ErikaErika

Muž nemá zájem o sex, co s tím dělat

Ahoj, můj problém je v nechtění partnera. Mám svého partnera ráda, jsme spolu dva roky, ale on bohužel nejeví zájem o sex. Říká, že dává přednost jídlu a že nejsou všichni muži jen na sex. Nevím, co si o tom mám myslet? Mluvili jsme o tom častokrát, ale k ničemu to není, on k doktorovi nechce, říká, že je zdravý. Na začátku vztahů jsme spolu spali každý den, někdy i vícekrát, teď je pořád unavený z práce a podezírá mne z nevěry. Co si o tom myslíte?

Dobrá rada
Dobrá rada

Ahoj moje rada je buď tolerantní, a hlavně se s ním snaž mluvit a poslouchat ho. Sám přijde na to, a začne s tebou mluvit. Ale musíš ho trošku postrčit.

Gregor
Gregor

Ahoj, mám takový problém, s přítelkyní jsme již 7 let a před 2 lety jsme se vzali. Ale poslední dobou nemá náladu na sex a nic s ní není. Nechci ji do toho nutit, ale co mám dělat? Já sex potřebuji.

Žena
Žena

Když jsem po mnohaletém stereotypu chtěla v manželství něco změnit, nesetkalo se to s pochopením. Když jsem se manžela taktně zeptala, zda by nemohl trošku zařazovat přestávky kvůli prodloužení (dle literatury) odvětil, že by z toho nic neměl. A skutečně. Zkusil to a došlo k výstřiku po námaze a bez jakéhokoliv příjemného fyzického pocitu. Zatím jsem slyšela jen o opaku. Že stupňování rozkoše závěr muži ještě znásobí. Tak smůla. U nás ne. Jen pravidelně se zrychlující pohyb "pístu ve válci" vede k manželovu příjemnému vyvrcholení. A co já? O to přece vlastně nejde. Děti jsem porodila v pořádku i tak, takže co řešit.

Jirka
Jirka

Literatura má pravdu, jen se to musí natrénovat. Samozřejmě on musí v první řadě chtít něco trénovat! Ono pro nás je zpravidla jednoduší a dostačující to sfouknout narychlo, ale je sobecké, když to tak dělá stále. Nebo by měl před, či potom zkusit nějaké jiné alternativní metody (já nejsem bez dodělávky propuštěn:-)). Ale ono je i docela vzrušující si se ženou hrát a sledovat jak na co reaguje. Ještě mě napadá, jak bych to řekl...jestli ten píst není ve válci moc volný. Proto možná ta námaha. Chci tím naznačit, že by se našel těsnější otvor. Vyzkoušel jsem a je to jiné.

Tady ale bude možná problém v tom mnohaletém stereotypu. Pokud nebude mít chuť na experimenty, tak nevím. Snad jsem tu nikoho nepohoršil svou otevřeností. Zavítal jsem na tyto stránky, protože také nejsem bez problému. Těžko mi ale asi někdo poradí. S manželkou nemáme ani ten stereotyp. Po děcku nemá o sex zájem vůbec. Už se mi ji ani nechce přemlouvat, a ona už ani nevymýšlí nové výmluvy. To výše jsem samozřejmě nepsal o ní. No, nějak jsem svou situaci provizorně musel vyřešit. Ale takhle mi to nevyhovuje, raději bych měl sex normálně doma. Přitom je v tom nejaktivnějším věku (33). Nerozumím tomu. Rozumí tomu někdo?

Eva,43 let
Eva,43 let

No vidíte pánové. Vám tak jde jen o tu erekci, jako by to byla alfa-omega života. Co já bych dala za partnera, který by občas klasicky nemohl, ale věnoval by se mi jinak...dlouho...něžně i vášnivě...těmi ostatními 11.pomocníčky. Vše bych láskyplně oplácela! Doma mám opravdu jen tu skvělou erekci a jak odejde dcera na VŠ, určitě uteču. Takový je život. Třeba si najdu zrovna někoho z vás, s problémy s erekcí a bude nám dobře.

Standa
Standa

Mazlení je, milá Evo, moc krásné, zejména když oba partneři nejen od druhého berou, ale i dávají. Pokud není žena vyložená nymfomanka, pak není nutné to dlouhé pěkné mazlení vždy završit vlastním pohlavním aktem. Máte mé plné sympatie.

Je potěšující číst vaše řádky. Balzám na dušičku.

Milá Evičko, ani nevíš jak rád jsem si Tvůj příspěvek přečetl. Ani nevíš jak rád bych všechny ty pomocníčky uplatnil. Moc se mi to líbí a nemám k tomu partnerku. Bohužel tuto odpověď píšu až teď, takže nevím, zda si ji vůbec přečteš. Standa, Brno, 777947110.

Radek 21
Radek 21

Mě teprve 21 a mám stejný problém. Ve věku to není. Naštěstí mám známého zubaře a ten mi doporučil a napsal léky. Teď beru jen půlku, úplně to stačí a představ si, že mě vzruší dokonce i kino nebo pěkná holka v bazénu. To jsem předtím nikdy nezažil. Věřím, že brzy to půjde i bez toho. Jestli se Ti doktor vysměje, je to blbec. Myslím si ale, že se bojíš zbytečně. Radek

Ivan
Ivan

Při souloži dochází velmi často k tomu, že se více věnuji laskání manželky až do jejího ukojení. V případě zavedení penisu dochází k jeho ochablosti. Vzhledem k tomu, že manželka velice málo dráždí penis, snažím se jej vydráždit sám. Bohužel jeho vzrušení není dostatečné.

Wendy
Wendy

Zajímavý dotaz. Nevím, jak by odpověděli lékaři z hlediska anatomie, ale já mám čistě laicky vypozorováno, že větší, nadprůměrné a tvrdší kusy (tedy těžší na váhu) se nedokáží tak postavit nahoru. Gravitace je mocnější. A ty akorát průměrné dokáží až neskutečně vzrušující úhel. Celkem logické vysvětlení starší vdané dámy,ne? No a proč někdy do strany. Myslím, že to je čistě anatomická stavba - stejně jako nemáme všichni přesně stejné nohy či stejně velká ňadra. A tam dokáží být opravdu velké rozdíly.

HHH
HHH

ZDAREC Napiste Prazakovi 33/172/75 sms 722184989 dame sklenicku , neco dobreho a kdyz budou simpatie vzajemne ZMRDAM TE JAK ČUBKU a skoncime az druhy den.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

2009 - 2020