AndreaAndrea

Nemůžu dosáhnout orgasmu - proč?

Nemůžu nikdy dosáhnout orgasmu. A ani o samotě ani jsem ho nedosáhla s mým expřitelem. Zkoušela jsem se už i dívat na nějaká videa (i když mě to nelákalo) a stejně to nepomohlo. Začínám už mít dojem, že mi orgasmus není souzený. :( Co mám dělat? Jak mám dosáhnout orgasmu? Prosím, poraďte mi něco.

anonym
anonym

Mně je 36 a orgasmu jsem v životě dosáhla dvakrát (a to ještě přeháním). Totálně jsem to vzdala. Prostě jsem přijala, že jej už asi nikdy nezažiji. A najednou! Našla jsem mého nového miláčka. Perfektně si rozumíme, je trošku zkušenější najednou to jde samo. A jsem šťastná.

Peťa
Peťa

Orgasmus není jen o tom, aby jsi se "o to hned teď snažila". Naše tělo je trošku jiné a funguje jinak než u chlapů. Je potřeba na to jít i trošku psychicky. Pak dojde k většímu prokrvení, jsi citlivější a vlhká. Přečetla jsem toho na internetu hodně a pomohlo mi to. Musíš na to mít náladu, do ničeho se nenutit a pohodlně si užívat, co se ti zrovna líbí. Skutečně se to chce sžít a spojit se svým tělem. Naslouchat mu. Některé ženy píší, že má i trojité orgasmy. Tam jsem se až nedostala. Ale rozhodně jsem teď štastnější a dokonce začínám neskutečně milovat sex (dřív byl můj přístup vlažnější).

Hana
Hana

Dřív jsem neměla orgasmus, s přítelem jsme se rozešli a já zůstala sama. Tak jsem si na vyzkoušení koupila vibrátor a ono to funguje! Když jsem byla sama a měla na vše čas, bez nervů a druhého člověka co by mi do toho kecal, tak jsem se dostala až k mému prvnímu orgasmu! Určitě můžu doporučit se nestydět a vyzkoušet.

Peťa
Peťa

Jak píše hana, tak i vibrátor by mohl být skvělý nápad pro začátek. Budeš mít čas osamotě poznat své tělo. Dokonale se uvolnit a prožít si to poprvé sama. Nebudeš muset spěchat a jak píše hana ani "ti do toho nebude nikdo kecat" nebo se snažit zaujmout v sexu vůdčí roli.

Petra
Petra

Toto jsem nemohla nikdy pochopit. Problém s orgasmem. Už při prvním sexu jsem jej měla a mám jej i pokaždé. Neberu žádné pilulky ani podobné blbosti z reklam. Asi něco děláte blbě.

anonym
anonym

Mám úplně stejný problém je mi 30 roků a vyvrcholení jsem nikdy nedosáhla nevíte někdo co s tím dělat děkuji.

Lucki
Lucki

A s vibrátorem je to jednodušší? Jak se vůbec používá? To se jenom strká do vagíny jako penis při sexu?

anonym
anonym

Chci se zeptat, jestli je normální, že se nemůžu s mým novým partnerem udělat? Dřív jsem s tím neměla nikdy problém. Až nyní s ním. Děkuji

Háňa
Háňa

Lucki: S vibrátorem to je právě o poznání svého těla. A o to podle mě jde. Uděláš si příjemnou atmosféru. Uvolníš se, pustíš si oblíbenou hudbu. nenecháš se nikým rušit a zkoušíš, co se ti bude líbit.

Když jsem poprvé zkoušela vibrátor, tak jsem vůbec nevěděla co s ním. Ale ono to šlo samo. Pomaloučku a jemně jsem jej přiložila mezi nožky. A zkoušela. Nejlepší to bylo samozřejmě okolo poštěváčku. Jemně vibruje a záblesky příjemných pocitů ti projíždí celým tělem. Zamilovala jsem si kroužení vibrátoru okolo poštěváčku, "strkání dovnitř" nikdy nedělám.

Poprvé jsem orgasmu nedosáhla. Byla jsem ale poté velmi uvolněná, odpočatá. Jakoby mi spadla tíha s ramenou. Doslova jsem si po zbytek dne létala světem. Při druhé příležitosti jsem se už udělala. A nyní, dva roky na to mám dokonce i orgasmus s mým novým přítelem. Chtělo to jen víc prozkoumat mé erotická místečka a poznat jak na to. A právě s vibrátorem je to podle mě nejlepší. Protože máš na vše čas a můžeš experimentovat.

laďka
laďka

Já jsem se vždycky velice styděla před mým mužem a raději jsem jej jen předstírala. Zkoušeli jsme všechno možné, ale já musela nakonec stejně zahrát orgasmus. Nic jsem mu ale neříkala. Někdy jsem se osamotě udělala rukou. Pak jsem si našla nového přítele, se kterým mi to víc klapalo, byl otevřenější a teď už bez problémů mám orgasmus pokaždé.

Možná by ti ten robertek pomohl, protože i u mě to bylo jen o tom, že jsem neměla s mým exmanželem odvahu o tom mluvit. Pokud si to natrénuješ dopředu, tak si budeš v posteli jistější a budeš vědět jak na to.

anonym
anonym

Kamarádka říkala, že zkoušeli hřejivý lubrikační gel a že jí hodně pomohl. Že jako má pomáhat k prokrvení a vyšší citlivosti. jejímu partnerovi se to ale že prý moc nelíbilo (gel byl na něj až moc hřejivý) a tak s tím přestali. Druhá kamarádka mi zase jednou říkala, že naopak zkoušela chladivý lubrikační gel a byla hotová snad během pár vteřin.

anna
anna

Existují dva druhy orgasmu, vaginální a klitoriální. Záleží, kterého chceš dosáhnout. Klitoriární je přes stimulaci, hraní si, s poštěváčkem. Vaginální je naopak při stimulaci bodu G - uvnitř vagíny. Ono záleží co se ti víc líbí. Jestli jsi citlivější spíš na poštěváček nebo tam hlouběji uvnitř. Poloha pro orgasmus asi neexistuje, ale já mám ráda polohu na koníčka, kdy si můj přítel sedne a opře se o konec postele. Mám rada, když je konec trošku divočejší a víc přiráží. Jak ale říkám, každá jsme jiná a každé se líbí něco jiného. Univerzální recept na orgasmus asi neexistuje.

Líbí se mi, jak tady někdo zmiňoval vibrátor. když nad tím přemýšlím, tak pokud jsi mladší a bez zkušeností, tak by ti mohl pomoct. Aby jsi se lépe poznala, protože ohledně tvého orgasmu ti niko neporadí.

Michaela
Michaela

Petra: Nevím proč si myslíš, že když některé ženy nemůžou dosánout orgasmu tak něco dělají blbě. To, že ty píšeš,že ho máš vždycky neznamená, že jsme všechny stejné jako ty. Každé ženské tělo je jiné....Nebo ty by jsi snad chěla být úplně stejná jako ostatní?

Péťa
Péťa

Michaela: Jsi naprosto typická žena. "Já za to nemůžu. Za to můžou ONI." Sama jsi ve svých očích ta nejlepší a nedokážeš si přiznat vlastní chybu. A nakonec nemůže chybět typická filozofická úvaha na úrovni 12 letého dítěte "nebo by jsi chtěla být jako ostatní?".

anonymous
anonymous

Péťa: nechápu proč vyjíždíš po Michaele. Náhodou s ní souhlasím. Petra tady mele totální sračky. Když dosahuje orgasmu pokaždé, tak ať je ráda a drží radši hubu. Kdyby byla v situaci jako většina žen, co tady píše, že mají problémy s orgasmem, asi by si rozmyslela do někoho rýpat. Každá prostě nemá tohle štěstí. Bohužel.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

2009 - 2020