Michal NovýMichal Nový

Nástavec na penis - Doporučujete? Používá tady někdo nástavec?

Mám náruživou přítelkyni, která by ráda vyzkoušela delší a tlustší penis. Napadlo mě, že bych si koupil nějaký nástavec na penis. Zkušenosti s tím nemám, nic o tom nevím. Pokud si nástavec nasadím na penis, budu s tím schopný mít sex v klasických polohách? A budu schopný s tím uspokojit přítelkyni? Taky by mě zajímalo, jestli i já ze sexu budu něco mít, budu přes nástavec něco cítit a dosáhnu orgasmu?

Gregor
Gregor

Záleží na nástavci. U měkkého gelového, který má pouze vroubky na povrchu, by jsi měl stále něco cítit. V podstatě se chová jako kondom. Existují ale i prodlužující nástavce na penis, které penis prodlouží např. o 10 cm. V tom případě už nic cítit nemůžeš. Záleží tedy, jestli nástavcem chceš jen trochu zvětšit průměr penisu a přidat ženě potěšení ze stimulačních vroubků na povrchu. Nebo jestli chceš použít dlouhý prodlužující nástavec, který ti dá nadpřirozenou velikost penisu.

Andy
Andy

Ahoj, prodává se víc typů nástavců na penis. Na všechny dohromady se můžeš podívat například tady (jsou seřazené od nejlevnějšího).

https://www.ruzovyslon.cz/navleky/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Nejběžnější nástavce na penis rozšiřují akorát jeho délku a přidávají stimulační výstupky po okrajích. V takových stále může dosáhnout orgasmu a stále ze sexu něco máš. Typicky takový nástavec vypadá takto.

https://www.ruzovyslon.cz/navlek-na-penis-vystupky/

Zároveň se prodávají i nástavce, které ti kromě objemu (šířky) penisy přidají i délku penisu. V takovém nástavci už toho moc necítíš a děláš to spíše pro potěšení tvé přítelkyně. Záleží na konkrétním typu, ale průměrně ti návlek na penis může přidat 7 až 10 centimetrů. Pokud máš opravdu malý penis (10 cm) tak s takovýmto nástavcem může najednou mít až 20 centimetrový penis. A přítelkyni s tím jednoznačně uspokojíš ať již je jakkoliv náročná. Podívej se na tento prodlužující nástavec.

https://www.ruzovyslon.cz/prodluzovaci-navlek-na-penis-extra/

V nabídce jsem taky viděl nějaké nástavce na prst, ale to budeš pomůcka při orálním sexu.

Adam D.
Adam D.

Michale, viděl jsem oba dva typy nástavců na penis.

prodávají se velmi jemné nástavce, které mají materiál podobný kondomu. Akorát oproti němu mají na povrchu stimulační výstupky, které dráždí při sexu vagínu. U tohoto typu si budeš sex užívat naprosto stejně jako pži sexu s kondomem. Ostatně se prodávají i kondomy, které mají malé stimulační výstupky (viz Pepino https://www.ruzovyslon.cz/pepino-kondomy-s-vroubky/). Kup si podobný návlek a sex si budeš užívat jako teď.

viděl jsem ale i nástavce, které jsou vyrobené z tvrdé gumy a kromě výstupků i prodlužují penis (např. z 10 cm na 20 cm). U takového nástavce na penis toho moc neucítíš a je to spíš jen k uspokojení partnerky, která by chtěla sex s větším penisem. Takový návlek tady například posílal Andy (https://www.ruzovyslon.cz/prodluzovaci-navlek-na-penis-extra/). Ten je z tvrdé gumy a ze sexu máš naprosté minimum potěšení, všechno potěšení je jen pro partnerku.

Michal Nový
Michal Nový

Adam D.: Pokud si koupím takový tlustý návlek a nebudu nic cítit, nepřijdu o erekci? Pokud budu mít například 10 minut v kuse sex s partnerkou a neucítím při tom vůbec nic, tak mám strach, aby mi neochabla erekce a návlek nespadl... . Co si o tom myslíš?

Ondřiška W.
Ondřiška W.

Používá váš partner nástavec na penis? Jak jste s tím spokojeni? Můj současný přítel má pouze 9 cm a já si tak sex nikdy neužiji. Nechci jej podvádět a když jsme se o tom bavili, tak by byl ochotný do sexu zapojit i nějaké erotické pomůcky. Při hledání jsem narazila na různé druhy návleků a nástavců na penis. proto se chci zeptat, jaké s tím máte zkušenosti. Díky.

Adam D.
Adam D.

Michale, pokud budeš používat tvrdý nástavec na penis, tak podle mě o erekci přijít můžeš (protože opravdu nic cítit nebudeš). Dráždivé lubrikační gely, které by jsi si namazal na penis, tady nepřipadají v úvahu, protože by ti pak návlek sjížděl z penisu.

Co si myslím, že by mohlo fungovat, jsou různé škrtící kroužky (https://www.ruzovyslon.cz/krouzky-navleky-nasady/), které mírně zaškrtí penis a zadržují krev v penisu. Používají se normálně během sexu a funguji na 100% u každého chlapa. Takže by měly být použitelné i společně s návlekem na penis.

Uber
Uber

Dostali jsme zdarma k nákupu sadu návleků na penis. Dva jemné latexové a jeden tvrdší gumový. Latexové byly výborné, pro mě to byl sex jako s kondomem, jen mírné znecitlivění. Pro mě skoro žádný rozdíl během sexu. Pro přítelkyni naprosto božský zážitek, alespoň podle toho, co jsem viděl.

Zkoušeli jsme i ten třetí návlek (tvrdý gumový). Ten přítelkyni vyhovoval snad ještě více a byla z něj ještě více nadšená. Já jsem ze sexu ale vůbec nic neměl... . Penis úplně znecitlivěný. Cítíš pouze jak přítelkyně doráží na tvá stehna a podbřišek.

Michal Nový
Michal Nový

Zatím mockrát díky za všechny rady. Společně se na to všechno podíváme a pokusíme se něco vybrat. Objednáme, vyzkoušíme a dáme vědět, jak jsme spokojeni.

Ondřiška W.
Ondřiška W.

Tak co, už jste vyzkoušeli? Jaký byl výsledek.

Uber
Uber

Ondřiška W.: Určitě nástavec na penis s partnerem vyzkoušejte. Erotické pomůcky jsou zábavné a sám moc dobře vím, že oživí celkově vztah (nejen v sexu, ale i celý vztah). Nástavce na penis jsou výborným zpestřením (hlavně ti měkké s výstupky).

Případně jsem viděl v sexshopu nástavce, které neměli špičku. Návlek se tak nasadit na celou délku penisu (díky tomu byl tlustší a měl na sobě výstupky). Ale na jeho konci z něj čouhal mužům žalud. Žena si tak užívá tlustý penis s výstupky a díky vyčuhujícímu žaludu si sex a orgasmus užije i chlap.

Ondřiška W.
Ondřiška W.

Děkuji, zkusím pohledat v sexshopu.

Michal Nový
Michal Nový

Doručeno a vyzkoušeno. Já i přítelkyně jsme velmi spokojeni. Je pravda, že návlek velmi tlumí a cítím toho mnohem méně. Ale přítelkyně si libuje a po vyvrcholení je ochotná se zase věnovat naopak plně mě. Abych i já měl něco ze sexu. Spokojenost.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

2009 - 2020