KačaKača

Nudapláž (Šumperk a okolí)

Nevíte někdo o nudapláž v okolí Šumperka?

Andy
Andy

Ahoj, díval jsem se na internet a vůbec nic v okolí Šumperka jsem nenašel. Jediné co, tak nějaká nuda sauna v hotelu Elegance, to je ale vše. Absolutně nic jiné.

Co jsem se díval, tak v okolí by měla být nejbližší v pískovně mezi Náklem a Lhotou nad Moravou (směrem z Březové). Na délku 100 metrů (kamenité dno, čistá voda).

Dál by měl aquapark v Olomouci pořádat nějaké pravidelné akce, když je otevřen pro nudisty.

Nějací naturisti se vyskytují na Skašovském rybníku u Tovačova u betonárky (ale není to nuda pláž). Spíš jsou tam zarostlé břehy a každý si tam může najít místečko jen pro sebe. Takže i tady se dá.

Další místem by mohlo být Jadran - Osek nad Bečvou (ale jenom jeho zadní část). Ta vzdálenější od parkoviště, na které přijedeš.

A poslední lokalitou je Lom v Nové Vsi u Litovle - tam je to ale mix lidí s plavkami a bez.

Jak ale říkám, tak přímo v Šumperku jsem nic nenašel. Jedině si udělat výlet na jedno z těchto míst.

Kača
Kača

Andy, díky za informace. Dnes ale řešíme kam na nudistickou dovolenou v zahraničí. Máme představu o pobytu v nějakém nudakempu. Tedy nejenom o pláži a pak zbytek trávit oblečeni. Chceme strávit celý pobyt nazí po celou dobu. Dokázal by někdo poradit z vlastní zkušenosti? Někdo kdo v daném zařízení pobýval? Teoretické možnosti jsme našli, ale raději bychom na jistotu. Chceme se tak vyhnout zklamání. Těšíme se na rady, co si vybrat. Díky a hezké léto.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz