RenéRené

Orgasmus ve snu (mokré sny)

Občas se mi zdávají sny, ve kterých mám sex a je to natolik reálné, že v nich mám orgasmus i s výronem semene. Slyšel jsem, že se to mužům občas stává. Dost se mi to líbí a dokonce se na to těším. Ale zajímá mě něco jiného. Mívají ve snu orgasmus i ženy? A líbí se jim to?

Betty
Betty

u kluků je to naprosto běžné. Říká se tomu mokré sny nebo taky poluce. Nejběžnější je to během puberty, tak mezi 13 - 16 lety. A obyčejně to trvá jenom pár měsíců. A pokud budeš pravidelně masturbovat, tak to přestane. Akorát si moc nedokáži představit, jak se na to těšíš? Vždyť to musíš mít každé ráno úplně mokrou postel, ne? To musíš pořád měnit povlečení...nebo toho tak moc není?

Lucie
Lucie

Holky toto v noci nemívají, to mají jenom kluci. :)

Betty
Betty

Jo a k tvé otázce, já jsem to nikdy v životě neměla a ani jsem nikdy neslyšela jinou holku, která by říkala, že něco takového zažila...pochybuji, že to holky mají taky.

René
René

Říkám, že to mám občas a ne každou noc. Tak přece občas mokré prostěradlo není problém. A co nechápeš na tom, že se těším. Připadá mi to hezčí, než ve skutečnosti.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz