JitkaJitka

Sexuálně naučný film - Poraďte

Chtěla bych se podívat na nějaký poučný film o sexu. Nemyslím zrovna porno, ale film, který poučí. Kde je vše ukázané a s komentářem v češtině. Něco jsem na internetu našla, ale v cizím jazyku. Poradí mi někdo? Dík.

Andy
Andy

Ahoj, nedávno tady v diskusi někdo zmiňoval Škola sexu, kterou uvádí sexuolog Radim Uzel. Jedná se o TV seriál, který byl vydán i na DVD. Podle toho co jsem o tom slyšel, tak je to podáno velmi slušně a je to vhodné pro diváky již od 14 let. Jsou tam vysvětleny základní praktiky...celkově úvod do sexu pro mladé lidi. Sám jsem to ale neviděl, jen říkám, co jsem slyšel.

Katka
Katka

Šedesát odstínů šedi!

Matka
Matka

Školu sexu od Radima Uzla doporučuji. Pustila jsem to dceři, když šla do puberty. A plánuji, že až má druhá dcera dosáhne 15 let, tak ji Školu sexu taky přehraji. Je to velmi vkusně podané a lepší je, aby holka šla do světa poučená.

mkee
mkee

Škola sexu. je to několik dílu podle tematu

ola
ola

nejlepší sexualní filmy jsou na porneo.cz

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz