AmélieAmélie

Stimulace bradavek - Stimulace bodu G - Jak na to?

V poslední době jsem četla pár článků o erotických tématech. Docela mě začala lákat stimulace bradavek a stimulace bodu G, ale mám několik otázek.

U bradavek jsem mnohokrát četla, že pro vyšší citlivost je dobré použít vakuovou pumpu na bradavky. Nechci to ale napoprvé moc přehnat a raději bych se stimulací bradavek začala pomaleji. Bude fungovat například přejíždění vibrátorem okolo bradavek? Máte na to nějaké triky? Jak to děláte vy?

Taky by mě zajímalo, jak stimulovat bod G. Dívala jsem se na Google.cz a bod G má ležet uvnitř vagíny. A že prý tam nejde dosáhnout jen prsty a ženy k tomu používají vibrátory. Můžu orgasmu stimulováním bodu G dosáhnout normálním vibrátorem? A jak mám najít bod G, jak poznám, že ho stimuluji? Měla jsem pár sexuálních partnerů a měli jsme normální sex. Ale nikdy jsem necítila, že by mi stimuloval bod G nebo že bych někde ve vagíně cítila větší uspokojení. Jak tedy poznám. kde se bod G nachází?

Karlička
Karlička

Stimulaci bradavek si můžeš vyzkoušet třeba pomocí prstů. A pokud se ti to bude líbit, tak si můžeš koupit i ten vibrátor a zkoušet nové techniky. Já mám ráda, když si během masturbování nebo sexu bradavky jemně mačkám mezi dvěma prsty nebo si za ně jemně tahám. Taky mě velmi vzrušuje, když mi je partner saje a hraje si s nimi jazykem (jemné krouživé pohyby). Vyzkoušej.

Betty
Betty

Některé páry skutečně používají vakuové pumpy k sexuálním hrátkám. Není to nic složité a je to zábava. Pumpu přiložíš například na bradavku a na chvilku z ní vysaješ vzduch. Do bradavky se ti nahrne víc krve, trošku se zvětší a stane se mnohem citlivější. Stimulování je pak daleko více vzrušující a výsledky jsou citově silnější. Stejně si můžeš hrát například i s poštěváčkem. Vakuových pump bych se nebála. Naopak s nimi zažiješ mnoho srandy při experimentování.

Pumpičky https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/

Na samotné stimulování bradavek je nejlepší něco, co samo vibruje. Například nějaký vibrátor, vibrační motýlek nebo vibrační vajíčko. Já mám nejoblíbenější vajíčko. Je to takový maličký vibrátor, ke kterému je připojené dálkové ovládání. Vajíčkem si můžeš jezdit okolo bradavek, stimulovat je, dráždit je a ovládáním si měnit vibrování.

Vajíčka https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Bod G leží uvnitř vagíny, blíž k bříšku. Pokud by ti tam přítel strčil dva prsty a potom by je pokrčil, tak by se dotýkal bodu G. Stimulování bodu G tak můžeš vyzkoušet s přítelem, nebo i s vibrátorem (nejlepší kombinace je s přítelem a i s vibrátorem současně). Vibrátory ke stimulaci bodu mají mírně zahnutou špičku, aby jej mohli dokonale stimulovat. Podívej se například na následující obrázky a video - tento je určený právě k stimulaci bodu G.

Bod G https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-g-bod-fialovy-sen-18-cm/

Díky, Betty.

HannaAnna
HannaAnna

Ahoj, na stimulaci bradavek ti stačí trošku olejíčku. Nakapej si ho trochu na prsty a rozetři okolo bradavek. Já mám nejraději, pokud si jedním prstem jemně kroužím okolo bradavky a občas ji jemně sevřu mezi dva prsty. Pokaždé mi krásně ztvrdnou a tělem mi začnou procházet elektrické záchvěvy. Pokud mám sex a jsem už vzrušená, tak mám raději drsnější zacházení, tahání za bradavky a jemné kousání.

Můj ex přítel se taky často věnoval bradavkám při předehře. Můžeš svému klukovi říct, aby po bradavkách jemně přejížděl jazykem, kroužil okolo a zkoušel je jemně sát. Jakmile budeš vzrušená, tak je může vyzkoušet i jemňoučce kousat a prsty za ně tahat.

Anonymní
Anonymní

Podle mě bod G neexistuje. Je to jenom mýtus, který se nám snaží prodat časopisy... .

Betty
Betty

Bod G existuje. Jenom ho musíš najít. :)

Vyzkoušej si během masturbování (nebo sexu) strčit dva prsty dovnitř, asi 5 cm. A jemně je přitlač směrem k stydké kosti. Měla by jsi cítit takové místečko. Pokud si s ním budeš chvilku hrát, tak se prokrví a mírně zvětší. A stejně jako při stimulování poštěváčku, tak i tady můžeš dostat orgasmus (přes bod G). většina žen je schopná takového G orgasmu dosáhnout i během sexu.

Není to žádný mýtus...bod G existuje.

Betty
Betty

Umístění a stimulace bodu G

Bod G je umístěný asi 5 cm ve vagíně směrem k stydké kosti (směrem dopředu). Pokud ho budeš správně masírovat a stimulovat (nebo mít sex), tak můžeš dosáhnout daleko silnějšího orgasmu než přes poštěváček.

Pokud ho chceš stimulovat vibrátorem, tak vibrátor musí mít mírně zahnutou špičku (to je jasné, protože rovným vibrátorem by jsi nemohla stimulovat bod G). Podívej se na obrázek.

Třeba tento: https://www.ruzovyslon.cz/vibe-therapy-sutra-ruzova-23cm/

Nebo tento: https://www.ruzovyslon.cz/tickler-rebel-cerny-12-cm/

Nebo tento: https://www.ruzovyslon.cz/lelo-mona/

Amélie
Amélie

A používáte tedy někdo z vás tu pumpičku na bradavky? Můžete mi někdo napsat jak to funguje a jestli je to dobré ke stimulaci bradavek?

Pavča
Pavča

Bod G má každé holka na stejném místě? Mě se ho bohužel nedaří najít. :(

Betty
Betty

Amélie: Pumpička v sobě vytvoří podtlak, protože z ní vysaješ vzduch. A díky tomu se do bradavek nahrne více krve a stanou se více citlivé... . Je to podobné, jako když se vzrušíš. Do poštěváčku se ti taky nahrne více krve a je během sexu citlivější. Stejně tak funguje pumpička na bradavky.

Zkušenosti s tím sama nemám. Ale pro inspiraci se podívej například tady https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap. U každé pumpičky jsou fotky, videa a dokonce i recenze od lidí. Podle mě vypadá zajímavě ta vakuová sada, která má 6 přísavek...podívej se sama.

Anonymní, 17 let
Anonymní, 17 let

Holky poraďte, jak si stimulujete bradavky? Když se vzruším, tak mi ztvrdnou bradavky a dělá mi velice dobře, když si s nimi hraji. Jak to děláte vy a jak to mám dělat já? A stimulujete si bradavky i během sexu?

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Manželka má ráda, když jí před předehrou saji bradavky...jako bych se z nich snažil vysát vší silou mléko. Pokud je hodně vzrušená, tak má ráda i drsnější sex...tahání za bradavky, tvrdší cumlání, mačkání mezi rty a i kousání. Nebojte se být i drsnější, ženy to mají rády, ale musejí být nadržené. Pokud není rozehřátá, tak na ni běžte pomalu.

Amélie
Amélie

Díky z odpovědi Betty. A existují i nějaké erotické pomůcky, které by dráždily bradavky místo mě? ještě jednou díky.

Snoubenci
Snoubenci

Sexuálně se stýkáme tak dva roky, ale ne a ne objevit bod G. Kde bychom našli opravdu odborné video o G bodu?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

2009 - 2020