JanaJana

Máte podobné touhy? Divné sexuální touhy po třicítce

Dobrý večer všem, chtěla bych se zeptat zda máte některá z vás podobnou zkušenost jako já. Nejsem už nejmladší, lehce po třicítce. Manžela mám, sex s ním je úžasný. Milujeme se ob den, ale v posledním roce se mi přihodilo něco podivného. To, že mi stačí malinko pomyslet na sex, nebo se podívat v práci na pěkné mužské a hned ze mě začne téci, je asi pro většinu žen normální. Jenže u mne stačí jít třeba po ulici, podívám se na ty opálená chlapská těla a už už honem hledám nějakou restauraci, nebo místo, kde je toaleta. Tam si svoji šťávičku pak stírám prsty, přičichávám si a prsty olizuji. Strašně mi to chutná. Jsem divná, nebo to dělají i jiný ženy, že si lížou vlastní šťávičku? To ještě není tak úplně všechno. Při návštěvě u mé dobré kamarádky jsem v koupelně na prádelním koši uviděla kalhotky. Byly mokré, nevím co mě to popadlo, vzala jsem je do ruky, přičichla jsem si k nim a potom i ochutnala. Bože na to nezapomenu, ta překrásná vůně, ta chuť. Cítila jsem, že se na kalhotky musel udělat i manžel kamarádky, protože semeno tam cítit bylo taky. Museli se spolu milovat těsně předtím, než jsem k nim přišla na návštěvu. Pominu-li to příjemné napětí že mám v ruce kalhotky kamarádky, která sedí kousek ode mne a pije kávu, musím se přiznat, že jsem vzrušením vytekla taky. Od té doby se na kamarádku dívám tak trochu jinak. Při další návštěvě jsem u nich na toaletě našla kondom, byl použitý. Protože jsem to už nemohla vydržet, vypila jsem to semeno a zase se při tom udělala. Od té doby se snažím na vše zapomenout, ale místo abych k nim už nechodila, navštěvuji je častěji. Sex s mým manželem je stále skvělý, ale zpestřuji si svůj sexuální chtíč u kamarádky. Jsem normální, nebo jsem neukojitelně vzrušená ? Mám obavy, kam jsem schopná zajít. Díky za reakce, ať jsou jakékoliv. Jana

Betty
Betty

Ahoj,

podle mě jsou v tom nevybouřené hormony!

Stejně jako chlapi mají krizi středního věku. Celé mládí studovali, budovali rodinu a měli hezký život. Ale potom si uvědomí, že je mládí opouští a oni nedělali nic šílené. A kvůli věku už v budoucnosti asi ani dělat nebudou. A tak si koupí motorku, najdou mladou milenku, začnou dělat adrenalinové sporty... .

Ty jsi (asi) taky měla dobré mládí, sexuální přítele, dobrý sex...ale něco uvnitř ti říká, že opouštíš věk, ty ti bylo -náct nebo dvacet. A tak začínáš bouřit. :)

Oni chlapi taky mají dobrý život, ale v této situaci začnou dělat šílené věci. Ty máš pravděpodobně taky dobrý sexuální život, který tě uspokojuje. Jen chceš překračovat tu obvyklou hranici. A proč ne? Klidně si to užívej. A dělej věci, které jsi nikdy dřív nedělala. :) Podle mě je to úplně v pohodě.

Jen bych byla opatrná, aby jsi to nepřetáhla. Pokud začneš pít cizí sperma z cizích kondomů, lízat kalhotky atd., tak třeba můžeš chytnout nějakou pohlavní nemoc. Pokud budeš takto nevědomky zneužívat kamarádku, tak z toho může být eventuálně pěkný trapas. Pokud začneš navštěvovat nějaké sex party, tak tvoje video může skončit na internetu. Zkus to držet v nějakých mezích.

Zkus to držet třeba ve vaší vlastní posteli. Kup si erotické prádlo, mějte s přítelem sex na místech, kde jste ho nikdy neměli. Zkoušejte praktiky, které jste nikdy nedělali. Používejte erotické pomůcky, i ty úplně divné a ujeté, které by jsi si nikdy nekoupila. Podívej se třeba na sexshop https://www.ruzovyslon.cz/ a vyber si nějaké erotické pomůcky, které tě vydráždí a i uspokojí. Které ti poskytnou takové vzrušení něčeho nového, co zažíváš během toho, co zrovna popisuješ že provádíš.

Rozhodně bych se tou tvojí změnou ale nijak nestresovala. A spíše si ji užívala.

crkt
crkt

hmm u mne to začalo podobně s kalhotkama a pak i ten použitý kondom. Moc tě to vzrušilo.... nedivím se ti

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

2009 - 2020