Marie50Marie50

Omlazení genitálií - Vagína, stydké pysky - Jak na to?

Jsem padesátiletá žena, v současné době bez partnera. Někde jsem četla, že se dají ženské genitálie omladit. Je na to i nějaký krém. Docela bych chtěla využít partnerskou pauzu a nějaké to omlazení genitálu vyzkoušet. Poradí mi někdo?

Danča
Danča

Já si myslím, že to nejde.

Betty
Betty

Omlazení genitálií (stydkých pysků, vagíny a okolí) lze. Ale bohužel ne žádným krémem nebo jídelníčkem.

Pokud ti jde o kosmetický vzhled, tak je jediným řešením plastická operace. Při ní lze zmenšit stydké pysky, které mohou být po letech již "vytahanější", delší a volnější. Stejně tak lze během plastické operace upravit vagínu a okolní genitálie. Zvlášť pokud je kůže volnější, tak ji stačí trochu odebrat a zbývající natáhnout. Žádný z těchto zákroků ale není hrazen zdravotní pojišťovnou a vše si musíš hradit sama.

Je zde ale ještě druhá možnost. Pokud ti nejde jenom o vzhled, ale chceš to spíše kvůli sexu. Často se stává, že žena po několika dětech je tam dole volnější a partner toho moc při sexu necítí. V tom případě stačí obyčejné posilování pánevního dna, viz odkaz Posilování svalů pánevního dna. Funguje to jako normální cvičení a má to i stejné efekty. Používáš přitom vaginální činku (která stojí asi 400 Kč + lubrikační gel za cca 100 Kč). Pokud ji budeš používat pravidelně, tak ti zesílí svaly pánevního dna (stejně jako např. svaly v posilovně). Tím se vagína zmenší - při sexu je pro partnera těsnější. jednoduše už nemá pocit, že v tobě "plave". A i pro tebe je sex intenzivnější a snadnějí dosáhnout orgasmu. Pokud ti nejde jen o vzhled, ale i o sex, tak rozhodně v první řadě vyzkoušej posilování pánevního dna. A možná si na základě výsledků plastickou operaci rozmyslíš.

Lída, 40 let
Lída, 40 let

A ty máš nějaké zkušenosti s posilováním pánevního dna? Jak dlouho bych to musela v mém věku dělat a jak dlouho každý den? Za jak dlouho je nějaký výsledek poznat? Díky.

Betty
Betty

Ahoj Lído. Pokud se rozhodneš pro posilování svalů pánevního dna pro omlazení "vagíny" a genitálií, tak se výsledek nedostaví ihned. Je nutné například zmíněnou činku (vaginální činka na posilování svalů pánevního dna) používat několik týdnů v kuse (řádově 3 až 4 týdny každý den). Cvičení není nijak složité.

Každý den si na cca 1 hodinu zavedeš tu činku do vagíny. A pak už se stačí jen hýbat. Můžeš jít na procházku, uklízet byt nebo dělat jakýkoliv běžný každodenní pohyb. Během tohoto každodenního pohybu začne fungovat tato činka. Začne pracovat se svaly pánevního dna a namáhat je (=posilovat je). Jako každý sval v lidském těle, tak ani tyto svaly se ti neposílí po jednom dnu cvičení. Musíš počkat a pravidelně cvičit několik týdnů. Stejně jako kulturisté v posilovně.

Pokud to opravdu budeš dělat poctivě, tak se ti svaly posílí. Genitálie se stanou těsnější a vagína menší. Kromě toho to řeší i problémy spojené se stárnutím. Např. inkontinence (únik moči) je důsledkem toho, že má žena slabé pánevní svaly. Inkontinence je zkrátka známkou chabých svalů, což je velice běžné ve stáří, kdy ochabnou všechny svaly. A tímto cvičením tomu zabraňuješ. Taky jsem četla, že takovéto cvičení může být jako prevence před některými typy rakoviny (např. děložního hrdla). Stejně jako masturbace je prevencí proti rakovině prostaty u mužů. Takže ve výsledku: lepší sex pro partnera, lepší sex pro tebe, zabránění stárnutí, prevence onemocnění. Více o tomto tématu si můžeš přečíst na Posilování svalů pánevního dna. Nechce se mi to přepisovat, když to tam všechno máš.

Lída, 40 let
Lída, 40 let

Děkuji Betty za další informace. Přečtu si to.

Hanka B.
Hanka B.

Ahoj, bohužel žádný krém na omlazení genitálií není.

Danka Králová
Danka Králová

Posilování svalů mi doporučil gynekolog po porodu, aby se mi posílily intimní partie. Ono to dost pomáhá, aby se tyto partie po velikém zatížení jako je porod, opět staly těsnější a pružnější. A přesně jak říkáš, tak i doktor říkal, že toto cvičení může i odstranit případné problémy s močením, které by jsem po porodu mohla mít. Za mě +1.

Ondřiška W.
Ondřiška W.

Velice podobnou činku jsem používala a stále používám. A opravdu to funguje. Akorát musí být člověk svědomitý a opravdu se tomu pravidelně věnovat. I když to není nijak složité a stačí ji jen zasunout, tak ne vždy si na to člověk najde vhodnou chvíli. Například během poslední 3 týdenní dovolené v létě jsem ji vůbec nepoužívala. A po návratu jsem si já i můj manžel všimli, že jsou tyto svaly mnohem méně napjaté a byla jsem jak píšete "volnější". Chce to opravdu svědomitě několikrát za týden cvičit. Myslím si, že 3 až 4 krát za týden je naprosto dostatečné. Možná ale máte nějakou jinou zkušenost?

Jan R.
Jan R.

Co hledáš, tak je labioplastika a kosmetická plastická operace vagíny. Připrav se ale, že to je pálka. Ceny se pohybují od 40 000 Kč a výše.

Betty
Betty

Ještě jsem našla velice podobný článek Posílení svalů pánevního dna - Cviky, Pomůcky, Cvičení, jsou to ale v podstatě ty samé informace.

Dívala jsem se i na anglický internet a nikde nikdo nenabízí žádné krémy, který by mohly omladit intimní partie. Vůbec nikdo. Vše co jsem našla, tak buď byly stránky plastických klinik nabízející omlazující operace, nebo právě cvičení s činkou a posilování pánevního dna. Pokud by jsi sama našla ještě něco jiné, tak napiš. :)

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020