MarkétaMarkéta

Můžu být v pubertě lesba? Není to brzo?

Ahoj, je mi 12 roků a každý den se dělám aspoň 4 až 5 krát. Je to normální? A je normální abych byla v pubertě a v tomto věku už lesba. Protože se mi moc líbí ostatní holky a přitahují mě. Pokaždé když se dělám, tak myslím jenom na holky, nikdy na kluky. Není to moc brzo?

anonym
anonym

Já jsem taky v tvém věku masturbovala aspoň třikrát denně. A bylo to normální. Ale teď už se dělám jen tak jednou za čtrnáct dnů, protože mám přítele.

Alena
Alena

Já masturbuji ještě víc po tom, co jsem si objednala vibrátor. Protože je to mnohem silnější a orgasmus mám větší. Vyzkoušej to.

Radim
Radim

Jsi v pubertě a honí se v tobě hormony, ještě z toho nemáš rozum. To, že si představuješ holky, ještě nic neznamená. Jako holka znáš nejlíp ženské tělo, nemáš zkušenosti s kluky, nevíš jak si je představit. Aspoň si to myslím. Já jsem taky v pubertě experimentoval s různými představami. A mám nakonec přítelkyni a na nic jiného už nemyslím.

Markéta
Markéta

A nevíte někdo, jak se udělat ještě víc? už mě nebaví masturbování... .

Kája
Kája

Jak vyzkoušíš všechny běžné masturbace, tak bys měla přejít na erotické pomůcky a začít konečně pořádný sexuální život. Hraní si s rukou je jen taková blbost pro děti. Podívej se po nějakém vibrátoru pro začátek. Pak můžeš přejít na venušiny kuličky, kolíky a podobně. Zkus experimentovat.

Denisa
Denisa

Ahoj, je mi 11 roků a už taky masturbuji. Měsíčky ještě ale nemám, přesto se dělám 5x až 6x denně. A chci čím dál víc. Orgasmus se mi děsně líbí a mám je podle mě, co cítím, tak dost silný. A při orgasmu mi teče dost tekutiny. Mívám úplně mokré kalhotky (čůrám).

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz