not_makernot_maker

Nemůžu se udělat, dosáhnout orgasmu

Ahoj mám velký problém. Nemůžu se udělat v normálním čase. Jak sexem tak masturbací. Jednou jsem se s mojí přítelkyní miloval cca. 3,5 hodiny, ona se "udělala" 3x a já vůbec. Poradí mi někdo jak na to?

Klára
Klára

Nejdřív bych vyzkoušela řešení svépomocí. Například se podívat do eshopu na nějaké gely (s hřejivým či dráždivým účinkem) https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/. Příp. pomůže i s erekcí. Pokud nemáš problém s erekcí, tak neřešit. Měl jsi vždycky takové problémy, nebo je to jen poslední dobou? něco se změnilo? Toto by mělo pomoci. Pokud by vůbec nic nepomohlo, tak nejspíše navštívit doktora.

not_maker
not_maker

Je to tak pořád a s erekcí je vše v pořádku. Ba i víc jak v pořádku. I když jsem hodně vzrušený a ta dívka se mi hodně líbí tak to nejde. A už i s hřejivým lubrikantem jsme to zkoušeli.

Mirka
Mirka

A kolik ti je? Nejsi třeba tak nervózní, že se neuděláš? Četla jsem pár kluků, kteří měli podobný problém. U nich to ale bylo jen ze začátku, když ještě byli panicové a měli poprvé (podruhé) sex... . A když se děláš sám, tak je všechno ok?

not_maker
not_maker

Ještě nejsem plnoletý, ale už jsem měl sex mnohokrát. A žádný problém s tím nemám nervózní taky nejsem. Když se dělám sám, tak to většinou taky nejde. Jsou chvíle, kdy se i při sexu udělám normálně ale většinou ne.

Klára
Klára

Tak to ti opravdu neporadím...nevím.

not_maker
not_maker

Ok. Ale i tak děkuji. :)

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz