KarolínaKarolína

Co jste schopné dělat při vysokém vzrušení?

Ahoj lidi. Když jsem při sexu hodně vzrušená, dělám věci, které bych za normálních okolností nedělala. Když to vidím třeba v pornu, je mi to i protivné. Jsem nějaká divná?

Andy
Andy

Kdo se po orgasmu nestydí, ten se při sexu nebavil. :)

Betty
Betty

Záleží na tom, co přesně při velikém vzrušení konkrétně děláš? některé věci jsou OK, některé budou asi už dost za hranou. Těžko říct, když nenapíšeš o co jde... .

Anonymní
Anonymní

tak nevím jak to máš, ty ale když jsem vzrušený tak honím nad věcmi, ke kterým bych se veřejně ani nepřiznal. Třeba mě vzrušují různé shemale, prostě ženy s penisem. Ale jenom když jsem vzrušený! Jinak normálně jsem hetero a nejsem gay. Ale když ho držím v ruce a mám otevřený nějaký web s videi, tak mi to někdy prostě nedá.

Karolína
Karolína

Tak například bych nepolkla semeno, nebo nelízala konečník muži. Mám toho ještě víc, zatím v představách.

Betty
Betty

No podle mě to není až zas tak strašné. V dnešní době jsou takové věci spíš už normální... .

David
David

Měla by tady některá z vás zájem o dopisování o sexu, masturbaci (kluků i holek)? Povídky, příběhy, fantasy, real, sci-fi atd... ozvěte se na david.fk@post.cz rád pomůžu/přiučím se (hlavně společně) David.

Pepek
Pepek

Tak já když jsem už moc vzrušený, tak jsem schopný udělat vždy to co ta holka požaduje?

Nymfo
Nymfo

Chci to a moc, která to chce tak jako já? A která si troufne na 23cm? Jsem mymfo, jdeš do toho?

Bretislav
Bretislav

Nekdo (tusim Dan Ariely) popsal test, kdy zkousel "hranice" nekolika lidi - co se komu libi, kdyz je vzrusenej a kdyz neni. Treba sledovani gay porna, sex s mladymi nebo naopak hodne starymi lidmi... Ti testovani byli myslim dobrovolnici vysokoskolaci. No a vysledky ukazali, ze vzruseni dost vyrazne omezuje nase hranice co jeste jo a co uz ne... :-) Byl tam i jeden praktickej zaver - kdyz jdes na party, tak si vezmi kondom. I kdyz vis, ze bys radeji nesukal/nesukala vubec nez naostro, tak pri vzruseni ti je to "najednou" jedno...

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz