Lucka I.Lucka I.

Obří XXL dildo, veliké dildo - Vaše zkušenosti a názory?

Používáte někdo obří XXL dilda? Používala jsem normální (do cca 25 cm), ale chtěla by jsem vyzkoušet větší. V jednom e-shopu jsem narazila na dildo, které má 50 cm! Myslíte si, že ho můžu používat, i když s tím nemám žádné zkušenosti? Vejde se do mě? Nejraději budu, když mi odepíše někdo, kdo sám veliké XXL dildo používá. Budu se těšit na odpovědi.

Honza XXL
Honza XXL

Ahoj Lucko, na délce až tak nesejde. Můžeš mít dildo dlouhé 15 cm a můžeš mít oboustranné dildo dlouhé 50 cm - obě dvě ale budou mít stejný průměr a rozdíl mezi nimi nepoznáš. Musíš se právě dívat na průměr dilda, to je u XXL velikosti rozhodující.

Betty
Betty

Velké XXL dildo zvládneš i pokud s ním nemáš žádné předchozí zkušenosti. Před použitím to chce ale jí na to pomaleji a nejdříve vyzkoušet menší dilda...pomalu se propracovávat k tomu většímu. Taky doporučuji kvalitní lubrikační gel (nejlépe na olejové bázi). Podívej se na tyto stránky. Dole vždy máš diskusi a recenze od uživatelů. Přečti si co píší (jejich rady budou daleko lepší než ty moje, protože s tím mají osobní zkušenost).

32 centimetrů https://www.ruzovyslon.cz/dildo-xl-john-holmes-30cm/

40 centimetrů https://www.ruzovyslon.cz/ruka-fisting/

41 centimetrů https://www.ruzovyslon.cz/dildo-gelove-xxl-37-6-cm/

Pokud na té stránce sroluješ až úplně dolů, tak tam máš vždycky video o tom dildu a názory lidí, kteří si ho už koupili. Tak se podívej tam.

Anonym
Anonym

Jaké k tomu používáte lubrikační gely, máte nějaké oblíbené?

Anonymní
Anonymní

Já nejraději používám olejové lubrikanty. Mnohem lépe klouzají a déle vydrží. Vodní gely strašně rychle vyschnou (cca 10 minut) a musí se znovu aplikovat. Na druhou stranu vodní mají výhodu, že jdou lehce smýt vodou. Na olejové platí jen teplá voda a mýdlo. Přes to všechno za mě doporučuji olejové gely.

Pája
Pája

Já si taky ráda užívám dlouhé a tlusté zásuny. Jaký největší vibrátor jste v sobě měli? A jak často ho používáte? Já se udělám každý den ještě před tím, než manžel přijde z práce. A používám k tomu obří vibrátor, který je veliký jako moje ruka. Jak to máte doma vy?

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Lucka I.: Pokud hledáš obří XXL dildo, které je nejen veliké, ale i dlouhé, tak ti doporučím oboustranné dildo pro lesbičky https://www.ruzovyslon.cz/dildo-oboustranne-30-3-5-cm/. Já vím, že je určeno pro dvě holky zároveň, ale mnoho lidí ho používá i osamotě. A mohou ho dokonce používat i muži. Oba dva konce jsou úplně stejné, u tohoto konkrétního dilda jsou dokonce tvarované do tvaru žaludu. Můžeš si jeden vybrat a pak si ho zasouvat jak hluboko chceš.

Mě na tom nejvíc vzrušuje ta představa, kolik mi ještě zbývá a jaké mám možnosti. Vyzkoušej ho a pak napiš, jak jsi byla spokojena.

Lucka I.
Lucka I.

Díky za tip.

Jak na to
Jak na to

Máte nějaké rady, jak na to atd.? Celkem mám z těchto velikostí respekt a nevím, jestli to poberu. Je opravdu pravda, že takovéto XXL obří dilda může používat naprosto každý? Napište mi jak postupovat. Díky. Velmi mě to láká.

Máca K.
Máca K.

Mojí přítelkyni, teď již manželku, to taky velmi lákalo, ale taky z toho měla trochu obavy. A úplně zbytečné. Podle mých osobních zkušeností dilda okolo 40 cm zvládne každá žena. Chce to jen na to jít ze začátku pomalu a netlačit to silou. Zkus nejdříve relaxovat, trošku se uvolnit a začít si hrát s nějakým menším vibrátorem. Jakmile bude dostatečně vzrušená a vlhká, tak vibrátor můžeš vyměnit za větší dildo a zasouvat jej dovnitř. Po chvilce takového hraní si můžeš přejít i na ty největší dilda s délkou až 40 - 50 cm.

Doporučuji ti ale u nich vždy používat lubrikační gely (u menších velikostí to není až tak důležité). Podle mě jsou nejlepší gely značky Superglide (https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap), ale můžeš zvolit klidně i jiné. Případně jsem viděl, že dnes se prodávají lubrikační gely i přímo na pokladnách v supermarketech. Tuším že jsem tam viděl gely od Pepino. Tak případně můžeš vyzkoušet i je. Osobní zkušenost s nimi ale nemám.

František D.
František D.

Někde jsem četl, že u obřích dild se místo lubrikačního gelu může používat i sádlo nebo máslo. Co je na tom pravdy?

Máca K.
Máca K.

František D.: Pokud to dildo chceš používat s přítelkyní jako anální, tak bych sádlo nebo máslo klidně vyzkoušel a nebál bych se toho. Ale nezkoušel bych to v případě, že dildo chceš používat jako vaginální. Ženy jsou velmi citlivé. Stačí jen trocha a mají různé záněty a výtoky z vagíny. Proto bych místo sádla a másla pro vaginální sex volil lubrikant. Jistota je jistota. Ale já sám jsem to nikdy nezkoušel. Vyzkoušejte a napiš výsledek.

Kaktusek
Kaktusek

Zkoušel jsem hladké 14 mm tlusté silikonové dildo do análu a použil jsem samozřejmě výplach teplou vodou a olejové mazání. Délka toho dilda je 1 metr a jemně pomalu jsem do sebe dostal 85 cm! Bylo to moc vzrušující a chtěl bych to zkusit až po metr. Mám i druhý 1.5 metrový s průměrem 18mm. Nevíte jakou délku se komu podařilo do sebe dostat?

Jura
Jura

Pro Páju. No, já používám moc rád dlouhá dilda do análku. Mám 50/6 cm a mě tam vleze úplně celé. Je to moc skvělý požitek.

Kaktusek
Kaktusek

Tak už jsem do sebe dostal 110 cm toho 14mm tlustého dilda a bylo to perfiš. Pomalu a jemně otáčet, povytáhnout a znovu dovnitř a hluboko. Je to moc fajn. Vstříkl jsem do sebe asi 7ml olejíčku a udělal jsem stojku. Je tady někdo stejný gurmán. Pájko a jak dlouhý zásun si zažila ty? Pro: Jak na to: ozvi se mi na cactuspup@seznam.cz. Dík, budu čekat a odepíši.

Quake
Quake

Je hrozně poznat, že ty příspěvky jsou z většiny od jednoho člověka. Když už chcete takhle klamat, musíte měnit styl, nedělat stejné chyby v každém příspěvku a podobně. Takhle je to kontraproduktivní.

Nomi
Nomi

Kaktusku vyzkoušela jsem co nejdelší a je to bezvadné.Kolik olejíčku můžu použít,a jak dlouhé je to bezpečné???Napiš mi prosím na mejl posílám ti ho na tvůj.Nominka.

Kaktusek
Kaktusek

Nominko,prosím tě ozvi se mi znovu na můj mejl,nedostal jsem od tebe zprávu.Díky a budu čekat.Odepíši rád.Kaktusek

Rsttx
Rsttx

Kaktusku kde si sehnal tak dlouhé dildo?? Také sháním.....

Rsttx
Rsttx

Poradi někdo dlouhé a tenkeee???

Kaktusek
Kaktusek

Vyrobil jsem si ho a teď pracuji na druhém.Jak na to napíšu na mejl.Díky

Helunka
Helunka

Kaktusku odkuď máš tak dlouhé dildo???

Anomym
Anomym

Tak to je hustý....

Anonym
Anonym

Quake,ach bože,ty jseš kus debilního idiota....

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

2009 - 2020