PipinkaPipinka

Nejlepší Vibrátor - Doporučte mi vibrátor, dildo co používáte

Jaký je nejlepší vibrátor (nebo dildo), který používáte? Já sama mám doma klasický rovný vibrátor s gumovým povrchem a 3 úrovněmi vibrací. Chtěla bych si ale koupit vroubkovaný s žilkami, který má navíc zahnutou špičku (pro orgasmus přes bod G). Jaký je podle vás nejlepší vibrátor, který je váš nejoblíbenější? A pokud by jste si teď kupovali nový vibrátor, který by jste si vybrali?

Páťa
Páťa

Já mám nejraději můj nejstarší robertek. Je to maličký drobeček, který se mi vleze do dlaně. Vždycky si ho přiložím na poštěváček a pomalu s ním kroužím okolo, než začnu cítit šířící se příjemné teploučko a jemné cukání okolo poštěváčku. Pak trošku přitlačím a zesílím i vibrace. Je nejmenší ze všech mých pomůcek a má ho nejraději.

Betty
Betty

Je velmi těžké doporučit nejlepší vibrátor, protože každá holka/žena má raději něco jiné. Některá raději stimulaci poštěváčku, jiná bodu G, jiná raději silnější vibrace, jiná raději slabší... . Těžko poradit nejlepší vibrátor na světě. Ale můžu ti poradit kategorie, na které se podívat.

Úplně nejprodávanějším a nejlepším vibrátorem pro většinu žen je klasický rovný vibrátor ve tvaru penisu. Špička je většinou tvarovaná do tvaru žaludu a po své délce má žilky. Pokud jsi nikdy žádný robertek neměla, tak tento je sázka na jistotu. Prostě klasika. :)

Nejlepší Silikonový vibrátor: https://www.ruzovyslon.cz/silikonovy-vibrator-boruvka/

Perličkové vibrátory mají dva konce. Ten větší se otáčí a jemně naklání na všechny strany. Ideální na bod G. Menší konec (jazýček) jemně dráždí poštěváček neustálým vibrováním a třepotáním. Rozhodně se podívej na té stránce na video. Je to velmi zajímavé.

Nejlepší Perličkový vibrátor: https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-perlickovy-deluxe-prirazi-rotuje/

Masážní vibrátor vůbec nevypadá jako vibrátor, protože má velkou hlavičku. O to ale větším překvapením je. Tu velkou hlavičku si přitiskneš na poštěváček (a na okolí vagíny) a on jemně vibruje a pulzuje. Za mě je toto jednoznačně nejlepší vibrátor. Schválně si přečti i nějaké recenze na té stránce - opravdu je s ním 100% holek spokojených a za nic by jej nevyměnili. Doporučuji!

Nejlepší Masážní vibrátor: https://www.ruzovyslon.cz/masazni-vibrator/

Kromě vibrací mají vibrátory i pulzní programy - automaticky přerušují vibrace, zvyšují a snižují intenzitu atd. Pokud chceš za něj dát trochu více peněz, tak doporučuji, aby jsi vybírala jen ty s pulzními programy. Jsou opravdu boží a stojí za to si připlatit dvě nebo tři stovky. Toto je budoucnost! :)

Nejlepší Pulzující vibrátor (+bod G): https://www.ruzovyslon.cz/stronic-drei/

Maličký vibrátorem, který se používá jen na stimulování poštěváčku až k orgasmu. Jak jsou většinou malé, tak překvapí tím, co dokáží. Pokud nemáš vždy náladu na "strkání si něčeho dovnitř" a raději máš stimulaci poštěváčku, tak rozhodně vyzkoušej některý z této kategorie. Můžu rozhodně doporučit z osobní zkušenosti.

Nejlepší Vibrátor na poštěváček: https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-klitoris-funky-orange/

Podívej se sama na tyto vibrátory a sama si zvaž, který z nich je pro tebe nejlepší. Za sebe můžu doporučit jako nejlepší vibrátor masážní vibrátor. Pokud by jsi se nemohla rozhodnout, který vibrátor je pro tebe nejlepší, tak dole pod vibrátorem máš vždy fotky, video a názory lidí, kteří si jej už koupili. Snad jsem ti alespoň trošku pomohla. :) Betty

Klárka S.
Klárka S.

Podle mě jsou nejlepší vibrátory na poštěváček. Mám doma dva a úplně je zbožňuji. Orgasmu s nimi dosáhnu úplně pokaždé a velmi snadno. Určitě ti doporučuji, aby jsi si vybrala takový, u které jde ovládat sílu vibrací. Ze začátku mám raději slabší vrnění. Ale postupně je zesiluji až se to skoro nedá vydržet. Nejlepší vibrátory taky mají i pulzní programy, ty jsou ale pak již dražší.

Kromě toho mám doma i jeden klasický vibrátor (dlouhý a rovný). Ale ten je nic moc. Nejraději mám ty na poštěváček.

Pajda
Pajda

Co je podle vás nejlepší? Aby byl vibrátor tvrdý z plastu nebo aby byl měkký z gelu?

Betty
Betty

Pajda: Nejlepší a i nejdražší vibrátory se vyrábějí s měkkým povrchem. Často se používá například elastomed, lékařský silikon a výjimečně i latex. Pokud chceš opravdu nejlepší a nejkvalitnější vibrátor, tak si vyberte nějaký s gumovým povrchem. Ty tvrdé plastové nejsou moc příjemné na dotek a ani se nedokáží moc přizpůsobit tělu.

Jinak co mám zkušenost, tak pokud je erotická pomůcka z měkkého materiálu, tak je většinou i vodotěsná (nebo alespoň trochu vodotěsná). protože tělo té pomůcky doléhá na uzávěr baterií. Můžeš to pak umývat v umyvadle pod tekoucí vodou. Pokud si koupíš tvrdý plastový vibrátor, tak do něho bude nejspíš zatékat a ty ho budeš muset čistit jenom vlhkým hadříkem. Do vany nebo sprchy si ho určitě nevezmeš.

Lucka Pucka
Lucka Pucka

Používáte tady někdo i dildo? A k čemu je lepší než normální robertek?

Anonymní
Anonymní

Ahoj, je mi 14 roků a chci se zeptat jaký je rozdíl mezi vibrátorem a dildem?

Nadržená Iva
Nadržená Iva

Pokud si koupím normální robertek/dildo, mohu jej potom používat i k análním hrátkám? Nebo je mezi tím nějaký rozdíl?

Betty
Betty

Anonymní: Vibrátor máš normální umělý penis, který má vibrace. Můžeš si u něho regulovat jak silné vibrace chceš a pokud máš nějaký dražší typ, tak si u něj můžeš přepínat i pulzní programy. Robertek je zkrátka umělý penis s vibracemi. A dildo je umělý penis bez vibrací = zkrátka je to jenom kus gumy.

Nadržená Iva: Ahoj, normální vaginální vibrátory a dilda by jsi neměla používat jako anální (nedoporučuje se to). Pokud ti vibrátor nebo dildo zajede celé do vagíny, tak jej snadno dostaneš ven. Pokud ti ale zajede například vibrátor celý do análního otvoru...bez doktora ho už ven nedostaneš. Proto všechny anální pomůcky mají na svém konci rozšíření (aby nemohly zajet dovnitř). U vibrátorů a dild jsou na konci dost často koule. Např. se podívej na toto https://www.ruzovyslon.cz/dildo-s-prisavkou-natural-17cm/ = na konci to má koule, takže nehrozí, že by to v tobě uvízlo. Pokud si ale koupíš něco takovéhoto https://www.ruzovyslon.cz/dildo-gelove-fialove-20-x-3-5-cm/, tak samozřejmě hrozí, že to do tebe zajede celé. Proto anální pomůcky používej vždycky jenom takové, které mají rozšířený konec. pro klasický sex můžeš bez obav používat vibrátory a dilda bez rozšířeného konce.

Kate
Kate

Jaký je podle vás úplně ten nejlepší vibrátor?

Káťa
Káťa

Podle mě je nejlepší vibrátor tady tento. Za ty roky jsem jich vyzkoušela už několik, ale tento nemá konkurenci! Nejlepší na celém světě.

Nejlepší masážní vibrátor

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Káťo, jak se vůbec takový vibrátor používá? On je jenom na poštěváček, nebo jak funguje?

Káťa
Káťa

Ano, on je jenom na poštěváček. Jak je na té fotce ta šipka, tak to je vibrační hlavička toho vibrátoru. Tu si můžeš přiložit na poštěváček, stydké pysky... .

určitě se podívej na nějaké fotky nebo video jak se používá. Protože toto je skutečně #1 nejlepší vibrátor na celém světě. Pokud ho jednou vyzkoušíš, tak ho už nedáš z ruky. Podívej se například tady https://www.ruzovyslon.cz/masazni-vibrator/. Najdeš ho snadno, většinou se jmenuje masážní vibrátor.

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Díky Káťo.

Michaela
Michaela

Neskutečný co vše za vymoženosti se dneska vyrábí. Každopádně podle mne je nejlepší z měkého materiálu popřípadě vroubkovaný.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

2009 - 2020