BabuBabu

Jak se starat o penis - Jak umývat předkožku

Ahoj, nevím jak se starat o penis, přesně o místo pod předkožkou. Stačí to při sprchování omýt vodou? Nebo na to jsou nějaké přípravky. Prosím poraďte, docela mi smrdí a nevím jak se toho divného zápachu zbavit. Moc díky za vaše rady.

NM
NM

Kolik je ti let?

Babu
Babu

Ahoj NM, je mi 15 let.

Andy
Andy

Ahoj, naprosto stačí, pokud si ho budeš umývat vodou a mýdlem (nebo sprchovým gelem). Hlavně se musíš umývat každý den. Pokud jeden den sprchování vynecháš, tak se ti pod předkožkou vytvoří taková ta bílá věc, jakoby sýr nebo co to je. A to je potom hnusné a smrdí to.

Ale dokud se budeš normálně pravidelně umývat, tak by s tím neměl být problém.

Betty
Betty

Pro holky existují speciální gely, které slouží k umývání vagíny uvnitř (například Eve, Vagisil, Intim...). To vy kluci ale nepotřebujete. Vám stačí, když použijete normální sprchový gel. Jenom si při sprchování musíš stáhnout předkožku dolů. Protože ten hlavní sajrajt, který smrdí, se tvoří právě pod tou předkožkou. A jak říkal Andy, sprchování jednou denně je naprosto dostatečné.

Babua
Babua

Moc vám děkuji jste super.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz