AndreaAndrea

Vkusný erotický film pro ženy

Dobrý den. Je mi něco přes patnáct let a nedávno jsem doma našla náhodou pár erotických filmů, které jsem si samozřejmě přehrála. Zdá se mi ale, že většina jich je tak nějak drsných a postrádám v nich spíš něhu, poučení a vkusnost. I tak jsem ale zjistila, že mne erotika zajímá a vzrušuje jako doplněk k masturbování a chtěla bych si pořídit vlastní filmotéku, ovšem s vkusným dějem a tak dál, jak jsem už popsala. Můžete mi nějaké takové filmy pro patnáctiletou dívku doporučit?

Betty
Betty

"Až ti bude 18", tak můžeš do Google nebo Seznamu zkusit zadat "porno pro ženy". A vyhodí ti to nekonečnou nabídku filmů pro dospělé, které jsou točené právě pro ženy. Na rozdíl od chlapských filmů je v nich kladený důraz na předehru, mazlení a často mají i romantický příběh/úvod/podtext. Taky samotný sex je něžnější, pomalejší. A místo klasického drsného strkání penisu "sem tam" je sex v těchto filmech o důvěře, romantice.. . Vyzkoušej a uvidíš. :)

Danka Králová
Danka Králová

Vyzkoušej hledat něco jako: Erotika pro ženy, Něžná erotika, Umění sexu.

Andrea
Andrea

Do osmnácti to asi nevydržím. Zkusím to hned. Děkuju.

Andrea
Andrea

Nějaké konkrétní názvy filmů?

Danka Králová
Danka Králová

Jména nevím, existují jich miliony a některé ani nemají jména. Zkusila bych hledat, určitě ti to něco najde. A vybereš si vždycky podle toho, na co máš aktuálně chuť.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz