DankaDanka

Opalování žaludu a stydkých pysků na nuda pláži

V létě jedeme na nudistickou dovolenou. Nevadí opalování těchto částí těla - žaludu a stydkých pysků? Jak je případně ochránit? Díky za odpověď.

Betty
Betty

Podle mě se těmto částem ani slunce nedostane? Stydké pysky máš mezi nohama a žalud je schovaný za předkožkou. Pokud tedy tvůj přítel není obřezaný. A i tak se k žaludu moc slunka nedostane.

Michal J.
Michal J.

A jak si prosím tě chceš opalovat stydké pysky? To si lehneš na pláž, roztáhneš nohy do V, povytáhneš a narovnáš pysky a budeš tam tak dvě hodiny ležet? A manžel si stáhne před opalováním předkožku a pravidelně ho bude otáčet jako párek při grilování aby byl opálený ze všech stran? To bych chtěl vidět.

Anonym
Anonym

Ahoj Danko, já si myslím, že je to stejné jako u všech částí těla. Pokud se opaluješ v plavkách, tak si namažeš všechny části těla opalovacím krémem kromě těch částí, které jsou schované za plavkami. A je to v pohodě. Na nuda pláži si prostě namažeš úplně všechny části těla.

Milan
Milan

S manželkou navštěvujeme nuda pláže již více než 20 let a nikdy jsme neměli žádný problém jakého se obáváš. Pokud použiješ opalovací krém s dostatečným faktorem ochrany, tak můžeš na sluníčku strávit i celý den. Přeji hezký den.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz