Feromony pro muže - Dámské feromony pro Ženy

Feromony pro muže

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/feromony/

Feromony pro muže jsou látky chemické povahy na přírodní bázi. Z hlediska vůně jsou nerozpoznatelné. Ženy je ovšem vnímají velmi dobře a dokáží s nimi skutečné divy.

Fungují feromony? Možná jste si ve společnosti všimli muže, který měl velikou pozornost žen. I přestože si ji svým chováním nezasloužil. Velikou zásluhu na tom mají především feromony - přírodní. Nabízené feromony - syntetické - je nemohou zcela nahradit. Není to ani jejich účelem. Mají za účel podpořit přirozené sexuální kouzlo. Znásobit jej. Zvýšit šanci, že vám žena "skočí do náruče" bez nekonečně dlouhého balení.

Lure For Him

Lure For Him je parfém s přídavkem feromonů. Jeho účelem je podpořit přírodní feromony, které produkuje každý muž. Zvýšit šanci na úspěch u žen. Nakopnout přirozené osobní kouzlo. A navodit smyslnou atmosféru. Feromony se nanášejí krk a zápěstí. Při aplikaci na oblečení nejprve vyzkoušejte na skryté části textilu - jestli nezanechávají skrvy.

Vůně: kořeněná, příjemná, nevtíravá. Použití: kůže, oblečení. Objem: 29,5 ml.

Feromony pro ženy

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/feromony/

Feromony pro ženy jsou látky chemické povahy na přírodní bázi. Z hlediska vůně jsou nerozpoznatelné. Muži je ovšem vnímají velmi dobře a dokáží s nimi skutečné divy.

Fungují feromony? Možná jste si ve společnosti všimli ženy, která měla velikou pozornost můžů. I přestože si ji svým chováním nezasloužila. Velikou zásluhu na tom mají především feromony - přírodní. Nabízené feromony - syntetické - je nemohou zcela nahradit. Není to ani jejich účelem. Mají za účel podpořit přirozené sexuální kouzlo. Znásobit jej. Zvýšit šanci, že vzbudíte pozitivní sympatie u muže.

Lure For Her

Lure For Her je parfém s přídavkem feromonů. Jeho účelem je podpořit přírodní feromony, které produkuje každá žena. Zvýšit šanci na úspěch u mužů. Nakopnout přirozené osobní kouzlo. A navodit smyslnou atmosféru. Feromony se nanášejí krk a zápěstí. Při aplikaci na oblečení nejprve vyzkoušejte na skryté části textilu - jestli nezanechávají skrvy.

Vůně: sladká, příjemná, nevtíravá. Použití: kůže, oblečení. Objem: 29,5 ml.

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz