Patrik F.Patrik F.

Jak masírovat prostatu (video) - Stimulace, dráždění, masáže

Mohl by mi někdo poslat návod, jak masírovat prostatu? Ideálně nějaké video, kde by to bylo všechno vidět. Stimulace prostaty mě zajímá protože údajně při ní má docházet k silnějším a delším orgasmům. Pokud má někdo zkušenosti s drážděním nebo masírováním prostaty - je to pravda?

Jaké jsou celkově vaše zkušenosti? Co by jste doporučili? Nějaké video? Díky.

Tibor
Tibor

Ano, to je pravda. Pokud ti bude partnerka při sexu dráždit prostatu, tak můžeš dosáhnout mnohem intenzivnějších orgasmů. Které budou silnější a delší. Taky to má velmi pozitivní účinky na zdraví (předchází se tím problémům s prostatou v pozdějším věku). Mnoho chlapů se ale o tom stydí mluvit, případně to partnerce vůbec navrhnout.

Andy
Andy

Ahoj, vše je to pravda. Pokud masírování děláš správně, tak můžeš dosáhnout delších a silnějších orgasmových zážitků. Prostatu můžeš masírovat z venku nebo zevnitř. Bohužel se mi nepodařilo najít žádné video, tak se ti to pokusím trošku popsat.

Vnější masáž prostaty se provádí pod penisem. Pokud si nahmatáš tvrdé místo tam, kde končí penis a skoro začíná anální otvor, tak jsi blízko prostaty. Je v podstatě pod šourkem (koulemi). K masírování můžeš používat například prsty, ale existují i různé erotické pomůcky, které se o to postarají zatímco si budeš užívat sex. A dosáhneš tak silnějšího orgasmu. Například se prodávají škrtící kroužky na penis, které zaručí pevnou erekci. A zároveň na sobě mají výstupek, který nepřímo masíruje prostatu z venkovní strany. Podívej se na to tady:

https://www.ruzovyslon.cz/krouzek-manzzz-rolie/
https://www.ruzovyslon.cz/ball-cinch-krouzek-s-kulickami/

Přímá masáž prostaty je mnohem silnější a má na orgasmus mnohem větší dopad. Ale provádí se skrz anální otvor (=vibrátorem). Což mnoho chlapů odradí a přímou masáž prostaty si nikdy nevyzkoušejí. Existují speciální erotické pomůcky pro muže, které jsou určeny právě pro přímou masáž prostaty. Například se jedná o:

https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-prock/
https://www.ruzovyslon.cz/aneros-helix-masaz-prostaty/
https://www.ruzovyslon.cz/anal-bulldozer/

Klikni si na ty odkazy. Pokud tam sjedeš až úplně dolů, tak jsou tam i VIDEA! Předvádějí tam, jak se takové pomůcky používají a jak se s nimi masíruje prostata. Taky tam najdeš hromadu fotek a především názory lidí, kteří si už něco takové koupili. Poradí ti mnohem lépe než jsem schopný poradit ti já. :)

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Já jsem si prostatu dráždil už mockrát a vždycky strašně rád. Nejraději to mám s okurkou. V obchodě si koupíš nějakou větší a tlustší. A pak na ni navlečeš kondom. Díky tomu pak nepotřebuješ ani lubrikant. Naprosto bomba zážitky a sto násobně silnější orgasmy.

Akorát ti to poprvé možná moc dobře nepůjde, protože prostatu musíš nejdřív najít (hlavně to nejcitlivější místo na ní). Jak přijdeš na to, jak masírovat prostatu, tak budeš mít stokrát silnější zážitky z každého orgasmu. Stimulaci a dráždění prostaty doporučuji!

Radim Š.
Radim Š.

Je naprostá blbost na stimulaci prostaty používat okurku. Protože okurka je rovná a na prostatu s ní nedosáhneš. Vibrát ke stimulaci prostaty musí mít zahnutý konec! Podívej se například na tento obrázek https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-a-bodu-g-vibrator-cerny/.

Vidíš ten zahnutý a rozšířený konec? Tak se dráždí prostata. Ne nějakým okurkem. Prostata je umístěné vně penisu. Tedy cca po 5 centimetrech v análním otvoru směrem k penisu. A k tomu potřebuješ anální vibrátor (pokud tedy nezkoušíš jen obyčejnou nepřímou masáž prostaty). Podívej se tam i na to video, tak je to i vysvětlené.

Pokud chceš mít opravdové orgasmy a opravdu dráždit prostatu, tak k tomu musíš mít i speciální erotickou pomůcku. :) Opravdu se tam raději podívej na video a fotky, tam máš všechno vysvětlené.

Betty
Betty

Souhlas s Radimem. Můj ex měl rád dráždění prostaty a z vlastní zkušenosti vím, že to nejcitlivější místo na prostatě je nad kořenem penisu. Pokud chceš prostatu masírovat přímo prsty, tak je musíš ohnout skoro do pravého úhlu. Pokud ji chceš masírovat vibrátorem, tak by jeho špička měla být zahnutá tak, aby dosedla přímo na prostatu.

Anonym
Anonym

Zkoušel tady někdo masírovat prostatu? Jak na to? Poraďte.

Danka Králová
Danka Králová

Můj přítel po mě chce, abych mu dráždila prostatu prsty. Co si o tom myslíte, je to normální? A měla bych to dělat?

Erik, 19 roků
Erik, 19 roků

Víte někdo o videu, které by mi vysvětlilo, jak správně masírovat prostatu? Díky za odkaz.

Andy
Andy

Tady jsou nějaká videa https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/. Musíš si to ale rozkliknout a podívat se na detaily.

Betty
Betty

Danka Králová: Můj ex po mě tuto praktiku taky vyžadoval a velmi ráda jsem mu ji dopřávala. Celkem o nic nejde. Prostata je asi 5 cm uvnitř, připlácnutá na kořen penisu. Pokud mu tam vsuneš prst, tak jej jemně pokrč uprostřed a polštářkem prstu mu začni kroužit okolo kořenu penisu . Přítel ti určitě řekne, jestli máš jít trošku nahoru nebo dolů. Druhou rukou ho můžeš jemně masturbovat než se udělá. Doporučuji lubrikační gel, ať to líp klouže.

Pokud nechceš používat prst, tak můžeš používat i anální vibrátor na masáž prostaty. Výsledek by měl být pro přítele mnohem lepší. Ale samozřejmě to není zadarmo a museli by jste nějaký vibrátor pro masáž prostaty koupit... .

Anonym
Anonym

Nemáš na mysli náhodou něco takovéto https://www.ruzovyslon.cz/lelo-billy/? Je zakroucený doleva a na konci mi připadá, že je mírně širší naž na začátku u rukojeti. Je to na stimulaci a dráždění prostaty? Díky za odpověď.

PS: Můžete mi někdo napsat, jak správně stimulovat prostatu? A třeba mi i napsat, jak to děláte vy. Děkuji.

Andy
Andy

Poloha prostaty v mužském těle

Lena
Lena

Více slasti lze dosáhnout, když se masáž prostaty kombinuje s masáží penisu.

Gregor
Gregor

O masáži prostaty jsem se dočetl mnoho pozitivního a jak jinak, zakoupil jsem si vibrátor pěkně zahnutý a určený na prostatu. Jsem z toho opravdu nadšený, takové orgasmy jsem nikdy předtím nezažil a používáme ho i běžném sexu s manželkou. Jen to má jeden háček. Při orgasmu přes prostatu mi z penisu nevychází sperma. Penis přitom jen mírně uroní něco jako kapičku touhy při běžném vzrušení, ale nevystříkne nic, přesto, že orgasmus je velice silný. Já i manželka se tomu velice podivujeme, protože v popisech takového orgasmu se uvádí bohaté výrony semene. Máte k takovému průběhu vyvrcholení nějaké vysvětlení? Ještě bych dodal, že při orgasmu běžným způsobem mám výron semene normální, i s dobrým výstřikem 10 až 50 cm. Odhadem.

Andy
Andy

Gregor: Taky záleží na tom, kolik je ti let... .

Gregor
Gregor

Myslím, že věk tady nemá význam, když mám jinak docela kvalitní výstřiky, jak jsem uvedl shora. Jinak je mi padesát.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

2009 - 2020