BáraBára

Je nutný předpis na antikoncepci? Musím jít ke gynekologovi?

Může pro antikoncepci jít i můj kluk? Je mu 16. A je nutný nějaký předpis od doktora, vyšetření atd? Já osobně se stydím a ráda bych se tomu vyhnula.

Anonym
Anonym

Antikoncepci dostaneš na recept od lékaře (gynekologa), k němu musíš jít sama. Ale na ten recept ti to může vyzvednout v lékárně každý komu ten recept dáš. Pokud ti to ten gynekolog nedá rovnou v jeho ordinaci.

Marek
Marek

Moje přítelkyně si kupuje antikoncepci v lékárně a žádný předpis na to nemá. Vždycky tam přijde, řekne si jakou značku chce a oni jí to prodají. Ale ty těžko budeš vědět, která antikoncepce je pro tebe dobrá...doporučuji ti jít ke gynekologovi. Stejně jsi už ve věku, kdy by jsi ho měla začít pravidelně navštěvovat.

Betty
Betty

Běž ke gynekologovi, nedělej žádné experimenty s antikoncepcí z lékárny.

Jana
Jana

Prosím tě, proč se stydíš? Ve tvém věku je naprosto normální, že máš přítele a že máte sex. Gynekolog holky jako ty vidí 50 krát denně. Nemáš se za co stydět.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz