Peťa L.Peťa L.

Afrodiziaka pro Ženy - Co FUNGUJE? - zkušenosti

Máte zkušenosti s afrodiziaky pro ženy, které opravdu fungují? Dřív jsem zkoušela nějaké francouzské, ale asi to na mě nefungovalo, protože jsem vůbec nic necítila. Tak bych chtěla zkusit něco nového, něco ověřené. :) Poraďte a doporučte, nejlíp pokud s nimi máte zkušenost.

Léňa
Léňa

Afrodiziaka (nějaké prášky apod.) jsem nikdy nezkoušela. Ale občas používám lubrikační gel na klitoris. A ten funguje výborně! Mám tento https://www.ruzovyslon.cz/klitoris-gel-stimul8/. Normálně si ho ani ne minutu předtím rozmázneš (stačí fakt kapka) na intimních místech. Trošku jsem měla obavy, aby to nebolelo a tak. Ale náhodou to způsobuje příjemný hřejivý pocit. On funguje nějak tak, že ti víc prokrví intimní partie. Ale funguje jenom na klitoris, ne na normální sex, aspoň u mě. Mě to ale neva, stejně mám nejraději stimulaci klitorisu.

anynonym
anynonym

Já jsem afrodiziaka nikdy nebrala, daleko líp funguje příjemná atmosféra a naladění se. Nepotřebuji polykat žádné kapičky. :)

Kája
Kája

Hej, s tímto nemám žádné zkušenosti. Ale klikni tady https://www.ruzovyslon.cz/afrodiziaka/ - když si tam rozklikneš nějaký výrobek, tak sjeď na stránce úplně dole. Oni tam mají napsané zkušenosti a recenze od lidí, co si to koupili. Ale já s tím nemám zkušenosti, neporadím... .

Miluška
Miluška

Já mám výbornou zkušenost! Přítel si něco koupil a potají to používal na sobě. A potom jsem se dozvěděla, že sem tam to šoupnul do pití nebo jídla i mě. Takže jsem opravdu nebyla ovlivněná tím, bych o tom věděla. Nebylo to ani vůbec nijak chutnat nebo cítit. Nebo možná ano, vždycky jsem cítila takové hřání a tepání v kalhotkách. A sex byl divočejší. :) Ono to ale jako nefunguje samo. Potřebujete nějak nastartovat, třeba jenom romantická atmosféra, společné koupání. Výborné výsledky! Rozhodně bych to doporučila. Ale už ani nevím jak se to jmenovalo...ráda bych napsala jméno, zkusím se zeptat přítele kde to vzal.

Miluška
Miluška

Tak jsem to našla ještě v šuplíku je to Španělské mušky Cobeco Extra Strong, jako toto https://www.ruzovyslon.cz/afrodiziaka-spanelske-musky-30ml/. My jsme ale měli víc menších lahviček.

Dalibor T.
Dalibor T.

Je nějaký rozdíl mezi afrodiziakem pro ženy a pro muže? Když nějaké koupím, tak ho můžu dát i ženě?

Dája
Dája

Ahoj, není v tom žádný problém. Sice to má na každého trochu jiné účinky, ale jinak to mohou brát muži i ženy. Tady jsem to zkopírovala: Pro muže to má účinky především na lepší a pevnější erekci, zvýšení sexuální chuti a v dlouhodobém horizontu větší tvorba spermií. Naopak u žen zajišťuje afrodiziakum lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší vzrušivost a nadrženost a hlavně zvýšená chuť na sex.

anonym
anonym

A můžete afrodiziakum dát někomu třeba do pití tak, aby to nepoznal?

Miluška
Miluška

Nevím jak jiné, ale ten můj bys nijak nepoznal. Nebyla vůbec cítit žádná chuť, je to čiré bez barvy a ani cítit. Jak říkám, když mi to přítel toto na mě zkoušel, tak jsem o tom nevěděla. Ani to nemělo žádný jednorázový rychlý nástup, všechno šlo postupně. A pak až během předehry jsem byla jak vyměněná. Nevím jestli to takto nepozorovaně funguje jenom pro ženy. Ale funguje výborně. Bavím se ale jenom o tomto afrodiziaku Cobeco Extra Strong https://www.ruzovyslon.cz/afrodiziaka-spanelske-musky-30ml/. Jak je to u jiných, tak to opravdu netuším. :) Vyzkoušej se ženou a uvidíš.

anonym
anonym

Doporučuji vyzkoušet s troškou alkoholu, jen pár skleniček vína a nakapat pod jazyk asi 10 kapek a nechat působit asi 5 minut. Vyzkoušejte. :)

Vílka Sea
Vílka Sea

My jsme to zkoušeli s přítelem oba dva. Na mě to působilo okamžitě, rozhodně výborná zkušenost. A určitě vyzkouším zase. Ale přítel že prý vůbec nic necítil. Tak nevím. Asi záleží jak na kterém člověku.

Betty
Betty

Já doporučuji a můžu potvrdit, že to funguje. Výborné zpestření večera, troška červeného vína a romantická atmosféra...všechno to udělá svoje. Kamarádka taky zkoušela a měla stejný výsledek. VÝBORNÁ věcička, rozhodně doporučuji vyzkoušet všem.

Táňa
Táňa

Dívala jsem se na ten odkaz a jsou tam i tablety. Máte někdo zkušenosti s afrodiziakem pro ženy v tabletách? Tady TOTO https://www.ruzovyslon.cz/viamax-desire-10tbl-afrodiziakum-pro-zeny/. Díky.

Iveta P.
Iveta P.

Já jsem zkoušela jenom ty kapky a ty fungovaly. Nemám důvod zkoušet prášky. Navíc mi přijdou strašně drahé. Když se tam podíváš na ty kapky, tak stojí 3 až 4 stovky. A tyto tablety stojí 8 stovek. Kapky mi přijdou i víc takové romantické, než do sebe ládovat toto. Ale jen můj názor, třeba je to ještě silnější a stojí to za to. :)

Radek
Radek

Já jsem je koupil, dali jsme si to pod jazyk. A čekali asi 30 minut. Ale žádný vliv, vůbec nic. Mohl by nám někdo poradit co děláme špatně?

Betty
Betty

Můžeš nám napsat, jaké kapky jste si koupili? Jak se ty kapky jmenují?

Alex
Alex

Já tedy preferuji spíše afrodisiaka pro ženy. Afrodisiak je spousta, tady jich popisují kvanta a hodně z nich je snadno k mání v obchodě. Mě to docela funguje. :)

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

2009 - 2020