Pár z OstravyPár z Ostravy

Erotické vibrační pomůcky - Co nám doporučíte?

Ahojky, s mým přítelem jsme se rozhodli, že si koupíme nějaké erotické pomůcky. Jsme spolu už delší čas a běžný sex se nám okoukal. Oba dva nás lákají erotické vibrační pomůcky, jako například vibrátory, vibrační vajíčka nebo vibrační kroužky na penis. Co by jste nám doporučili? Kde by jsme měli začít a co by jsme měli vyzkoušet jako první? Taky by nás zajímalo, podle čeho vybírat - jak poznat, že je to dobrá erotická pomůcka? Moc děkujeme za každou radu. Ivča

Hanička U.
Hanička U.

Podle mě by jste si měli na to společně sednout. Otevřete si nabídku nějakého sexshopu a společně si ji procházejte. Vyberte si několik kousků, které vás oba dva budou lákat a které by jste chtěli společně vyzkoušet. Každý má přeci jen trošku jiný vkus. Záleží na vás. :)

Betty
Betty

Úplně souhlasím s Haničkou, že by jste si na to měli sednou společně s partnerem a vybrat si společně.

Úplně nejklasičtější erotickou pomůckou jsou vibrátory. Partnerka je může používat osamotě, můžete jej zapojit do předehry a případně i během sexu. Dnes jsou velmi levné, takže si můžete koupit jeden levný na otestování a pokud budete s touto vibrační pomůckou spokojeni, tak si můžete koupit i nějakou dražší s více funkcemi. Doporučuji si vybrat vodotěsný vibrátor, aby jste si ho mohli vzít s sebou třeba i do sprchy.
https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/

Vibrační vajíčka jsou takové miniaturní vibrátory, které u sebe mají navíc i dálkové ovládání. Na dálku si můžete regulovat sílu vibrací apod. S vajíčky je spousta srandy a určitě stojí za vyzkoušení. Sami přijdete na mnoho nápadů jak si s ním vyhrát. Dobré jsou i pro stimulování vzrušených bradavek.
https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Vibrační motýlci jsou opět v podstatě miniaturní vibrátory, ale mají o popruhy, těmi je můžete připnout na tělo a těsně přitisknout například k poštěváčku. Vibrační motýlci jsou výborní i během sexu. Například během polohy zezadu (kdy žena klečí na čtyřech), můžete motýlek přidělat na poštěváček. přítelkyně si tak může užívat jak sex, tak i stimulování poštěváčku.
https://www.ruzovyslon.cz/motylci-vibracni/

Vibrační kroužky na penis jsou výborné jak pro vyblbnutí se tak i pro sex. Mají maličký vibrátorek, který vibruje s mužským penisem. Velmi příjemné pro muže a zároveň se vibrace částečně přenášejí i na partnerku. Při sexu se dotýká i poštěváčku, takže dráždí přímo i tvojí přítelkyni na jejím nejcitlivějším místečku. Například tady tento kroužek vypadá velmi dobře.
https://www.ruzovyslon.cz/vibracni-krouzek-na-penis-dvojity/

Vím, že hledáte vibrační pomůcky. Ale pokud ještě doma nemáte žádné dildo, tak bych doporučovala nějaké velmi levné koupit. Tady je jejich seznam seřazený od nejlevnějších. Doporučuji vybírat spíše měkké ohebné dilda, které se přizpůsobí tělu.
https://www.ruzovyslon.cz/dilda/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Danka Králová
Danka Králová

Kupte si vibrátor. Bude to sranda pro oba dva. Partner určitě neodmítne, pokud jej necháš tě s ním dráždit během předehry a ty si taky přijdeš na své. :) Pokud ještě nemáte žádné zkušenosti s erotickými vibračními pomůckami, tak vibrátor bude sázka na jistotu.

Pár z Ostravy
Pár z Ostravy

A víte o nějakém místě, kde by se daly erotické pomůcky koupit levně?

Honza K.
Honza K.

Ahoj, vibrační kroužek na penis vám moc nedoporučuji. Mám jeden doma a nic moc. Pokud si ho nasadím a pustím vibrace, tak to působí spíše divným pocitem. Vibrace v podbřišku mě moc nevzrušují, spíš se mi potom chce na záchod (vibruje to přímo na močovém měchýři). A aby to dráždilo partnerku na poštěváčku, tak to by musela být celou dobu přitisknutá přímo na mě. Vibrační kroužek na penis nedoporučuji.

Dost se mě i mé přítelkyni ale líbí vibrační vajíčko. Je to mini verze vibrátoru a pokud máte fantazii, tak si s tím užijete dost srandy. Můžete s ním dráždit poštěváček, bod G, bradavky a i další místa, která tě vzrušují (každá holka je jiná).

Případně bych ještě doporučil vibrační motýlek, který se dá připevnit popruhy přímo na poštěváček (dobré, pokud to kombinujete se sexem).

A samozřejmě klasika mezi vibračními erotickými pomůckami - vibrátory a robertky. Pro vyzkoušení doporučuji koupit alespoň jeden. Klidně i nějaký levnější okolo 400 Kč. Důležité je, aby měl měkký (gumový nebo silikonový) povrch. taky je velikou výhodou, pokud je nabíjecí. Ušetříte stovky korun za baterky.

Amélie
Amélie

Od přítele jsem dostala k narozeninám vibrátory na prst. Jsou to tři miniaturní vibrátory, které se dají nasadit na prst a pak si můžeš hrát s bradavkami, poštěváčkem a tak. :) Taková blbost, ale kolik srandy s tím je. Baví nás to používat i během sexu nebo předehry. Fakt sranda, báječné.

Nevím kde to koupil, ale vypadá to velice podobně tomuto https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-prst-redgreen/. Akorát v té mé sadě byly 3 vibrátory a mají menší výdrž. Pokud nevíte co koupit, tak si vyberte toto. Nebudeš litovat.

Pár z Ostravy
Pár z Ostravy

A nemáte tip na nějaké místo, kde by se daly erotické pomůcky koupit levně?

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Toto bude vaše první vibrační erotická pomůcka? Potom bych doporučil jít do klasiky. Buď vibrátor nebo dildo. Pokud máte rádi i anální sex (nebo by jste chtěli experimentovat), tak si kupte vibrátor nebo dildo s rozšířeným koncem. Pokud má rozšířený konec, tak jde používat současně i jako anální (protože nehrozí, že zajede celý dovnitř). Díky tomu koupíte dva v jednom.

Můžete si najít nějaké videa na internetu, vyzkoušet s vibrátorem/dildem stejné věci. Během experimentování sami poznáte, co vás láká a co by jste chtěli dělat častěji (nebo co nového by jste chtěli vyzkoušet). A podle toho si pak můžete koupit další vibrační erotickou pomůcku.

Do začátku doporučuji jen nějaký ten vibrátor. Pak uvidíte už sami.

Betty
Betty

Otevřete si tento sexshop https://www.ruzovyslon.cz/ a přibližně uprostřed stránky klikněte na tlačítko "Akce týdne". Každý týden nabízejí nějakou část své nabídky s velikou slevou.

Pár z Ostravy
Pár z Ostravy

Zatím moc díky za odpovědi. Dneska večer se na to s přítelem podíváme.

Anonym
Anonym

Kupte si jeden rovný gelový vibrátor a vibrační vajíčko z tvrdého plastu. K tomu nezapomeňte lubrikační gel, nejlepší jsou vodní gely.

Anonym
Anonym

Jaká je nejlepší vibrační pomůcka pro erotické hrátky osamotě? Jsem žena.

Pár z Ostravy
Pár z Ostravy

Děkujeme za rady.

Pár před šedesátkou
Pár před šedesátkou

Krásný den všem a máme s manželkou dotaz na Womanizer. Máme v úmyslu si ho pořídit, protože v našem věku využíváme všechny možnosti jak si vylepšit sex, zejména jak posílit prožitky při orgasmech jak při společném sexu, tak při masturbování o samotě, protože bývám často mimo domov a oba se v tom čase uspokojujeme na dálku přes webkameru. Dotaz směřuje k citlivosti klitorisu,který má manželka hodně citlivý a jakmile dosáhne orgasmu, nesnese na něm nějakou dobu dotyk. Bude womanizer pro takto reagující ženu vhodným dráždítkem? Viděl jsem na videu, jak s ním má žena dlouhou řadu orgasmů za sebou, což se mi hodně líbí a je to vzrušující pocit i pro muže, ale právě ta citlivost klitorisu mé ženy mne naplňuje obavou, aby to nebyla špatná volba vzhledem k ceně. Byl bych vděčný za zdělené zkušenosti všech žen, které Womanizer používají, nebo vyzkoušely. Děkuji.

Andy
Andy

Pár před šedesátkou: Womanizer je podtlakový vibrátor, který se klitorisu nedotýká, ale stimuluje jej pomocí tlakových vln. Z toho důvodu si myslím, že by to mohlo být řešení právě pro vaši manželku, která nesnese dotyk na poštěváčku po orgasmu. Protože se ji Womanizer nedotýká, tak by mohla být schopná pokračovat v sexu a dosáhnout opakovaných orgasmů. My sami s touto pomůckou zkušenosti nemáme, ale četl jsem mnoho pozitivních reakcí od žen, které ho používají... . Proto jsem se i zajímal o to, jak funguje. A četl jsem si o podtlakovém nasátí poštěváčku a následném dráždění pomocí tlakových vln... .

Jinak pokud přemýšlíte o ceně, tak bych doporučil se podívat na cenové srovnání Womanizeru ze sexshopů https://www.vybrano.cz/porovnej/?produkt=59 a případně se podívat i na porovnání cen jiných pomůcek na klitoris https://www.vybrano.cz/vibratory-na-klitoris/ . Tato pomůcka stojí vysoce přes 5000 Kč, takže rozdíl i několika málo procent v ceně může otázka ušetřených sto korun... .

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

2009 - 2020