neznámáneznámá

První prohlídka u gynekologa, co bude dělat?

Chci se zeptat, když ke gynekologovi půjdu např. v 15 letech, tak co tam bude dělat. A co když třeba před touto první prohlídkou budu mít sex? Řekne to pak mojí mamce, že jsem už měla sex? Já bych se za to pak moc styděla a bála bych se kdyby to věděla. A co vůbec bude všechno dělat gynekolog, když tam půjdu jen na první návštěvu? děkuji předem za odpovědi.

Jana
Jana

Gynekolog může poznat že jsi měla sex jen podle toho, že máš protrženou panenskou blánu (nebo že jsi těhotná). A panenskou blánu si můžeš protrhnout třeba i při sportu.

On nic tvojí mamce říkat nebude. A pokud bude rýpat do tebe, co to má jako být, tak mu stačí říct "při volejbalu mi podklouzla noha, blbě jsem se natáhla a trochu jsem krvácela, myslím, že jsem si tehdy protrhla panenskou blánu". A nemůže říct ani půl slova.

A navíc, věř mi, gynekologům je to naprosto ukradené. Vůbec to neřeší.

Zkušená holka z Prahy
Zkušená holka z Prahy

Gynekologovi je úplně jedno, jestli jsi už měla sex. Já jsem to taky tak měla a nikomu nic neříkal.

❤️
❤️

Takže když jezdím na koni, tak se můžu vymluvit, že jsem špatně spadla z koně?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz