RadekRadek

Společná návštěva gyndy (gynekologie) s přítelkyní?

Moje holka chce jít na gyndu (gynekologii) pro antikoncepci. Prý je možné abych šel s ní a byl i u vyšetření. Ona by mne u toho chtěla. Je to možné?

Radek
Radek

Jak je možné, že mi tady nikdo neodpoví? Moc by mě to zajímalo.

Klára
Klára

Já si myslím, že je to možné. Když jsem byla poprvé u gynekologa, tak tam šla mamka se mnou. A byla u i vyšetření (i když se nedívala, přitom se otočila).

K. Novotná
K. Novotná

Běž s ní do čekárny a až jí sestřička vyzve, tak s ní běž dovnitř. Uvidíš jestli s tím bude problém nebo ne. Já si myslím, že ne.

Danka Králová
Danka Králová

Ahoj, před lety jsem měla problémy s kyčlí, špatně se mi chodilo a i vylézt na postel mi dalo zabrat. A když jsem šla na gynekologii, tak jsem si s sebou vzala manžela, aby mi pomáhal. Nikdo proti tomu nic neměl a ani se na něj nikdo udiveně nedíval. Pokud se tvá přítelkyně budu lépe cítit s tebou, tak tam s ní běž. Určitě i gynekolog bude raději, když bude jeho pacientka uvolněná a bude se cítit příjemně. Než aby vyšetřoval a jednal s pacientkou, která je ve stresu. Určitě to tvé přítelkyni psychicky pomůže.

Míša
Míša

Pokud antikoncepci ještě nebere, tak musí na gyndu. Jinak si jí pak už může dokupovat sama v lékárně. Pokud chce, aby jsi s ní šel na gyndu a byl u vyšetření, tak to udělej a běž s ní.

Radek
Radek

Díky za názory. Dodaly mi na kuráži mou dívku na vyšetření doprovodit. Jen mám stále obavy, jak se na to bude tvářit sestra, nebo doktor.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz