KatkaKatka

Jeden můj stydký pysk je větší, druhý menší - Co teď?

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat co dělat, když jeden pysk mám malinký. Takový normální. A druhý stydký pysk je o dost větší. Vypadá jako takový vytahaný? Strašně mě to trápí a stydím se za to.

Marek
Marek

Nemáš se rozhodně za co stydět ani tě to nemusí trápit. Věděla jsi například, že 99% kluků má jedno varle menší a to druhé větší? A že to jedno visí trochu nahoře, zatímco to druhé trochu níž? A věděla jsi, že ani naše obličeje nejsou symetrické? Levá polovina obličeje vypadá trochu jinak než pravá polovina. Naše těla nejsou symetrická a pokud jeden tvůj stydký pysk je menší a druhý větší, tak je to naprosto normální.

Janča
Janča

Marek má naprostou pravdu, levá a pravá strana těla není stejná. Já mám například problém s prsy. Moje levé prso je o trochu menší než moje pravé prso... . Ale hlavu si s tím už nelámu. I když v pubertě jsem se tak styděla, že jsem se styděla i převlékat před holkami.

Danka Králová
Danka Králová

Pokud je ten pysk jen o trochu větší, tak to vůbec neřeš a vykašli se na to. Až budeš stát nahá před přítelem, tak mi věř, že on bude mít hlavu plnou pochybností o svém těle taky. Podívej se tady do diskuzí. Kluci si tady měří penisy a jsou vynervovaní, jak se jim holky budou smát v posteli. A naopak holky jsou vynervované z malých prs a stydkých pysků. Vykašli se na to a nelam si s tím hlavu.

Klára
Klára

Ahoj, pokud to není žádný extrém, tak to neřeš. Kdyby to byl opravdu veliký rozdíl a tobě to vadilo, tak s tím můžeš jít na operaci. Ta je velmi snadná, dokonce tě při ní ani neuspí. Jenom si lehneš na postel, doktor znecitliví pysk injekcí a skalpelem ho kousek odřeže. A ty můžeš jít ihned po zákroku domů. Takže i kdyby rozdíl mezi pysky byl veliký a ty jsi se za to moc styděla, tak to jde vyřešit během 20 minut u doktora. Tak proč si tím zatěžovat hlavu?

Anonym
Anonym

Já si myslím, že je to moc sexy.

Karlos
Karlos

Moje ex taky měla jeden pysk vytahanější než druhý. A vždycky když jsme měli orální sex, tak jsem ho rád žužlal a převaloval si v puse. :) Hodně mě to vzrušovalo.

00miluse00
00miluse00

Zdravím, já mám zase jednu nosní dírku větší než druhou a nápadníci byli. Dokonce jsem se i vdala. Co je dole neřeš. Jsou horší věci, které se řešit musí.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz