EliškaEliška

Masturbování a bezvědomí

Před časem jsme pro zpestření sexuálních radovánek s manželem zašli do sexshopu pro pomůcku. Vynikající věcička na G bod mi sedí, ale až moc. Vždy si můžu dopřát géčkový orgasmus, ale je asi tak silný, že při něm upadnu do bezvědomí. Pokud je u toho manžel, hned mne probere. Mám ale obavy udělat se sama bez jeho přítomnosti. Stává se vám to také? Je třeba se obávat orgasmu o samotě?

Betty
Betty

Ahoj, nejsem odbornice, ale podle mě jsou dvě různá vysvětlení. Buď při orgasmu přestaneš dýchat (stáhnou se ti svaly všude na těle) a ty odpadneš, protože nemáš kyslík. Tím nemyslím, že by tvé tělo přestalo dýchat, ale ty sama při tom opojení zadržíš dech. Pak omdlíš a během bezvědomí tvoje tělo opět začne samo dýchat. Nebo při orgasmu dýcháš strašně moc rychle a opět padneš do bezvědomí, protože tvé tělo má příliš mnoho kyslíku. Je některá z těchto verzí pravdivá?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz