AdamAdam

Muž po padesátce a mladší přítelkyně (vztah)

Dobrý den. Chtěl bych vědět, zda by ženy do 30 let měly zájem o muže po padesátce. Jde mi nejen o sex. Chtěl bych ženu pro trvalejší vztah. Myslíte, že je šance?

Betty
Betty

Mladší ženy běžně zůstávají se staršími partnery. Je tady ale jedno veliké ale. Ten starší partner musí mít peníze a musí ji zaopatřit. Nemluvím teď o zlatokopkách. Ale o ženách ve věku 28 - 30 let, které se chystají založit rodinu. Můžou si vzít stejně starého kluka, který taky nemá žádné peníze. Několik let spolu živořit, snažit se vybudovat zázemí a tvrdě pracovat.

Nebo si taková holka může nají chlapa po padesátce, který má zázemí. Který má dům, který má několik aut. A který zaopatří ji i její děti. A chlap dostane mladou holku.

Takže zásadní otázka je, jestli máš peníze. Pokud bereš dvacet - třicet tisíc čistého ze zaměstnání a nic nemáš, tak ti nedávám minimální šanci. Proč by se mladá holka tahala s tebou, když si může najít mladého kluka, který stejně jako ty nemá žádné peníze. Ale je aspoň mladý. Pokud jsi bohatší, máš minimálně nějakou firmu, tak to vidím nadějně na spokojený vztah do konce života.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz