MatkaMatka

Vibrátor pro dceru

Ahoj, jsem matkou 14 leté dívky. O sexu se bavíme dost otevřeně. Nechci, aby do života vstoupila nepoučená. Myslela jsem, že mne nemá čím překvapit, ale překvapila. K svátku si přeje vibrátor. Prý vyzkoušela můj, když ho náhodou našla. Prý by se jí masturbace vibrátorem víc líbila a dokonce má již vybraný konkrétní model. Nyní jsem na rozpacích, i když musím přiznat, že jsem jí masturbaci sama doporučila. Aby se nedostala do rukou nějakého zneuživatele. Je přece jen nezletilá. Já sama, jako žena bez manžela vibrátor používám velmi často a vím dobře, jak mi to obohacuje masturbaci a přeji to i dceři. Když už potřebu uspokojování má. Jen mi to připadá nějaké divné, aby rodič kupoval takovou věc pro dceru. Jak by jste se zachovaly vy? Chci poradit, jak se zachovat. A chci vědět, zda jste to také někdy řešili.

Betty
Betty

Neřešila jsem, protože ještě nemám dceru. Ale chtěla bych taky mít tak otevřený vztah, jako máte vy dvě. I když to ne každý přizná, tak masturbuje asi každý. Není na tom nic špatné a osobně nevidím rozdíl mezi tím, když masturbuje rukou nebo s vibrátorem. Rozhodně to nijak tvé dceři neublíží ani ji to nepokazí do budoucnosti. A podle mě je lepší, pokud takový dárek koupí matka dceři, než aby se to snažila koupit tajně přes kamarádky a pak ho před tebou schovávala.

Matka
Matka

Ahoj Betty. Díky za Tvůj názor. Jenom nevím, jak myslíš to, že nevidíš rozdíl mezi masturbací rukou nebo vibrátorem. Já tedy s vibrátorem dosahuji nesrovnatelného uspokojení ve srovnání s ručním drážděním. Orgasmy se nedají porovnávat, zejména u mě, když jsem citlivá v pochvě i na géčku. Ani bývalý mne nedokázal tak uspokojit. Penisem skoro vůbec. Jen co se udělal, přestal se zajímat o mě a vlastně to byl sobec. A to i v běžném životě. I to je vlastně důvod proč dcerce masturbaci schvaluji. Bude alespoň vědět, jak vypadá opravdové uspokojení a nedbalého partnera tak lépe odhalí. Pokud bych já věděla jak může být sex krásný, dávno bych bývalého vyprovodila. No byla jsem fakt moc nezkušená. Dcerku proto poučuji, zatím jen rozhovory o sexu, ale přiměřeně k věku. Mám doma několik DVD Škola sexu, co uvádí Radim Uzel a jakmile bude dcerka plnoletá, završím výchovu tím, že si je spolu postupně přehrajeme. Je tam vše, ale velmi vkusně podané. Ještě bych ale měla dotaz na panenství. Myslím, že se tím vibrátorem odpaní. Za mých mladých let se na panenství dost dbalo a netuším, jak se na to hledí dnes. Neztratí potom v očích budoucího chlapce na ceně?

Betty
Betty

Mladé holky (15 - 25) zpravidla nemůžou dosáhnout orgasmu přes bod G, jen přes poštěváček. Aspoň jsem to tak vždy měla já, kamarádky a i co jsem četla na internetu. Takže předpokládám, že vibrátor bude používat pouze na poštěváček a dovnitř si ho ani strkat nebude. O panenství bych se nebála. Dokonce existují i speciální vibrátory, které jsou pouze na poštěváček a dovnitř se vůbec ani nedají strčit.

https://www.ruzovyslon.cz/masazni-vibrator/

https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-klitoris-funky-orange/

Pro mladou holku mi toto řešení přijde lepší.

Klára K.
Klára K.

DVD Škola sexu jsem viděla a klidně bych jí to pustila hned teď. V 18 letech mají dnešní holky za sebou minimálně 3 různé sexuální partnery, běžně provádí anální sex apod.

Klára K.
Klára K.

A buď ráda, že máš tak dobrý vztah s dcerou. Klidně jí ho kup pokud po něm touží.

Betty
Betty

Jenom nevím jak myslíš to, že nevidíš rozdíl mezi masturbací rukou nebo vibrátorem.

Myslela jsem to tak, že pokud jí koupíš vibrátor, tak se nic nezmění. Nestane se z ní špatný člověk, nijak jí to nepokazí. Je naprosto jedno, jestli někdo masturbuje rukou nebo vibrátorem.

Matka
Matka

Betty, už tedy chápu, jak si to myslela. Vypadalo to tak trochu, jako bys chtěla říct, že není rozdíl v prožitku. Ale k tomu panenství musím připomenout, že vibrátor má vybraný. Je to takový, co se zavádí do pochvy a má i malý vibrující ocásek na klitoris. Uvnitř ještě rotují korálky. No umí si holka vybrat. Ale co, když do ráje, tak v krásném kočáře. Přemlouvat k jinému modelu ji nebudu. Časem by jistě přišla s tím, že chce právě ten. Chtěla jsem hlavně vědět, jak si dnešní kluci cení toho, je li dívka pannou. Když nad tím ale přemýšlím, masturbací přece dívka nepřestane být pannou. I když přitom protrhne blanku. Panenství končí teprve prvním pohlavním stykem. To si myslím já.

Ještě něco pro Klárku. Opravdu bych jí školu sexu měla pustit nyní? Je pravda, že je to překrásně zfilmované, jen strašně moc lituji, že jsem takové milování sama nikdy nepoznala. Proto to musí dcerka vidět a od budoucího partnera to vyžadovat. Jinak nebude sexuálně nikdy šťastná, jako já. Ale přece jen jí je teprve 14. Vibrátor tedy ještě dnes objednám a těším se, jak bude při předání reagovat. Bude-li to stát zato, třeba Vám o tom něco písnu. Zatím ahoj, máma.

Adéla
Adéla

Já si myslím, že panenská blána pannu nedělá. Já jsem panenskou blánu neměla. Ptal se mě totiž gynekolog, jestli jsem už měla sex, protože jsem neměla panenskou blánu. A já přitom byla stále panna. A při prvním sexu jsem nekrvácela ani mě to nebolelo. Možná jsem si ji nějak roztrhla při sportu nebo během mých prvních pokusů s masturbací. Každopádně bych v tom neviděla žádný velký problém.

Betty
Betty

Jo, já asi vím jaký máš na mysli typ. Něco na tento způsob.

https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-perlickovy-deluxe-prirazi-rotuje/

To bych od 14 leté holky nečekala. Ale asi se vyzná. :)

Anonym
Anonym

Měl jsem 3 přítelkyně a žádná nebyla panna. Byl bych ráda, kdyby některá z nich o "to" přišla se mnou. Ale rozhodně bych si z toho nedělal hlavu.

Klára K.
Klára K.

Já si myslím, že Radim Uzel to vysvětluje naprosto perfektně a taktně. V dnešní době má holka v 14 až 15 letech svého prvního kluka a je lepší, když bude vše vědět. V 18 letech je to s křížkem po funuse. Možná je tvá dcera jiná, ale většina holek tou dobou už má třeba i druhou nebo třetí známost. Alespoň já to tak v dnešní době vidím.

Betty
Betty

Co na něho říkala? :)

Matka
Matka

Ahoj všichni, kteří jste reagovali. Vaše názory mne tedy uklidnily. Betty ano, to je přesně ten vibrátor, co si dcerka přeje. Zatím ještě neříkala nic. Teprve jsem ho objednala, tedy teprve má přijít a holce jsem neřekla zatím nic. Aby to bylo pořádné překvapení. Díky názoru Klárky si asi uděláme malou oslavičku při tom videu, abych tedy něco nezmeškala. A předám jí ten dáreček, ať má holka radost. Také si myslím, že si vybrala moc dobře. Asi jí budu poněkud závidět. Ten můj je proti němu chudáček. Zatím tedy pá a určitě se ozvu, pokud vás to bude zajímat.

Matka
Matka

Přání dcerky je tedy vyplněno. O víkendu dostala svůj vytoužený vibrátor.

Matka
Matka

Ahoj lidičky. Slíbila jsem, že se podělím o dceřiny reakce na darovaný vibrátor. V pátek jsem se však vrátila z nemocnice, proto ta delší prodleva. Při návštěvě v nemocnici se rozpovídala a říkala, že jsem maminečka zlatá. Vibrátorek si prý náramně užívá a prožívá s ním zcela nové potěšení, jako nikdy před tím. Dokonce se ho postupně naučila používat i vnitřně, takže panenství vzalo zasvé. Ale jak píše Adéla, panenská blána panu nedělá, jsem s tím smířená. Jsem nakonec ráda, že je holka šťastná. Jen jsem trošku něco pokazila, zapomněla jsem na lubrikační gel, což mi bylo ovšem odpuštěno. Zakoupila si ho nakonec sama. Ještě zbývá shlédnutí toho filmečku, k tomu se ale stále nemohu odhodlat.

Betty
Betty

Doufám, že v nemocnici vše dobře dopadlo. :) Ráda slyším, že má dcera radost. Ještě zkoukněte video, ať to máte kompletní a je připravená do života.

Vivi
Vivi

Pro Betty - ze mlade divky mohou dosahnout orgasmu jenom pres postevacek je naprosty nesmysl, promin. Spis je to vec zkusenosti, sikovnosti, vyzralosti a taky anatomie, co dela ktere lip. Dosahuji mnoha orgasmu cely zivot obema zpusoby. Masturbuji od cca deseti let. Do patnacti jenom zvenci. Pak i vnitrne. Oba body skvele. Nicmene nejlepsi je to drazdenim obou najednou. Dodnes. Je mi pres 40.

Betty
Betty

Vivi: Já si stále myslím, že dosáhnout orgasmu přes poštěváček je nejjednodušší a proto v případě mladé holky by jsem doporučovala vibrátor na poštěváček (nebo začínat s masturbací přes poštěváček). Vnitřní bod G má tu nevýhodu, že je za panenskou blánou, kterou je třeba nejdřív protrhnout. Mladým holkám taky nemusí být příjemné zasouvání něčeho dovnitř. A taky to chce znalost toho, kde se vnitřní bod G nachází. Zatímco poštěváček je snadné najít a je snadnější přes něj dosáhnout orgasmus. Proto si myslím, že pro mladé holky je lepší tato masturbace. Respektive pokud se bavím o tom vibrátoru pro dceru, tak je lepší nějaký na poštěváček než na bod G.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz