RáďaRáďa

Hledám hezkého kluka 14 - 17 let na seznámení

Ahoj, prosím jestli tady je nějaký kluk 14 - 17 let od Olomouce, tak mi když tak sem napiš tvůj Facebook. A já si tě přidám. A můžeme se třeba sejít nebo si nejdřív napsat. Nemám kluka, je mi 14, ale už skoro 15 roků. Od tebe bych chtěla, aby jsi byl hezký, bylo ti 14 až 17 roků. Napiš mi sem tvůj Facebook.

Pavel P.
Pavel P.

Ahoj, je mi 16 a jsem ze Zlína. Mohla by jsi mi prosím poslat tvůj email nebo Skype? Měl bych zájem se s tebou seznámit. Jsem štíhlé sportovní postavy a zrovna hledám přítelkyni. Holky o mě říkají, že jsem hezký.

Anonym
Anonym

Je mi 14, ale jsem z Brna. Neměl by někdo zájem si se mnou vyměnit pár fotek? A pak se třeba i sejít. Ještě jsem nikdy holku neměl, ale strašně moc bych chtěl.

Milan N.
Milan N.

Ahoj, můžeš si mě přidat na Facebook? Moje jméno je Milan Novotný a mám v profilové fotce na hlavě přilbu, protože hraji sportovně hokej. Přidej si mě a napiš mi. Díky. Jo a je mi 17 roků.

Honza Praha
Honza Praha

Rád bych se seznámil s krásnou holkou mezi 15 až 18 roků. Praha a blízké okolí. Zatím jenom na seznámení a později třeba i více. Najde se nějaká? Bohužel ve svém okolí jsou všechny holky zabrané, tak třeba budu mít štěstí tady.

Ráďa
Ráďa

Pořád jsem nikoho nenašla. Neozve se mi nějaký hezký kluk od Olomouce? Pošlete mi sem Facebook a já si vás přidám do přátel.

NMM
NMM

Ahoj, jsem od Olomouce a je mi 15 let. Jsem hezký, tak napiš.

karelcsi..ii
karelcsi..ii

Hledám štíhlou holku na sex Pokud ano, tak mi tady pošli Facebook muj je Karelcsi Plouhar...

Karolína
Karolína

Ahoj jsem 15 studentka na ISŠHO hledám kluka klidně stačí jen napsání můj fb Karolína Michlová na tapetě jsem já v černobílém filtru

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz