kočkakočka

Hrátky, sex a masturbace s vibrátorem - jak na to

V sexu jsem velmi nezkušená a teprve před pár dny jsem dostala můj první vibrátor. Je to moje první zkušenost. Teď zkouším na internetu hledat, jak na "hrátky" nebo nějaké techniky, které jsou nejlepší.

Laďka
Laďka

Vibrátor mám a používám přibližně rok. Z počátku jsem byla hodně nesvá a nejistá. Naprosto tě chápu, jak na tom teď jsi. Postupně jsem ovšem zjistila, že je to naprosto úžasná věc. Používám jen špičku vibrátoru, protože tam má nejsilnější vibrace a stimuluji si jen poštěváček. Pro mě je to nejsilnější a nejlepší pocit.

Časem jsem se dopracovala až k tomu, že je pro mě mnohem snadnější dosáhnout orgasmu s vibrátorem, než s mým manželem. Naštěstí mi rozumí a občas míváme sex ve třech.

ivu
ivu

Já jsem dostala vibrátor jako dárek od přítele. Odbyla jsem to slovy, že je to krásná hračka, ale používat ho asi nebudeme? Strašně jsem se styděla! Párkrát mě zkoušel přemluvit, ale nikdy jsem neměla odvahu.

Pak jednou odjel na slavit na chatu s kamarádama nějaké narozeniny nebo něco podobné a já jsem nějak dostala myšlenky právě na ten vibrátor. Nakonec jsem sebrala odvahu a šla ho vyzkoušet.

První zkušenost byla divná. Bylo to příjemné, ale jiné než sex. Týden se nic nedělo. Pak byl přítel v práci, já sama doma... . Tentokrát jsem ho nezkoušela strkat dovnitř, ale jmeně jsem s ním kroužila okolo klitorisu a přikládala jej na něj (to jsou moje nejoblíbenější hrátky a způsob až dodnes). Druhý pokus ve sprše a orgasmu! Tak se to táhlo pár měsíců. A chtěla jsem vibrátor vyzkoušet i s přítelem. Připomínám, že jsem ale strašně.

On na něj úplně zapomněl a už mě nepřemlouval. Tak jsem vymyslela plán. Jednou odpoledne, když měl přijít z práce později než já jsem vibrátor jen tak pohodila na postel, předstírala jsem, že jsem ho tam zapomněla. Přišel domů, šel do ložnice a po chvilce vyšel s dost divným výrazem. Ale usmíval se. :) Zkrátím to - i když si stále neumím v posteli moc říct co by jsem chtěla, tak jsem mimořádně spokojená. Rozhodně doporučuji, oživí to vás partnerský vztah.

Marie
Marie

Já si to nejraději dělám, když si strčím vibrátor do zadečku a masturbuji prsty klitoris. Vyzkoušejte to, stojí to za to! A pokud vibrátor nemáte, tak si ho kupte! Budete nadšení.

adriana
adriana

Jednu dobu jsem o tom hodně četla. Nejvíc holek má nejraději stimulaci poštěváčku. Vibrátorem stimulují poštěváček tak, že si ho na něj přiloží a nechají vibrovat. Musím říct, že i já jsem na tom podobně. Občas když jsem v rozvernější náladě, tak jej i lehce zasunu a prsty si pohrávám s poštěváčkem, zatímco on u mě vibruje. Zkoušela jsem i bod G, ale bohužel se mi nějak nedaří najít....

kaňka
kaňka

Já mám tři vibrátory. Jeden gelový anální, který má zahnutou špičku a na konci takové rozšíření, aby nezajel dovnitř. Ten ale používám jako vaginální. Právě zahnutá špička mi dělá uvnitř velmi dobře. Druhý mám na poštěváček a je velmi malý. Vibruje v podstatě jen jeho konec. Často ho používám společně s análním.

Nedávno jsem si k nim koupila i třetí přírůstek do sbírku. Vypadá jako klasický, ale má i menší výstupek na poštěváček. Větší část se používá jako vaginální, menší mi vibruje na poštěváčku. On v podstatě nahradil ty předchozí dva. Co se mi ale líbí nejvíc, že na špičce má pod povrchem takové kuličky, které se po zapnutí začnou otáčet.

S partnerem máme sex velmi často, i když jsme spolu už delší dobu. A bez vibrátorů si naše chvilky o samotě už ani neumím představit. I můj partner se k tomu staví velice kladně. Podle jeho slov je rád, že když on potřebuje 20 minut a já 30, tak klidně přenechá těch 10 vibrátoru. :)

bettyk
bettyk

My máme v ložnici robertka už několik let. Nejvíc přítele rozpálím, když si obléknu podvazkové pásy, punčochy a začnu se s ním uspokojovat. Partner se na mě nejdřív jen dívá a po chvilce se po mě začne vždy sápat. Pokud jej nechci ke mě pustit, tak začíná šílet a je k neudržení. takové jemné trápení mě vždy udělá ještě víc nadrženou, protože se cítím chtěná a vidím, jak o mě má zájem.

Papi
Papi

Já jsem dostala vibrátor po domluvě k Vánocům od přítele. První noc jsem z něj byla strašně vykulená a vůbec jsem nevěděla jak na to. A přítel taky ne. Takže to bylo spíše vtipné. Nyní, po několika letech už jich mám více a nedokážeme si představit sex bez něj. Dokonce i na dovolenou jsem rovnou zabalila do kufru dva vibrátory. A byly potřeba. Rozhodně ti je můžu doporučit i osamotě. Občas nemám přítele po ruce a s vibrátorem si to užívám stejně skvěle jako s ním.

páťa
páťa

Vibrátor je skvělá věc. Dokáže velmi obohatit sex a hlavně i pomoci. Někdy se mi nepodaří oddálit vyvrcholení a pak jsem rád, že můžu partnerku udělat vibrátorem. S partnerkou jej používáme naprosto běžně. Jen bůh ví, co s ním ona dělá, když nejsem doma. Protože se mi už několikrát stalo, že jsem jej našel na jiném místě, než kam jsem ho dal po sexu. nemám s tím ale problém a jsem hodně rád, že mám nadrženou přítelkyni, která potřebuje trošku upustit páru i beze mě. Lepší než mít v posteli nějakou frigidu.

Sabča
Sabča

Ahoj, je mi skoro 12 let a často jsem něčím vzrušená (kluky atd.). Jednou když mi bylo 10, jsem zkoušela poprvé masturbovat a byla jsem potom vzrušená. Od té doby mám každé ráno na kalhotkách něco bílého a nevím, jestli to je výtok nebo od masturbace. Dneska ráno jsem dokonce měla tu bílou tekutinu scvrklou. Co mám dělat? Díky za rady.

Sabča
Sabča

Mimochodem měsíčky už mám asi po 3.

Betty
Betty

Sabča: Podle mě je přirozený výtok, ale ne v špatném slova smyslu. Pokud je ta tekutina čirá (průhledná), tak je to normální. Pokud by byla mléčná (bílá) a k tomu by jsi měla bolesti v podbřišku, tak by bylo potřeba navštívit doktora. Taky záleží na vůni - pokud to zapáchá (smrdí), tak je to problém. Pokud nic necítíš, tak zbytečně nepanikař. O nic nejde. Ale pokud nemáš žádné bolesti, nikdy jsi neměla nechráněný sex, tak bych tomu nepřikládala žádnou váhu.

Danča
Danča

Já si poštěváček chytím mezi dva prsty a dalším přes něj přejíždím, potom vezmu vibrátor a chvíli si ho na něm držím až to nevydržím a šup s ním dovnitř. A jeden prst druhé ruky do zadku. Pak se snažím vibrátor co nejrychleji zasouvat a vysouvat až to nevydržím. Vytáhnu ho a přiložím na poštěváček a orgasmus je zde a zažívám ty nejlepší pocity, paráda.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Afrodiziaka pro Ženy a Muže, které opravdu fungují (zkušenosti)

Afrodiziaka pro Ženy a Muže, které opravdu fungují (zkušenosti)

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

2009 - 2020