Jiřina a KarlíkJiřina a Karlík

Doporučujeme jak zpestřit sexuální život a sex v manželství

Milí přátelé. Řešíte tady spoustu zajímavostí z oblasti sexuálního života. Je skoro pravidlem, že milování jednoho páru časem zevšední a tak je nutné pracovat na oživování sexu. Já a můj manžel nejsme výjimkou, ale snažíme se všelijak. Rádi bychom se s vámi podělili o naše poslední praktiky. Vlastně s tím přišel manžel jednoho večera. Byl dost nadržený a chtěl sex. Já unavená jsem odmítla a on, se slovy co s tím má dělat, si ho začal přede mnou honit. Myslela jsem si, že je trapný, ale nechala jsem ho pokračovat ať se vystříkal a byl konečně klid na spánek. Ale najednou já nemohla spát a hlavou se mi to honilo. Bylo to prvně, co jsem něco takového viděla a najednou mi to začalo připadat dost vzrušující. Napříště aniž by se schylovalo k sexu jsem si pěkně pipku namazala gelem a začala jsem si ji dráždit. Chudáček koukal jak mlsný kocour chlouba mu stála. A myslel si, že si ji smočí. Se slovy každý sám, jsem ho vykázala od kundičky. A tak jsme se krásně každý sám udělali. Ráno jsme si o tom promluvili a zjistili, že nás to oba šíleně vzrušovalo. A tak dnes si to tak občas děláváme. Jen s tím rozdílem, že jsme si pořídili spousty hraček. Dnes nás sex zase baví a tak to má být. Samozřejmě, že na souložení nezapomínáme, aby kundička nezapomněla.

David
David

Mám doma podobný problém, s manželkou máme už deset let pořád stejný sex a chtěl bych vyzkoušet něco nové. Ale když jsem manželce navrhoval, že by jsme mohli vyzkoušet něco nové, tak nic nechce a říká, že se jí to líbí takto a nepotřebuje nic měnit. Už nevím co mám dělat dál.

Anetka
Anetka

My to máme doma stejné jako Jiřina, taky už nějakou dobu experimentujeme a občas si zpestříme sex nějakou hračkou. Nejvíc srandy jsme si užili s vibrátorem, do kterého můžete dát vodu. Buď tam napustíte teplou vodu z kohoutku, nebo ho taky můžete dát do mrazáku a nechat z ní udělat led. Taky doporučuji.

anonym
anonym

Jiřina a Karlík: A používáte taky nějaký vibrátor? A jaký?

Jiřina a Karlík
Jiřina a Karlík

Milý Davide. Tvoje manželka asi bude chladnější typ, nebo vám vázne komunikace. Tak tomu bylo i u nás. I když já jsem dříve chladná nebyla, spíš to zavinila nuda zevšednění sexu. Proto si nejsem jistá, zda bych ti měla radit zrovna já. Dej jí náš článek za příklad a uvidíš jak zareaguje. A nyní vzkaz pro ni. Milá dámo, nestojí Vám snad váš muž za trochu námahy? Chcete aby uvízl v náručí jiné snaživky? S tím samým si nevystačíte, hlavně muž ne. Pokuste se prosím, aby jste jednou nelitovali toho nepoznaného. Dotaz na Anetku. Co s tím mraženým děláte? Pro anonyma: hraček máme spoustu a za všechny bych zmínila pro něj Fleshlight, právě na vylepšenou masturbaci a pro mne perličkový rotační s přírazy a kmitajícím jazýčkem na poštěváček. Davidovi držíme palce, písni výsledek.

Honza
Honza

My jsme to měli doma stejné, pořád to samé! Ale manželka se mě jednou zeptala, jestli bych nechtěl něco vidět a ukázala mi video, kde se sama dělá. Okamžitě mi stál a čas od času si pro sebe navzájem natočíme nějaké video a pak se na něho díváme.

Anetka
Anetka

Pro Jiřinu: když tam napustíš vodu a dáš to do mrazáku, tak se z toho stane led. A pak máš aspoň na hodinu a půl úplně mrazivě studený vibrátor. Nejraději mám, když si manžel s ním hraje s mými bradavkami a mám je potom úplně tvrdé. Nebo můžeš tento vibrátor používat i na poštěváček. To je taky dobré.

O.P.
O.P.

A kolikrát za týden máte sex? Zajímá mě to u těch, kterým už bylo 45, tak jak to mají doma? Díky, O.P.

Klasik
Klasik

Kéž by bylo podobných žen víc...co jsem zažil, tak po nějaké době většinu tak akorát bolí pořád hlava nebo si to chce odbít v 3 minutách potmě pod peřinou... .

Jiřina a Karlík
Jiřina a Karlík

Jsme také v letech. Mě je 48 a Karlíkovi 54. Sex nyní máme 2x - 3x týdně. Předtím ale jsme souložili tak 1x za 14 dnů. To dokazuje, že snaha se vyplatí. OP, jak to máte u Vás? Také nás to zajímá a můžou napsat i ostatní. Rovněž by nás zajímalo, co pro oživení sexu dělají ostatní. Těšíme se na odezvy.

O.P.
O.P.

Taky jsme měli sex tak třikrát do týdne. Ale po čtyřicítce manželka přestala vyžadovat sex a vždycky byl jenom když jsem si o něho řekl. Teď spolu spíme tak jednou za týden a celé si to v posteli odpracuji sám... . Manželku miluji a nikdy bych ji nepodvedl, nad tím ani nepřemýšlím. Spíš se snažím vymyslet nějaký způsob jak udělat, aby ji to opět začalo bavit. Protože když se ona vůbec nesnaží a nebaví ji to, tak to pak nebaví ani mě.

Anonymní
Anonymní

Ahoj, jsem taky v tvých letech, manžel je mladšího ročníku. Já mám chuť i víckrát za týden, manžel ale může jednou nebo dvakrát za týden. Zkoušeli jsem i pilulky na erekci a na vzrušení, ale vždy ho druhý den velmi bolela hlava. Tak jsem se smířila s tím, že sex bude jen v sobotu. A když mám přes týden chuť, tak mám ve skříni vibrátor a jsem spokojená.

Pán v letech
Pán v letech

Pro Anonymní. Pomohly ty pilulky? Jak se jmenovaly? Potřebuji také zlepšit erekci, vyzkoušel jsem řadu přípravků a nic. Díky.

Anonymní
Anonymní

Ano, ty pilulky na erekci fungovaly výborně. Obyčejně celý večer a bez problémů ještě ráno a dopoledne. Jmenovaly se Kamagra Jelly. Manžel je ale musel vysadit, protože měl ráno veliké bolesti hlavy. To je ale asi individuální.

Pán v letech
Pán v letech

Pro anonymní. Děkuji za informaci. Kamagru určitě zkusím, snad zabere. Moc bych si přál prožít pořádný sex a manželka také.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020