VendyVendy

Mám levé prso o dost větší než pravé

Ahoj holky. Je mi 15 let a mam levé prso o celkem viditelnou velikost vetší než pravé. Je možnost, že se to spraví? A pokud ne, co na to říkáte vy, pánové? Děkuji za rady.

Betty
Betty

Ahoj, to se občas stává. A jestli se to spraví, tak to záleží zejména na tvém věku. Pokud je ti například 13-14 roků, tak je možné, že jenom každé prso roste jinou rychlostí. Pokud ti je ale třeba již 18-20 let, tak se to pravděpodobně nespraví.

Petr K.
Petr K.

Pokud by to bylo jen o trošku jiné, tak mně by to nevadilo. :) A klidně bych s takovou holkou chodil.

Danka Králová
Danka Králová

Některé holky mají jinak velká prsa, u některých ten rozdíl není moc patrný, u některých je... . Nemá cenu se s tím vůbec trápit. Můžeš počkat pár let, než úplně dospěješ. A pokud se to do té doby nesrovná, tak můžeš jít na plastiku. Není to žádná tragédi, nad kterou by jsi si měla lámat hlavu. prostě čekej a doufej, že se to samo vyřeší. A pokud nevyřeší, tak máš vždycky v rukávu plastiku... .

Anonymka
Anonymka

Ahoj Vendy, já to mám taky tak! Pravé prso mám asi o číslo větší než levé. Byla jsi s tím u doktorky?

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Já si myslím, že je to sexy.

Běta
Běta

Pokud by se to nespravilo, tak plastická operace by stála asi 30 000 Kč. A myslím si, že by ti to mohla uhradit i pojišťovna.

HannaAnna
HannaAnna

Kosmetické zákroky podle mě pojišťovny neproplácejí... .

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz