BlondyBlondy

Natáčení sex videa u masturbace - Je to normální?

Ahoj, natáčí se někdo z vás taky videa při masturbaci? Já ano, myslíte, že je to normální?

Zvědavý
Zvědavý

Ty jsi holka? A co pak s tím videem děláš? Dáváš ho někam na internet nebo se na něho jenom tak sama díváš? Pokud jsi dala nějaké to video tvojí masturbace na internet - pošleš odkaz? Že bych ti ho zhodnotil. :)

Blondy
Blondy

Ne, své videa mám u sebe.

Betty
Betty

My jsme se s přítelem několikrát při sexu natáčeli a náhodou mi to přišlo velmi sexy. :) Akorát bych byla opatrná, aby to nepřišlo do cizích rukou.

Patrik
Patrik

Já si myslím, že je to OK!

Anonym
Anonym

Betty: Taky jsem to už několikrát říkal přítelkyni, ale ta o tom nechce ani slyšet. Nevím jak jí mám přesvědčit aby do toho šla. Ty jsi s tím neměla problém nebo tě musel přítel nejdřív přemlouvat? A jak?

Katty
Katty

Já se při masturbování někdy natáčím a pak když se na to dívám, tak se u toho udělám podruhé. A to ani nejsem lesba, jen mě ta představa vzrušuje. A je mi jedno co si o tom kdo myslí.

Felix
Felix

Pokud máte někdo nějaké svoje amatérská vide můžete něco ukázat? Nejlíp jenom holky při jejich masturbaci. Díky!

Andy
Andy

Já si pamatuji, že když jsem před mnoha lety dostal první telefon, tak jsem strávil celou noc tím, že jsem se fotil nahý. :D Ani nevím proč, ale od té doby to nedělám.

Blondy
Blondy

Ok, děkuji.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz