LukiiLukii

Jak dosáhnout orgasmu, jak se mám udělat

Jak mám dosáhnout orgasmu? Je mi už osmnáct let a nejsem panna. Stejně jsem nikdy neměla orgasmus. Ani sama. Ani s přítelem. Ani když se pokouším masturbovat ani během sexu. Máte nějaké zkušenosti když to prostě nejde?

Milenka
Milenka

Nikdy jsem s přítelem nedosáhla orgasmu, když jsem sama, tak vždy dosáhnu vyvrcholení vždy, ale s partnerem nikdy. Jsme spolu už několik měsíců a partner je trochu stydlivější, nebo já nevím. Prostě on nechce nikdy vyzkoušet nic nového a je spokojený s tím, co děláme teď. Mě to ale nestačí, snažila jsem se mu i říkat co mám ráda. Ale on to po chvilce vzdá nebo to nechce vůbec zkoušet. Co mám dělat?

Alík
Alík

Já být tebou, tak od něj uteču. Sex rozhodně není vše, ale opravdu jsi připravená s ním (a tímto sexem) zůstat napořád? Možná by stačil nějaký vážnější rozhovor. jasně mu říct, že nejsi spokojená?

Miranda
Miranda

Když on se o tom se mnou odmítá bavit.

lucky
lucky

Já osobně miluji sex a nedokázala bych si bez něj představit život. Vždy mě příjemně uvolní a i když jsem poté strašně utahaná, tak si skvěle odpočinu a vyčistím si hlavu. Udělám jakoby tlustou čárou za šíleným dnem.

S partnerem to bylo vždy spíš o komunikaci. Naštěstí jsem měla skvělého chlapa, se kterým nebyl problém o všem pokecat a byl zkušenější než já. Při sexu jsem orgasmu nikdy nedosáhla, ale orální sex byl prostě božský.

Teď jsem sama, rozešli jsme se. Ale i tak jsem neztratila chuť. :) A tak jsem si koupila vibrátor. Po první zkušenosti jsem měla hodně smíšené pocity. Po druhé už jsem věděla jak na to a bylo to úžasné. Od té doby si vystačím i sama. Dokonce jsem si koupila i druhý vibrátor. S takovým vibrujícím jazýčkem na klitoris.

Pokud jsi nikdy nedosáhla orgasmu, tak ti můžu vřele doporučit taky zaexperimentovat. Mě to osobně pomohlo lépe porozumět mému tělu nebo jak to říct. Objevila jsem spousty nových citlivých míst, o kterých jsem ani na svém těle neměla tušení.

milan
milan

Ahoj, mám přesně opačný problém. Moje přítelkyně se mnou nikdy nedosáhne orgasmu. A nechce si se mnou o tom povídat. Vždy mi jen řekne, že to bylo příjemné a že jí to stačí. Mě ale strašně mrzí, že i ona nemůže dosáhnout toho čeho já. Nevím co má ráda, nevím co mám dělat. Navíc se ani během sexu moc neprojevuje, takže ani nevím jestli to dělám správně. Co s ní mám dělat? Milan, 27 let

anonym
anonym

Nic si z toho nedělej, já jsem taky nikdy neměla orgasmus.

Suzzy
Suzzy

milan: zkus jí to vysvětlit trošku nenásilně, nesnaž se na ní tlačit, aby ihned mluvila o přesných polohách, vyzkoušej se k tomu prokousat. Začni všeobecně co se tobě líbí, jak si to užíváš a neutrálním tématem. A náznaky přiveď téma na to, co se jí líbí v posteli. Doufám, že jsem ti pomohla.

Radim
Radim

Podle mých zkušeností je to hodně o psychice. Důležité je se zeptat, proč chceš vůbec dosáhnout orgasmu? Protože když se do toho nutíš (nebo já se snažím za každou cenu uspokojit ženu), tak to dopadne katastrofálně. U žen je to víc o pocitech, náladě a i vnitřním rozpoložení. To ty víš ale sama mnohem líp.

Určitě by bylo dobré kdyby jsi se uvolnila, udělala jsi si čas, příjemné prostředí. Klidně i sama bez přítele. Má přítelkyně to měla podobné. Nikdy se mnou nemohla dosáhnout orgasmu. Najednou mohla. A já se divil co se stalo?! Nakonec z ní vylezlo, že si koupila nějaké dildo nebo robertek a potají sama trénovala. :D Každopádně hodně štěstí.

Hektik
Hektik

Když si vzpomenu na mládí, tak se musím smát, co jsem předváděl. Považuji za štěstí, že mě žádná nikdy neprofackovala. Časem se člověk učí.

Časem jsem pochopil a naučil se (po 20 letech), že žena není připravená na sex stejně rychle jako muž. Dřív jsem jí dal pár pusinek a považoval předehru za ukončenou. Ve skutečnosti je u opačného pohlaví předehra to nejdůležitější. Pokud se podaří, sex bude nezapomenutelný pro oba. Pokud ji odfláknete, tak stejný bude i výsledek.

Velmi se mi osvědčilo líbání na krk, po ucho, prsa a vnitřní stranu stehen. Rozhodně se nesmí spěchat. Zároveň sledovat reakce. Tlumený vzdech je signálem, že jste na správné cestě. při předehře se vůbec nevěnuji poštěváčku. Až uvidím, že je partnerka vzrušená, tak teprve přejdu na poštěváček. Nejlepší technika je, když žena leží na zádech a vy jí jemně kroužíte penisem po poštěváčku. Pokud se nestydí, tak klidně může vzít penis a sama podle svých pocitů pokračovat. Dokonce se mi i několikrát stalo, že žena takto dosáhla orgasmu.

Je to hodně individuální a neříkám, že to bude platit pro každého. Každý si musí najít svoji techniku. S pozdravem Hektik

lukii
lukii

A myslíte, že vibrátor je dobrý nápad?

Hektik
Hektik

lukii: Pokud jsi mladší a nemáš moc zkušeností, tak ano - pokud nejsi stydlivá. Dozvíš se zároveň spoustu nových věcí o svém těle, které pak můžeš ukázat partnerovi. Hodně štěstí Hektik

anonymka
anonymka

Ztotožňuji se s naprostou většinou příspěvků. U nás to zkrátka je více o mazlení a předehře. Vím, že pánové jí nepotřebují a nejraději by ji vynechali. Pak ale nemůžete chtít, aby jsme se udělali i my.

zamilovaná
zamilovaná

Zdravím,
jsem ráda, že je i více párů, kteří mají podobné trápení. Jsem s partnerem 2 měsíce. Orální sex je pro mě velmi příjemný, jednou jsem i cítila, jako bych byla na vrcholu, ale nedošlo k tomu přehoupnutí k orgasmu. Zkrátka TO nepřišlo. Ale nevzdáváme a poctivě zkoušíme. Přeji hodně štěstí.

Tony
Tony

Když měla manželka tři měsíce po porodu, tak opět dostala chuť na sex. Ale nemohla dosáhnout ejakulace. Jednou jsem se jí snažil stimulovat klitoris a po půl hodině jsem myslel, že mi už upadne ruka. TEĎ SE NESMĚJTE. Ale pár dnů na to jsme opět blbli v posteli. A já si lehl na hračku, kterou dostaly děti k vánocům. Po zapnutí blikala a hlavně vibrovala. Tak jsem jí ze srandy zkusil na mojí ženě. A světe div se! Po minutě tak silně ejakulovala, že mi skoro vykopla přední zuby.

Od té doby jsme na ni nedali dopustit a používali několik měsíců. Pak se v ní bohužel něco pokazilo a museli jsme jí vyhodit. Hračku nahradil vibrátor, ale stejně se musím smát, když si na ty zážitky vzpomenu. Má rada zní - zkoušej nové věci. Jednou to přijde ani nebudeš vědět jak.

Janička
Janička

Ahoj Marki, mluvila jsi o tom s přítelem? Vyzkoušej najít takovou polohu, která tě bude nejvíc stimulovat. Já mám ráda, když on leží na zádech a já si na něj sednu. Můžu si pak "třít" poštěváček o jeho podbřišek a ojíždět ho. Rozhodně by jste si o tom ale měli promluvit s tvým přítelem.

Terča
Terča

Ahoj Hektiku, děkuji za tvé rady. Je pravda, že v sexu jsem nezkušená. Přece jen jsme začali před nějakým rokem. Chvíli se mi to velmi líbí a cítím jak roste vzrušení. Pak se ale něco zlomí a najednou to klesá dolů. Vinu tedy přisuzuji spíše mé nezkušenosti. Děkuji

iii
iii

A co radíte, když partner odmítá orální sex? Podle něj je to nechutné.

patrik
patrik

Vyměnit partnera. S takovým zabedněncem to nemá budoucnost.

lukii
lukii

Založila jsem toto téma před 2 měsíci. A dnes jsem konečně dosáhla orgasmu!!! Děkuji za vaše rady! Bylo to úúúúžasné. Nejde to popsat, dokud jej nezažijete, tak nevíte co hledat nebo co byste měli cítit. Ale jak na to jednou přijdete... .

Vím, že je to jen částečné vítězství, protože jsem jej dosáhla zatím jen sama bez přítele. S vibrátorem. Ještě chvilku si to nechám pro sebe a nebudu mu nic říkat. Aź si budu více jistá jak na to, tak se podělím i s přítelem. Děkuji

Erika
Erika

Chci se zeptat, jestli při vyzvednutí balíku na poště potřebuji občanku? Nebo stačí biometrický pas, je mi 14 a chci si objednat vibrátor. Děkuji za odpověď.

Andy
Andy

Pokud si objednáš něco z eshopu, tak ti hodí lísteček do schránky.

Ty ten lísteček vezmeš a zaneseš na poštu. Společně s lístečkem se musíš prokázat i osobním dokladem, na kterém je - tvá fotografie a tvé jméno (shodné s jménem na lístečku). A tyto požadavky splňuje občanka, pas nebo řidičský průkaz.

Takže ano, na pas ti balík vydají.

Kateřina
Kateřina

Ahoj, poradil by mi někdo? Je mi 28 let a nikdy jsem s mužem nedosáhla orgasmu, jen to vždy předstírám.

Běta
Běta

Kateřina:

Dřív jsem taky měla problémy s orgasmem. Pak jsem na to ale za drobné pomoci přišla.

Nejdůležitější je si uvědomit, že problém není v partnerovi. Protože jsem vystřídala více mužů a žádný mě nikdy neudělal. A přitom říkali, že s jinými holkami nemají problém. A ano, problém byl ve mě.

Nejdřív se totiž musíš vyrovnat sama se sebou. A první orgasmus zažít sama. Já jsem se na to déle připravovala a četla o tom, ale ve zkratce:

Koupila jsem si vibrátor, takový menší a ohebný. Protože jsem z toho měla strach. Udělala jsem si krásný večer, vypnula telefon, pustila si relaxační hudbu, zapálila si svíčku a uvolnila se. Začala jsem si hrát se svým tělem. Pomalu a něžně. Nejdřív bradavky, pak jsem zajížděla níž... . A jednoduše jsem poznávala svoje. Dívala jsem se na to, co se mi libí, co mě vzrušuje. Zkoušela jsem zapojovat do hry vibrátor. A pomaličku jsem začínala chápat, co se mému tělu líbí. První večer z toho žádný orgasmus nebyl. Zkusila jsem si to zopakovat a využít, co jsem se už naučila. A ani napodruhé nic. Ale třetí den - můj první orgasmus v mém životě.

Pak jsem si to ještě párkrát zopakovala. A jakmile jsem si byla jistá, tak jsem jednoduše přišla za partnerem a naznačovala mu, co mám ráda - protože tehdy jsem to už věděla. Před tím jsem neměla nejmenší tušení, co mě vzrušuje. A tak jsem ho nemohla nasměrovat a on to zkoušel naslepo. Po mých pár experimentech to bylo ale už o něčem úplně jiném. :) A doporučuji ze začátku taky víc lubrikačního gelu, je to strašně sexy a o moc víc vzrušující. A všechno jde snáze.

Lilinka
Lilinka

Ahojky, taky jsem se chtěla zeptat. Mám partnera, už déle jak pět let. Byl můj první a neměla jsem s nim ještě orgasmus. Vyzkošeli jsme úplně vše, ale stejně nic. A když jsem si to dělala sama tak při tom také nic necítím. Děkuji za odpovědi.

Věra
Věra

První orgasmus jsem měla až ve 28.letech, s mým pozdějším mužem. Já byla rozvedená /s prvním mužem pro pohlavní nesoulad rozvod/. Hned po při prvním intimějším sblížení /sáhl mi při líbání pod kalhotky/, zafungovbala "chemie", silně jsem se vrušila, sama mu vytáhla čuráka a začala honit.Vystříkal mi na břicho.Poznal, že jsem se neudělala, tak mě vylízal.Já opět silné vzrušení, ale bez orgasmu. Svěřila jsem se mu, že jsem jej ještě nikdy nedosáhla /byl mým třetím sexuálním partnere/. Muž byl o 12 let starší, neř já, svobodný, sexuálně zkušený /jak mi řekl, samé starší, než on, vdané. Poučil mne, jak se mám uvolnit vleže na zádech, roztáhnout nohy a ukázal mi, jak si honit poštěváček, jak mi to dělá nejlépe. Sám mi klečel mezi koleny a honil si čuráka, chvílemi přestal /já rovněž/, abychom se ještě více vydráždili. Já jsem téměř křičela blahem.Muž mne pak ještě vylízal - opět orgasmus.Pak v koupelně, když jsem ležela ve vaně, mi roztáhl nohy a prosil,ať se nezlobím, jestli se mi může vyčurat na kundičku.Stalo se to občas našim ritálem po souloži.Tak žijeme v lásce tělesné i duševní mnoho let.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

2009 - 2020