LuckaLucka

Laskání (masáž) prostaty u partnera

Chci se tady něco dozvědět o dráždění prostaty muže. Zatím jsem k tomu nenašla odvahu a manžel mne o to prosí. Poraďte prosím.

Betty
Betty

Ahoj tomto náhodou něco vím. Jde o to, že při masírování prostaty je muž vzrušenější a dosáhne silnějšího orgasmu. Dělí se to na dva způsoby - na přímou masáž a nepřímou.

Nepřímá masáž prostaty - to místo velice lehko najdeš, je to pod šourkem, jakoby pokračování penisu dál do těla, je to zespodu. Když to nahmatáš, tak v podstatě cítíš část penisu, kterou z vrchu nevidíš. Můžeš si s ní hrát během orálního sexu (masírovat ji atd.). Klidně se neboj přitlačit, není až tak citlivá. Že to děláš správně poznáš tak, že se penis stane tvrdší. Případně ti přítel řekne, že je to příjemné. Tato praktika je naprosto běžná (masírování spodní strany penisu pod šourkem při orálním sexu). Řekla bych, že to dělá tak 60% lidí.

Přímá masáž prostaty - to se dělá jakoby anální sex. Pokud by jsi to chtěla vyzkoušet jen tak, tak můžeš strčit do análního otvoru dva prsty a tlačit jimi směrem dopředu (směrem k penisu). Chvilku si s tím hrát atd. Toto ale není moc populární. K tomuto jsou spíš vibrátory pro muže (anální). Taky celkem běžná věc, kterou seženeš v každém sexshopu - podívej se například zde https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/. Pokud by jste chtěli praktikovat tento způsob, tak bych fakt doporučila ten vibrátor. Jak už kvůli hygieně, tak i pro větší zážitek. Můžeš koupit tajně příteli na vyzkoušení nějaký, jako překvapení. Pokud si o to skutečně řekl, tak to musí fakt chtít. Aby ti to pak někde nezkoušel s nějakou jinou ženou (dělám si srandu :)). Ne fakt, pokud si opravdu muž řekne o tuto praktiku, tak by jsi mu mohla vyhovět. Vyzkoušejte, v každém případě si zpestříte sex a vyzkoušíte něco nové.

Honza K.
Honza K.

Myslíš, že jenom 60% lidí? Bych řekl že toto zná snad úplně každá holka. přímou masáž prostaty jsou zkoušel mockrát (ale nikomu bych se k tomu asi nepřiznal). A pravda je, že jsem se vždy udělal mnohem silněji a měl jsem o moc delší orgasmus. Určitě to svému manželovi dopřej.

Lucka
Lucka

Betty díky za radu. Dodalo mi to trošičku odvahy tak to dnes možná risknu. Snad to nezkazím a mužíček si to užije. I když mám jisté obavy nebo asi zábrany, mísí se to se zvědavostí jak to dopadne. Dám ti vědět.

Lucka
Lucka

A je to tady. Večer jsme se milovali a tak jsem se sice rozklepaná odhodlala k prvnímu pokusu. Když byl manžel již dostatečně vzrušený, tak jsem nagelovala prstík a šupla mu ho tam. Nahmátla jsem to místečko a jemně hladila a přitom mu dráždila penis. V minutce se chudáček udělal a vyšiloval jako nikdy. Přiznám, že pohled na jeho prožívání mne strašně vzrušil. Jen nestříkal, ale semeno jen tak vytékalo. To nechápu protože jindy dostříkne třeba metr. Ale hrozně mi děkoval a byl nadšený a jestli prý mu to udělám zase. Tak jsem mu to slíbila pod podmínkou, že koupíme anální vibrátorek.

Betty
Betty

První pokus a hned úspěch? Gratulace! Teď bude řada na to tobě, aby jsi příteli řekla své tajné přání a on je splnil tobě? :)

Pokud se mu to líbilo a budete chtít pokračovat, tak anální vibrátor jednoznačně doporučuji. Můžeš se podívat třeba na odkaz, který jsem ti poslala v prvním příspěvku (tam se mi líbí, že mají obsáhlé recenze na každý produkt). Nebo se podívat třeba i naživo do nějakého kamenného sexshopu. Hodně štěstí v dalším experimentování!

Lucka
Lucka

Tak již do našeho repertoáru manželova prostata zřejmě nastálo patří. Moc mne chválí a prý jsem se dost zdokonalila. Objednali jsme dokonce i ten vibrátorek a nedočkavě čekáme na jeho doručení. Ale co bych si měla přát já. Zatím nevím. Snad něco na poštěváček nebo Géčo, ale nevím. Zkuste třeba poradit. Jen stále nechápu, že při orgasmu přes prostatu nestříká, ale jen teče. Neškodí to? A taky přiznám, že mne výstřiky vzrušují a strašně ráda se na ně dívám.

Honza K.
Honza K.

Když jsem to zkoušel, tak sperma vystřikovalo o moc míň než obvykle. Nevím čím to je. Ale podle mě to rozhodně neškodí. Možná že když je ten orgasmus přes prostatu, tak není vzrušená ta část penisu, která se používá při sexu. Že při sexu se dráždí i nějaké stříkátko, které teď nefunguje. Nevím ale.

Lucka
Lucka

Ahoj lidičky. Tak jsem po delší době tady. S manželem nyní prožíváme sex doposud nepoznaný. Postupně jsme pořídili na prostatu pár pomůcek, i vibrační a sex se fakt stal báječným. Máme i něco pro G bod a pomalu ho začínáme objevovat. Myslím, že jsem už trochu měla i géčkový orgasmus. Sice bez vystříknutí, ale krásný. Ale asi se časem dopracujeme i k tomu. Ze zvědavosti jsem dokonce pustila miláčka i do zadečku. Nebylo to špatné a on tím byl moc nadšený. Milování se nám opravdu díky experimentování zcela zlepšilo. Neváhejte a experimentujte také, stojí to zato. Tak zatím pá a někdy zas na shledanou.

Betty
Betty

Tak to blahopřeji, že se takto daří! :) Já pořád říkám, že nuda v posteli je nejkratší cestou k rozvodu. Určitě se vám zlepšil i celkově vztah, jste spokojenější a bližší si navzájem, ne? Ať se daří.

Lucka
Lucka

Ahoj lidičky. Hlásím se po delší odmlce. Chci se pochlubit, že již v současné době mívám géčkový orgasmus kdy chci. Díky trpělivosti při jeho nácviku. Dokonce při něm občas i stříkám. Můj miláček je z toho v ráji. Tak zase někdy pá.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

2009 - 2020