EvaEva

Otěhotnění a mokrý orgasmus ženy

Jsem vdaná víc než rok a usilovně pracujeme na otěhotnění, což se nám jaksi nedaří. Jsem značně sexuálně založená a vždy mám při sexu mokré orgasmy a vždy vícenásobné. Jsem s tímto druhem orgasmu více než spokojená a i manžel je tím nadšený a velice ho to vzrušuje. Tady je ovšem bod mého dotazu. Přítelkyně mi říkala, že právě moje mokré orgasmy mohou mít na svědomí neúspěchy při snaze otěhotnět. Semeno vystříkané do pochvy je prý vyplavené ven z pochvy a zbytek co v ní zůstane je poškozené, takže není schopné oplodnit. Může to tím být? Jaké názory na to máte, případně jaké máte vlastní zkušenosti?

Betty
Betty

Chtěla jsem hrát chytrou a tak jsem zkoušela najít něco na Google (na tom anglickém). Ale bohužel o tomto problému není na internetu jediný článek a ani žádné informace.

Ale zní to velmi logicky. Pokud má orgasmus nejdříve muž a poté máš ty mokrý orgasmus, tak se určitě sperma vyplaví ven z vagíny.

Anonymní
Anonymní

Ahoj Evo, orgasmus naopak může mít blahodárný vliv na početí. Během sexu a především orgasmus dochází k zvýšenému prokrvení intimních partií. Což má zásadní vliv na celý proces početí. Během orgasmu jsou rovněž do krve vyplavovány látky oxytocin a prostaglandin. Pokud se snažíte o dítě, tak bych určitě ženský orgasmus během sexu neopomíjel.

Andy
Andy

Na tvůj dotaz neexistuje stoprocentní odpověď. Posuď sama.

Ženské pohlavní orgány

Sex probíhá ve vagíně. Muž se rovněž vystříká do vagíny. A pokud dochází k mokrému orgasmu, tak všechny tekutiny stříkají z vagíny. Spermie ovšem míří skrz děložní hrdlo do dělohy, kde na ně čeká vajíčko.

Muž během sexu do vagíny vystříká 50 - 150 milionů spermií. Načež nastává závod, která spermie se dostane do dělohy dříve. Během prvních 15 minut spermie projdou děložním hrdlem. A během prvních 30 minut dochází k oplodnění vajíčka v děloze.

Takže po 15 minutách jsou již spermie mimo vagínu. Jsou za děložním hrdlem, kde jsou chráněné od vnějších vlivů, které se odehrávají ve vagíně (již k nim nepronikne moč, voda, penis, orgasmus).

Můj názor je takový, že pokud máš mokrý orgasmus během 15 minut od styku se spermatem, tak může dojít ke snížení šance na otěhotnění. Jakmile ale uběhne 15 minut od styku se spermatem, tak cokoliv se odehraje ve tvé vagíně, již nemá na otěhotnění vliv. Protože první spermie již prošly děložním hrdlem.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz