DISKUSE - RADY

Poraďte se a podělte o zkušenosti s vibrátory.

We Vibe 2

Oblíbená klasika za výbornou cenu.

We Vibe 3

Horká novinka, která se stala hitem tohoto roku.

Fun Factory Delight

Dvojitý vibrátory, který kopíruje křivky těla.

Rozevřené velké stydké pysky - Sex a erotické pomůcky

Niko

Rozevřené velké stydké pysky - Sex a erotické pomůcky

Jaké máte velké stydké pysky? Jsou taky veliké a rozevřené? Jaký máte sex a používáte nějaké erotické pomůcky? Taky by mě zajímalo, jaká je normální velikost pysků a jak moc by měl být rozevřené. A jaké s tím můžou být problémy a jak se to řeší. Pište mi o vašich pyscích. Díky. Niko.

Anonymní

Anonymní

Já mám stydké pysky velmi citlivé a velmi mě vzrušuje, když mi je přítel laská. Nejraději mám tuto stimulaci během orálního sexu, kdy je jemně žužlá mezi rty a něžně saje. Dává mi to až takovou husí kůži po celém těle až mi chloupky na zádech vstávají. A vždycky jsem potom celá vlhká. Já jsem si vždy myslela, že to tak má každá holka?

Norbert

Norbert

Moje holka to má ráda úplně stejně jak to popisuješ nade mnou. Nic ji tak nerozdovádí jako orální předehra před sexem.

Nikča

Nikča

Ahoj, je mi 16 roků a zajímalo by mě, jak velké jsou normální stydké pysky? Zdá se mi totiž, že je mám příliš dlouhé a taky moc rozevřené. Nebude to klukům vadit? A nebudou se mi kvůli tomu potom smát?

Radek H.

Radek H.

Nikčo neboj se, větší stydké pysky jsou tím nejkrásnějším, co může žena mít. Každá žena by na ně měla být pyšná a každý správný chlap by je měl ocenit. Ještě i po letech vzpomínám na moji expřítelkyni, která je měla o trochu větší. A nechávala si je laskat celé dlouhé desítky minut. Buď na to pyšná a nestresuj se.

Pár z Ostravy

Pár z Ostravy

Nikča: Podle wikipedie jsou stydké pysky mezi 2 cm až 4 cm. S manželem jsme se několikrát dívali na sex videa a viděla jsem, že je má každá žena trochu jiné. Některá je má menší a jsou jakoby uzavřené uvnitř vagíny. Ale jiné je mají větší a jsou ty pysky více rozevřené. Zkrátka jsou ve všech možných velikostech a i tvarech. Pokud ještě můžu něco napsat k tématu, tak můžu sama potvrdit, že právě tato část dámského těla může být eroticky velmi citlivá a může být vzrušující ji stimulovat během sexu. Ale pánům bych doporučila, aby na to šli jen velmi něžně a s láskou. Ony jsou totiž i dost citlivé a hrubší zacházení může bolet.

Pája

Pája

Nedovedu si představit, jaká erotická pomůcka by mohla být na stydké pysky. Doporučuji ale perličkový vibrátor pro všechny holky, které hledají trošku toho intimního vzrušení https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/rotacni-pohyb/. Mají jednu hlavičku, která je větší a stimuluje bod G. A taky mají maličký jazýček, který si hraje s poštěváčkem (to je ta malá hlavička). Je to opravdu bombastické, protože ať již si člověk víc užívá orgasmy přes bod G nebo poštěváček, tak dostane oboje. Je to mnohem lepší, než kdejaký klasický vibrátor.

Iva Býdová

Iva Býdová

Pokud máš citlivé okolí intimních míst, například i stehna a stydké pysky, tak jsem četla o velice dobrých vakuových pumpičkách https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/. I když to někoho může odradit, tak si myslím, že to může mít velice dobrý účinek. Ta pumpička ti do této oblasti vtlačí více krve a tato oblast je potom více citlivá na dotek a i na erotické hrátky. Co jsem četla, tak to normálně zvetší citlivost třeba i desetkrát. A potom je desetkrát jednodušší dosáhnout orgasmu nebo třeba i opakovaného vyvrcholení. Pokud tě to Niko trochu zajímá, tak se podívej např. na recenze na této stránce https://www.ruzovyslon.cz/pumpa-na-vaginu-intim/. Je tam přímo diskuse holek, které takové pumpičky používají na stydké pysky a i na poštěváček. A nebo se mi taky velice líbí pumpičky, které jsou dělané na bradavky https://www.ruzovyslon.cz/podtlakova-sada-na-bradavky/, ty vypadají velice moc sexy! taky to může být výborný relax s přítelem, protože stejné pumpičky se používají při exotických relaxačních masáží.

Nikča

Nikča

A opravdu mohou být pysky i trochu větší a takové rozevřenější? nevadí to ničemu? Díky za odpověď.

Betty

Betty

Nikčo, je to naprosto normální! Buď na své tělo pyšná.

Petra H.

Petra H.

Můj přítel je úplně stejný. Taky miluje hraní si s mými stydkými pysky a může je cucat celé dlouhé minuty. A já se na něj vůbec nezlobím, protože mi to dělá velice moc dobře. A je to moc příjemné.

Iveta Anonym

Iveta Anonym

Žádné erotické pomůcky na toto nemám, ale co posílala Iva Býdová, tak vypadá velice moc zajímavě. Celkem mě zaujaly ty pumpičky na bradavky. Nikdy jsem o tom sice neslyšela ani nečetla, ale na bradavky jsem odjakživa dost fixová a přináší mi to skoro až orgasmus. :)

Gábina P.

Gábina P.

Přesně takový rotační vibrátor mám i já! Přesně tento https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-perlickovy-deluxe-prirazi-rotuje/ co je tady na tom obrázku. Jeho žalud se tak trošku otáčí a hlavně se pohybuje nahoru a dolů, jakoby přirážel. A pod povrchem má takové kuličky, které jemně vystupují a točí se. Nejlepší na něm je ale ten jazýček, který je z nějakého měkkého gelu a hraje si místo mě s klitorisem. Jestli se díváš na nějaké erotické pomůcky a nemůžeš se rozhodnout, tak tento typ určitě ber. Budeš na 100% spokojená!

Poslat odpověď (bez registrace)

Vaše jméno

Text příspěvku

Nejlechtivější články o erotice

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

2009 - 2020