Vakuové pumpy pro muže

Jednotlivé body textu:

ZÁKLADNÍ INFO

PROVEDENÍ

E-SHOP

Vakuové pumpy pro muže

K čemu je?
Pevná erekce. Zvýšení citlivosti a prokrvení penisu.

Jak se používá?
Po nasazení vakuové pumpy na penis stačí párkrát zapumpovat balkónkem. Vysátý vzdych vytvoří podtlak a do penisu se nahrne krev. Zaručená velmi tvrdá erekce a jako bonus i větší citlivost penisu. Pro zachování efektu i po sundání pumpy muži s oblibou používájí erekční kroužky.

Provedení Vakuové pumpy pro muže 

Každý produkt má minimálně 20 fofografií, 1 video a několik recenzí od lidí, kteří si jej již koupili.

Chci se podívat na fotky, videa a recenze: Vakuové pumpy pro muže

Vakuová pumpa bez ventilku

Vakuová pumpa bez ventilku

Nejlevnější základní typ vakuové pumpy pro muže nemá zpětný ventilek. Při vytváření podtlaku je nutné držet prst na dírce ve válci. Pro zrušení podtlaku stačí prst oddělat. Toto provedení je nepohodlné. Na druhou stranu mnoho mužů přesvědčí svojí mimořádně nízkou cenou.

Vakuová pumpa s ventilkem

Vakuová pumpa s ventilkem

Za pumpovacím balónkem si můžete všimnout malého černého zpětné ventilku. Sám se postará o udržení podtlaku. Pokud chcete dosáhnout dlouhotrvajícího efektu, je vhodné nechat pumpu nasazenou 10 minut - zde již opravdu oceníte zpětný ventilek a jednoduchost jeho použití. Balónek je vyrobený z velmi měkké gumy, válec pumpy je naopak z velmi tvrdého plastu.

Vakuová pumpa s vibracemi

Vakuová pumpa s vibracemi

Oblíbeným zpestřením během čekání na pořádnou erekci a větší citlivost jsou vibrace. Orgasmu pravděpodobně nedosáhnete (není to ani cílem). Vibrátor je umísteň ve vrchní části a lze plynule regulovat intenzitu vibrací. Zpětný ventilek je samozřejmostí. Balónek je opět z velmi měkké gumy a válec z tvrdého plastu.

Vakuová pumpa se stimulací

Vakuová pumpa se stimulací

Pumpa má ve své špičce umístěný vibrační motorek, který je napojený na gumový koneček. Ten se vrtí, vibruje a pohybuje přímo po žaludu. Stimulace je mnohonásobně silnější než u verze s pouhým vibračním motorkem. I když se jedná o velmi příjemnou funkci, pánové dávají přednost klasickým vakuovým pumpám - orgasmus si nechávají na dobu až po dosažení erekce a sundání pumpy.

399 Kč - 749 Kč

399 Kč - 499 Kč

Nejlevnější modely nemají zpětný ventil a je potřeba držet prst na otvoru ve válci.

499 Kč - 749 Kč

Zpětný ventil je samozřejmostí. Okolo válce je velmi měkká manžeta, která při nasazení netlačí. Kvalitní gumový balónek.

Další informace Vakuové pumpy pro muže 

Vylepšení a bonusy pump

Ventilek se za vás postará o udržení podtlaku. Levné pumpy mají pouhý otvor ve válci, na kterém musíte držet prst. Po jeho uvolnění podtlak unikne a pumpu můžete bezpečně odejmout. Podtlakový ventilek se o to postará za vás a vám tak zůstávají obě ruce volné.

Těsnící kroužek na konci válce nemají všechny pumpy - především ty levné. Při vytvoření podtlaku tak válec tlačí a je nepříjemný. V některých případech může i vlivem špatné těsnosti unikat podtlak. Proto doporučujeme vždy ověřit, že pumpa má na svém konci i pružný gumový těsnící kroužek.

Vibrace jsou u pump pro ženy zcela opodstatněné - přinášejí velmi silný orgasmus. U pánů je tomu ale jinak. Vibrace orgasmus neposkytnout. Jedná se spíše o zpestření čekání na požadovaný efekt - v některých případech můžete čekat i 15 minut - vibrace jsou poté vítaným zpestřením.

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz