LjubaLjuba

Partner nechce souložit - Nechce se mnou sex

Nedávno po rozvodu jsem se seznámila s milým pánem a po čase jsme spolu začali i sexuálně žít. Postupně však zjišťuji, že upřednostňuje společnou masturbaci. Tedy on se masturbuje přede mnou a já předním. Zpočátku mi to přišlo docela vzrušující, jenže sex s penisem do pochvy mi začíná scházet. On tvrdí, že má takto lepší a silnější orgasmy. Znamená to, že po mě netouží? Co si mám myslet a co dál?

Andy
Andy

A kolik je mu roků? Pokud je starší, tak může mít problémy s erekcí nebo problémy s tím, jak je jeho penis "tvrdý". Během masturbace to ani moc nevadí, pokud penis stiskneš v ruce, tak je pevnější a tvrdší. Takže se během společného masturbování uděláš. Ale během sexu ve vagíně může penis ještě více ochabnout. Moc dobře to znám z vlastní zkušenosti, kdy se pokouším mít sex po mnoha pivech nebo jiném alkoholu. :) Sex je o dost složitější. Ale masturbace pořád jednoduchá. A to jsem mladý. Nebude tedy třeba jeho problém tohoto druhu?

Hanka B.
Hanka B.

To by mě zajímalo, proč s tebou začal sexuálně žít, když nakonec chce jen masturbovat? To si to mohl udělat doma sám.

Betty
Betty

Pokud jste spolu ještě sex neměli a jen jste se sami uspokojovali před sebou, tak by jste to možná mohli začít směřovat k sexu? Například příští sex ozvláštnit tím, že se uděláte navzájem? Ty by jsi mu mohla pomoct rukou až k orgasmu. A stejně tak i on tobě... . Hlavní podle mě je, aby jste spolu komunikovali. Aby ti řekl, co má rád, co je pro něho příjemné a co ho vzrušuje. Aby si oblíbil společné masturbování natolik, že by se sám už nechtěl uspokojovat. A potom by jste to zase mohli posunout o kousek dál. Třeba k orálnímu sexu... . Jednoduše řečeno od odděleného masturbování přecházet malými krůčky k sexu. Samozřejmě těžko říct, jestli to bude fungovat. Ale to co děláte teď rozhodně nefunguje. A chce to nějak řešit. Vyzkoušej to pomalu směřovat ke společnému sexu a pak třeba napiš jak to dopadlo.

Ljuba
Ljuba

On ten problém je v tom, že jsme spolu ze začátku normálně souložili. Ovšem postupně stále častěji chce právě to společné masturbování. Nic bych proti neměla, kdyby mě občas uspokojil i penisem. Dokonce přiznám, že by to bylo vítané zpestření sexu, jen by to nesmělo být skoro stále. Já si už dokonce pořídila tajně i vibrátor, kterým se po naší masturbaci tajně uspokojuji, když už on spí. Ale živý penis to nenahradí. Jo a je mi 50, jemu 52. Přemýšlím i o milenci, jenže na to nemám povahu a on je jinak velice hodný a laskavý muž, udělá pro mne vše. Jen v tom pohlavním životě je ulítlý na tu masturbaci. S erekcí, řekla bych problémy nemá. Když náhodou dojde na soulož, penis má dokonale tvrdý, i velikost má víc než dostatečnou. Ale při souloži, když má orgasmus, tiše si ho prožije, kdežto při orgasmu masturbačním vyvádí a hlasitě naříká. Proto mám dojem, že ho to vzrušuje víc než soulož se mnou.

Anonymní
Anonymní

Možná je gay, ale stydí se to přiznat?

Betty
Betty

Nejlepší bude, když si spolu prostě a jednoduše promluvíte. :)

Až bude vhodná chvilka, tak mu to řekni. Řekni mu přesně to, co jsi tady napsala. Že ze začátku jsi měla velmi ráda společný sex a velmi jsi si ho užívala. A i občasné zpestření masturbací se ti líbilo. Ale v poslední době ti velmi chybí normální sex a byla by jsi ráda, kdyby jste ho měli častěji. Pokud se mu tak velmi líbí masturbace, tak od ní nemusí upouštět. Každý týden si jí můžete zpestřit sex nebo ji můžete zahrnout i do sexu. Uvidíš co on na to.

Taky se ho rozhodně zeptej, proč ji začal v poslední době preferovat? Klidně mu i řekni, že ti to dělá starosti a že někdy pochybuješ, jestli jsi pro něj stále přitažlivá... .

My tady na internetu můžeme celé hodiny diskutovat a jenom hádat, co může být příčinou problému. Když si s ním promluvíš, znáš příčinu okamžitě. Nakonec uvidíš, že to bude nějaká blbost. Že je třeba jenom strašně líný a masturbování mu vyhovovalo. Nebo na sex prostě zapomněl. Kdo ví. Ve výsledku to ani nebude mít nic společné s tebou. Hlavně se zeptej jeho. Nikdo jiný do jeho hlavy nevidí.

Betty
Betty

Ještě mě napadlo. Včera jsme tady v diskuzi řešili posilování svalů pánevního dna. U "zralých" žen (po čtyřicítce) začíná docházet k ochabnutí svalů ve vagíně. První příznaky jsou to, že je vagína volnější. Muž má při sexu pocit, že v tobě "plave". Že si v intimních místech příliš volná. A on během sexu nic necítí. V ještě pozdějším věku (70+) je příznakem ochablých svalů inkontinence (únik moči). Pokud jsi porodila děti přirozenou cestou, tak jsou příznaky s věkem ještě znatelnější... .

Teď opět jenom hádám a nemusím mít pravdu = možná mu při masturbování vyhovuje silnější stisk ruky, než volnější vagína.

Řešení je posilování svalů pánevního dna pomocí vaginální činky https://www.ruzovyslon.cz/vaginalni-cinka/. Co jsme včera diskutovali, tak stačí +-5 týdnů pravidelného cvičení. A svaly by se měly posílit natolik, že ty sama i partner během sexu poznáte rozdíl.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

2009 - 2020