AlenaAlena

Jak na Fisting u ženy - Rady, zkušenosti

Ahoj lidičky. Mám nového partnera a v sexu nám to moc klape až na jednu výjimku. Párkrát se pokoušel mě fistovat, ale nějak se nedokážu uvolnit, aby se dovnitř dostal celou pěstí. Přitom si to ale přeji. Je mi už přes čtyřicet, ale doposud jsem se s tím nesetkala. Chtěla bych poradit, zda se na fisting mohu sama připravit, třeba nějakou větší pomůckou. Chci ho překvapit tak, že do mě bez potíží pronikne.

Andy
Andy

Ahoj, na fistingu není nic složité a není na tom ani moc co vysvětlovat. Protože jsem několik let pracoval v sexshopu, tak ti spíš mohu poradit pomůcky, které by ti s tímto mohly pomoci.

Anální fisting

Předtím, než začneš cokoliv dělat, tak bych na 100% udělat klystýr. Není to nic složité. Jen se takovým gumovým balónkem stříkne trocha vody do análního otvoru. A špinavá voda potom klasickým způsobem vyjde ven. Je to otázka 1 minuty. A opravdu to může udělat veliký rozdíl v následujícím sexu (dokážeš si určitě představit, že uvnitř tebe to nemusí být čisté a ani voňavé). Jednoduchým výplachem je po starostech a nemusíš tyto obavy o čistotu vůbec mít v hlavě. :) Samozřejmě existují i možnosti, jak udělat klystýr bez "profesionálních pomůcek" (např. zmáčknutou plastovou lahví). Problém je, že tvoje střeva nemají cit. Velmi snadno si můžeš ostrým okrajem flašky udělat zranění na povrchu střeva. Ani o tom nebudeš vědět. A jelikož se v análním otvoru nacházejí bakterie, tak můžeš mít zaděláno na dost hnusnou infekci. Se kterou můžeš jít i na operaci. Takže tady bych opravdu doporučil použít nějakou pomůcku, která je na klystýr určená a je 100% bezpečná. :)

Gumový balónek na klystýr

Vaginální fisting u ženy

Každá žena má plus mínus stejně pružnou vagínu (případně anální otvor). Jestli jsi v minulosti zkoušela fisting tady nehraje žádnou roli. Žena, která dělá pravidelně fisting a žena, která nikdy nedělal fisting, budou mít stejně pružnou vagínu nebo zadeček a budou jej moci roztáhnout do stejné šířky. Celé je to jenom o tom, že na to musíš jít pomalu. Ideální je začít klasickým gumovým dildem (18 - 20 cm). Potom jej vyměnit za širší a delší dildo. A jakmile ucítíš, že jsi uvolněná a otvor (vagína, zadeček) trošku povolil a je pružnější, tak teprve zkoušet dovnitř strčit prsty nebo rovnou celou ruku (fisting).

Malé dildo na rozehřátí (20cm)

Dildo XXL za 1399 Kč

Dildo XXL za 2489 Kč

Před a během fistingu rozhodně musíš používat lubrikační gel. Pokud se žena vzruší, tak její vagína zvlhne a je kluzká. Dostatečně na to, aby měla sex. Ale toto zvlhnutí není dost silné na fisting. Pokud jsi nepoužívala gel, tak si myslím, že toto je jedním z důvodů, proč vám to nešlo. Ještě důležitější je to při hrátkami se zadečkem. Anální otvoru je pořád suchý a drhne. Proto je nutné používat lubrikační gel. K fistingu bych ti na 100% doporučil speciální lubrikační gely. Tyto gely mají jednat zvýšenou kluzkost, obsahují větší množství vůně a rovněž mají i desinfekční složky, které zabíjí bakterie a dezinfikují nečistoty.

Dezinfekční lubrikační gel 130 ml se zvýšenou kluzkostí

Anální lubrikační gel 130 ml

Pokud máš nějaký dotazy, tak se s nimi. :) Pokusím se je co nejlépe odpovědět.

Klárka
Klárka

Doporučuji ti nejdříve osamotě mušličku roztáhnout vibrátorem nebo dildem. Já to tak dělám vždycky. Fisting je potom velmi snadný.

Anonymní
Anonymní

A používáte během fistingu i lubrikační gel? Dobrý lubrikant může dělat divy.

Anonym
Anonym

S manželkou fisting běžně provozujeme. Musíš na to jít velmi pomalu a nesmíš spěchat. Postupně dírku roztahovat. Začni třeba prstem, jakmile se uvolní, tak ho nahraď malým vibrátorem, potom velkým vibrátorem a nakonec rukou. O lubrikačním gelu se tady už psalo, tak jej nebudu znovu zmiňovat, je ale opravdu důležitý.

Pokud chceš partnera překvapit, tak se můžeš na fisting připravit osamotě, třeba v koupelně nebo ve sprše. Určitě tě bude za to velmi milovat, já fisting mé manželky zbožňuji!!!

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Ahoj, měla by jsi se uvolnit psychicky i fyzicky. Pokud ti předtím buší srdce a jsi celá sevřená, vynervovaná a vystresovaná, tak to nepůjde. Zkuste nastolit příjemnou atmosféru. Atmosféru, že jen experimentujete, zkoušíte nové věci a všechno je v pohodě. Vůbec se nestresuj výsledkem, jestli fisting půjde nebo nepůjde. A pokud se uvolníš psychicky, tak se uvolníš i fyzicky. A vše půjde o to snadněji.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

2009 - 2020