BulharaBulhara

Zbožňuji sex - Hledám holku na sex

Já jsem z Bulharska a žiji v Praze! Holky mám hodně rád a zbožňuji sex. A pořád se mi chce šukat? Co vy myslíte, která má zájem se poznat se mnou? Ať mi nechá svůj email.

Klárka
Klárka

Já taky zbožňuji sex, ale mám kluka, takže máš smůlu. S přítelem na to skočíme klidně i třikrát za den a to každý den v týdnu! A já nikdy nemůžu přestat, pořád jenom musím myslet na sex.

Karlos
Karlos

Já taky hledám nějakou holku z Prahy na seznámení a na sex. Je mi 28, jsem 187 cm vysoký a 18 cm penis. Kdyby nějaká chtěla, tak mi sem napište a můžeme si třeba vyměnit Facebook. Díky

Betty
Betty

Pochybuji, že si nějaká holka bude vybírat životního partnera podle délky penisu... . Nebo tím bude nějak jinak ohromena.

Lili
Lili

Ahoj, je mi 18 let a jsem hrozne nadržená. Hrozně toužím vidět mužské přirození. Pokud by jste měl někdo zájem můžete mi poslat fotku svého přirození přes email, posílejte na emailovou adresu: monika.260@seznam.cz. Pokud by se mi líbil, tak bych si rozmyslela i ten sex. A pak by jsme se mohli sejít a dělat i něco víc. Ale nejdřív chci vidět jaký máte penis a jestli je hezký. Posílejte na můj email!

Tomáš
Tomáš

Taky hledám holku, která by si to se mnou chtěla rozdat. Třeba jenom nezávazně a nemuseli by jsme ani mít nějaký vztah nebo tak něco. Prostě jenom na sex. Nejlépe kdyby ti bylo okolo 18 let a byla by jsi štíhlé sportovní postavy.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz