ŽofieŽofie

Opotřebované orgány (penis, vagína) od sexu a jejich regenerace

Ahoj lidičky. Používáte někdo nějaký prostředek po sexu na regeneraci pohlavních orgánů? S přítelem se vidíme tak jednou za měsíc. Hodně a dlouho se pak milujeme, používáme i pomůcky pro oba a stává se, že já i on máme pohlaví zmučené. A chtělo by něčím ošetřit. U mne i v pochvě. Jen nevíme, čím. Prosíme o seriozní rady.

Betty
Betty

Nejlepší jsou bylinky. Vyzkoušejte například heřmánkovou mast, která výborně zklidňuje a regeneruje podrážděnou pokožku. Heřmánek má totiž antiseptické a protizánětlivé účinky. Takže by to k vašemu účelu mohlo posloužit výborně.

Petr
Petr

Podle mě bude problém v tom, že nepoužíváte lubrikační gel. Nebo ho alespoň nepožíváte dostatečně. Pokud máte sex několik hodin v kuse tak je jasné, že třeba ty nemůžeš být tak dlouhou dobu vlhká. A pak to začne právě dřít. Musíte více mazat.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz