NeřeknuNeřeknu

Jak sbalit sousedku od vedle?

Zdar, chtěl bych se zeptat jak na holku, která je moje sousedka. Je jí 15 a je moc hezká, když jsme byli malí, tak jsme si spolu hrávali a tak. Občas spolu chodíme z autobusu. Mně je taky 15 a chtěl bych jí sbalit. Prosím poraďte jak na sousedku.

Jana
Jana

Jak moc dobře se znáte?

Neřeknu
Neřeknu

Normálně se bavíme, jsme kamarádi.

Ne
Ne

Směj se na ni. Naslouchej jí, na něco ji pozvi. A ono to potom přijde samo.

Marek
Marek

Ona tě bere jako kamaráda a pokud se s ní budeš dál normálně bavit, tak i nadále bude brát jako kamaráda. Když se na ní budeš smát nebo spolu půjdete někam ven, tak to bude pořád brát jako kamarádství. Musíš udělat nějaký krok, který jí dá jasně najevo, že chceš něco víc. Nejjednodušší je jí pozvat na rande. A rovnou jí říct, že to není kamarádská pozvánka, ale že by jsi chtěl něco víc. Pokud toto gesto neuděláš, tak to bude pořád jenom sousedka od vedle a bude tě brát jako souseda. Musíš udělat první a jasný krok.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz