Mirek a LenkaMirek a Lenka

Jak si vyrobit doma lubrikační gel

Hezký den. S přítelkyní hodně často společně masturbujeme před sebou. Strašně moc nás to vzrušuje dívat se přitom na sebe. Samozřejmě přitom používáme spousty lubrikačních gelů, které nám ovšem připadají dost drahé. Nenašla by se tady nějaká dobrá dušička, která by nám poradila jak si doma vyrobit vlastní lubrikant? Ideální by byl i takový, co je vhodný i pro orální sex. Díky a moc se těšíme. Mirek a Lenka.

Andy
Andy

Ahoj,

vím, že pro anální fisting je velmi oblíbené normální kuchyňské sádlo (především u gayů). Největší výhoda je, že nezasychá a vydrží kluzké neomezeně dlouhou dobu.

Ovšem problém s rostlinnými tuky (sádlo, máslo, stolní olej) je, že u žen může způsobovat infekce. Anální otvor (tlusté střevo) má tu vlastnost, že všechny látky vylučuje. Ale dámské přirození má tu vlastnost, že všechny látky vstřebává a uchovává si v sobě (kvůli spermiím). Takže používání rostlinných tuků u análního sexu je bez problémů. Pokud ale budete používat sádlo, máslo nebo olej pro masturbování/sex, tak si přítelkyně koleduje o infekci a problémy v intimních partiích. Což vás následně bude stát měsíc běhání po doktorech, žádný sex a hromada peněz za léky.

Normální oleje, vyrobené z ropy (oleje používané v garáži apod.) nepřipadají v úvahu, protože mají rakovinotvorné důsledky. Viz rakovina děložního čípku, děložního hrdla... .

Takže ani jedno řešení nepřipadá v úvahu a rozhodně bych nedoporučoval, aby jste se pokoušeli lubrikační gel jakkoliv vyrábět. Je to ale na vás, já můžu jen poradit... .

Doporučil bych vám ale, aby jste se podívali na neznačkové lubrikační gely. Které si například sexshopy nechávají vyrábět pro sebe a tisknou si na to i své logo. Ty jsou pak extrémně levné a prodávají se ve větších balení. Například se podívejte na tyto gely.

Český Neznačkový Natural gel (120 ml za 129 Kč)

Český Neznačkový Jahodový gel (120 ml za 129 Kč)

Český Neznačkový Malinový gel (120 ml za 129 Kč)

U takovéhoto neznačkového gelu ho dostanete veliké množství a je celkem levný. Běžný značkový gel stojí okolo 300 Kč za 80 ml. Neznačkové seženete za 130 Kč za 120 ml. Takže sice si ho doma nevyrobíte, ale dostanete ho o 60% levněji, než kdyby jste si ho kupovali od Pepina, Durexu nebo nějakého německého výrobce.

Betty
Betty

Ahoj, podobné téma se tady už jednou řešilo. Snad tam najdete odpověď. :)

Co použít místo lubrikačního gelu - Náhrada za lubrikant

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz