MíraMíra

Málo citlivý penis (problémy s erekcí u starších mužů)

Dotaz. Je mi již přes padesát a v posledním asi tak roce se mi daří obtížně dosáhnout orgasmu. Penis mám málo citlivý a během soulože mi ochabuje. Styk musíme přerušit a přejít k mastrubaci nebo orálku, abych byl schopen ejakulovat. Na jednu stranu žena zažívá dosud nepoznaný sex díky dlouhé kopulaci. Na straně druhé si často neví rady jak mne donutit k výstřikům. Párkrát se jí to nezdařilo vůbec. Neporadil by nám někdo? Dá se citlivost penisu něčím podpořit?

Andy
Andy

Ahoj, sice jsem mladší (25), ale už jsem zkoušel různé věci. Doporučil bych ti jednoznačně lubrikační gel. Podívej se tady https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/, například na "Dráždivý s hřejivým účinkem". Funguje na 100%. Působí hřejivým pocitem a trochu dráždí. Můžete ho během sexu používat jako klasický gel (namazání na penis nebo do vagíny). Pokud by se to přítelkyni nelíbilo, tak ho můžeš aplikovat jen na penis a potom na něj navléct kondom. Takže by působil jenom na tebe.

Zkoušel jsem i různé prášky (Viagra, Kamagra...), ty bych ti ale nedoporučil. Pokud máš ještě erekci i bez nich, tak je to zbytečné. Jsou velmi drahé a já jsem měl vždycky špatné vedlejší účinky. Prášky ti zvýší krevní tlak (=erekce). Ale kvůli němu jsem měl vždycky druhý den velké bolesti hlavy. Navíc jsi už starší a experimentovat se zvyšováním krevního tlaku bez toho, aby jsi navštívil doktora...to bych nedoporučoval. Vyzkoušej lubrikační gel, podle mě to na 100% bude fungovat.

Michal J.
Michal J.

Už asi dva roky používám erekční kroužek, od té doby co mi bylo 45 let. Zaškrtí penis a udrží erekci po celou dobu sexu. Doporučuji raději dražší, protože ty levné jsou jen obyčejná guma, která se lehce roztrhne, minimálně za 300 Kč. Viz. https://www.ruzovyslon.cz/erekce/. V kombinaci s lubrikačním gelem jsem to nikdy nezkoušel, protože samotný kroužek byl pro mě vždycky dostatečný. Michal J.

anonym
anonym

Já používám gel LARGO, je taky uvedený na těch stránkách, jak tady Michal posílal odkaz. Sice jsem někde četl, že to na někoho nefungovalo, ale já s tím mám jenom dobré zkušenosti. Stojí mi celý sex, ale nepomůže s ejakulací, ta bude stejně pomalá. Možná se zrychlí, když vám bude stát a nebudete muset přerušovat sex kvůli orálnímu sexu a pojedete v jenom kuse.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz