HoničHonič

Masturbace a kopřiva

Nazdar honiči. Četl jsem někde o honění péra za pomoci kopřivy. Honím si ocas rád a všelijak, ale toto se mi zdá tedy síla. Nevím zda to zkusit. Má někdo zkušenost?

Andy
Andy

Mně to teda nijak extrémní nepřijde. A nakonec to může být i příjemné? Když se dotknu kopřivy, tak pokud se nemýlím, tak mi ruka nateče a je citlivá. Takže kopřiva zvýší prokrvení a i citlivost. Zkoušet to nebudu, protože ani nemám teď jak, ale nebál bych se to vyzkoušet. Zkus a pak napiš.

Honič
Honič

Hele andy ,já to jako první zkusit nechci.Proto jsem to tady napsal.Nechápu,že to teď nemáš jak vyzkoušet.Už ti došly kopřivy?

Andy
Andy

Jsem zrovna v zahraničí, kopřivy tady nerostou. :)

Honič
Honič

Zdarec Andy. Jak to s tebou vypadá? Zkusíš už tu kopřivu?

Kopřiva
Kopřiva

Určitě doporučuji vyzkoušet - stačí utáhnout kopřivou a po penisu s ni párkrát ze všech stran přejet. Zkoušel jsem i žalud ale nebylo to ono, takže teď jenom pinďoura. Po pár minutách ještě jednou. A pak v něm dvě hodiny krásně mravenčí. :)

Andy
Andy

Ze zvědavosti jsem tu kopřivu vyzkoušel a je to super, aspoň ze začátku. Penis mi natekl a byl extrémně citlivý. Výborné! Akorát jak jsem se udělal, tak už to bylo trochu otravné. Protože mi v penisu pořád brnělo a byl takový zvětšený, nateklý. I když jsem už nebyl vzrušený. A trvalo asi ještě další hodinu, než se to uklidnilo. Pokud vás tedy masturbování nebo sex s kopřivou zajímá, tak to klidně vyzkoušejte. Podle mě je to bezpečné.

Honič
Honič

Andy mám dotaz. Použíl si tu kopřivu i na žalud? Já bych to chtěl zkusit, ale abych něco nepřehnal.

Andy
Andy

Použil, ale nebylo to moc cítit. Nejsilnější účinky to má na penisu, na žalud to funguje tak na půl. Aspoň pro mně... .

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz