky ti nejspíš všechny ty pohyby přijdou velmi legrační a sama nebudeš vědět co máš dělat se svýma rukama a nohama. První sex prostě není nějaký veliký zážitek, na který by jsi vzpomínala jako nejlepší sex svého života. S tím se smiř.

Ale každý z nás si tím musel jednou projít. Vyzkoušet si to poprvé a postupně se naučit jak na to. Věř mi, že druhý, třetí a čtvrtý sex bude už o mnohem lepší.

Anonymní
Anonymní

Mě první sex nebolel ani jsem nekrvácela, protože jsem celou pubertu masturbovala s vibrátorem a dokonce jsem si i sama náhodou protrhla panenskou blánu. První sex pro mě byl velice příjemný a klidně bych si ho hned zopakovala.

Olivie
Olivie

Já jsem tam dole taky moc úzká, ale můj přítel mi pořád říká, že by chtěl mít se mnou už konečně sex. Ale já se na to moc necítím a mám z toho strach. Ale taky mám strach aby mě neopustil nebo aby mě nepodvedl s jinou holkou. Už jsme zkoušeli jiné věci, jako třeba orální sex nebo petting, ale nikdy ještě sex. Poraďte co mám dělat.

Andy
Andy

Betty: Ten lubrikační gel SuperGlide je sice velmi dobrý, ale v žádném případě nemá na PJUR Woman https://www.ruzovyslon.cz/olej-pjur-woman-bodyglide-30-ml/. Podle mé přítelkyně a i mě je mnohem šetrnější k pokožce a i sliznici. Taky vydrží mnohem déle klouzat a nevysychá tak rychle jako SuperGlide. Ostatní gely nám vydrží plus mínus 10 minut od nanesení. PJUR Woman vydrží bez problémů i 20 minut. A dokonce je i levnější. Vyzkoušej... .

Janča K.
Janča K.

Já jsem o panenství přišla, když jsem byla mírně opilá. A byla to docela sranda, vůbec to ani nebolelo. Musíš si najít takového chlapa, který má nějaké zkušenosti a půjde na to pomalu. A hlavně bude vědět co dělá. Není nic horší než panic, který ani nevím do které dírky ho má strčit. Najdi si chlapa, který má zkušenosti.

Olivie
Olivie

A co mám dělat já? Mám s ním mít sex nebo mu mám říct, aby ještě počkal, protože se na to necítím.

Betty
Betty

Olivie, pokud tě tvůj kluk miluje, tak počká až budeš připravená. Já vím, že bude nejspíš nadržený puberťák, co na nic jiné nemyslí a ani o ničem jiném nemluví. Ale pokud tě má opravdu rád a ty mu řekneš, že chceš ještě počkat, tak to vydrží. Pokud by tě kvůli tomu chtěl opustit, tak si tě stejně nezaslouží a ani si nezaslouží, aby jsi mu dala své panenství. Promluv si s ním a řekni mu, že chceš s prvním sexem počkat než budeš připravená.

Ivetka J.
Ivetka J.

Carrie, neměj strach. Na prvním sexu není nic strašné. To jenom tak každý říká, aby tě postrašil. Ve skutečnosti je to velmi příjemné a určitě si to moc užiješ.

Olivie
Olivie

Díky, tak já mu to zkusím říct.

Karlos
Karlos

Poprvé si najdi kluka, který má alespoň nějaké zkušenosti a je k tobě ohleduplný. Já jsem byl první sexuální partner mé přítelkyně. Na všem jsme se dopředu domluvili, šli jsme na to pomalu, bez stresu a i jsme si během toho normálně povídali. Ona mi říkala, jak se cítí, co je a co není příjemné a pomalu jsme se tak propracovali až k sexu. Do dnes je to jeden z našich nejkrásnějších společných zážitků.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

2009 - 2020