NevímNevím

Seznámení a sex

Ahoj holky. Seznámil sem se s ženou přes seznamku. Měli jsme 2 schůzky a ona mne šíleně přitahuje. Dala mi najevo, že se jí také líbím. Jde o to, že se nemohu dočkat sexu s ní. Po jaké době od první schůzky očekáváte první sex? Nechci vypadat jako že mi jde jen o sex, ale ani nechci být za blbečka co se zdráhá.

Betty
Betty

Tak to asi záleží na vás a vašem současném vztahu. Pokud jste se už tak sblížili, že je na to čas, tak to poznáš. A pokud třeba ona souhlasí s tím, že by u tebe zůstala přes noc - tak je určitě čas. I když nevím jestli se v dnešní době ještě se sexem po seznámení čeká. Když vidím mladé holky, jak si domů vodí chlapy na jednu noc a znají je ani ne hodinu.

Pavel F.
Pavel F.

Když jsme se seznámili s přítelkyní, tak jsme měli sex na 3. rande. :)

Peťa
Peťa

To asi nejde říct na kolikáté schůzce by k tomu mělo dojít. Vyzkoušej, kam tě až nechá zajít. Zkus líbání, mazlení a počkej, jestli tě někde zastaví. Pokud řekne stop, tak tam máš hranici. Pokud tě nechá zajít až k sexu, tak ho taky chce. Ale do ničeho ji netlač, když nebude chtít, tak jí dej čas.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz